Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 3

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Chlumova 3

Lokalita: Praha 3 - Žižkov

Umístění v centru města je skutečným benefitem projektu Chlumova 3. Při kompletní rekonstrukci celého domu z poloviny 19.století věnujeme maximální pozornost především kvalitě použitých materiálů a praktickým dispozicím jednotek.

VÍCE INFORMACÍVitkovia Centrum

Lokalita: Praha 3 - Žižkov

Polyfunkční dům VITKOVIA CENTRUM je situován v Praze 3, v srdci starého Žižkova přímo u parku Vítkov. Moderní architektura citlivě koresponduje s okolní historickou výstavbou, kterou obohacuje o moderní prvky, ale současně vytváří harmonický celek.

VÍCE INFORMACÍVilla Vintage

Lokalita: Praha 3 - Žižkov

Vintage, slovo které evokuje kvalitu věcí minulých, něčeho, co bylo a už není a něčeho, co s časem získává na své hodnotě. Praha, jako moderní metropole se zahušťuje a roste do výšky, takže místa, kde žijete na dosah centra, přesto v sousedství malých rodinných vil, parků a zeleně, pomalu mizí. Villa Vintage splňuje všechny pozitivní významy svého jména, je exkluzivním komorním projektem, který nabízí nádech klidnějšího života v jinak pulzujícím hlavním městě.

VÍCE INFORMACÍRezidence Parková čtvrť

Lokalita: Praha 3 - Žižkov

Unikátní přeměnou Nákladového nádraží Žižkov v Praze 3 vznikne nová rezidenční čtvrť s velkým veřejným parkem, pěší zónou se zelení a s vodními plochami. V přízemí bytových domů vznikne mnoho prostor pro služby, obchody, restaurace a kavárny. Na metro je možné dojít za pět minut pěšky a přímo středem lokality povede nová tramvajová trať, která ještě zlepší dopravní dostupnost.

VÍCE INFORMACÍR2 Rokytka

Lokalita: Praha 3 - Vysočany

Dopřejte si bydlení, ve kterém budou dopravní dostupnost a občanská vybavenost vašimi nejmilejšími sousedy. Dvě novostavby v blízkosti O2 Areny v Praze 9 - Vysočanech nabízejí pohodlný život se všemi výhodami velkoměsta a příjemným prostředím okolí Rokytky.

VÍCE INFORMACÍŽižkovské pavlače

Lokalita: Praha 3-Žižkov

Unikátní projekt Žižkovské pavlače představuje nové byty v rezidenčním komplexu na pražském Žižkově. Projekt, který sousedí s Parkem Vítkov, je výjimečný neobvyklou kombinací historické a novodobé architektury, která citlivě zapadá do stávající zástavby klasických pražských činžovních domů z konce 19. století.

VÍCE INFORMACÍLucemburská 16

Lokalita: Praha 3 - Vinohrady

Rezidenční komfort bydlení v srdci Prahy. Vinohrady! Punc jedinečné architektury v prostředí parků, kaváren a sousedů z celého světa.

VÍCE INFORMACÍŽižkov City

Lokalita: Praha 3 - Žižkov

Hlavní myšlenkou Projektu komplexní revitalizace nákladového nádraží Praha – Žižkov je vybudování nadčasového městského centra v Praze 3 o celkové rozloze cca 331 000 m2. V jižní části území nákladového nádraží Žižkov na rozloze přibližně 160 000 m2 vybuduje společnost Sekyra Group převážně rezidenční čtvrť.

VÍCE INFORMACÍByty Na Vackově

Lokalita: Praha 3 - Žižkov

Vackov je poklidnou částí Horního Žižkova, na Praze 3. V rámci projektu „Byty na Vackově“ zde vzniká pět objektů, podél ulice Malešická, které nabídnou celkem 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor.

VÍCE INFORMACÍRezidence Křišťánova

Lokalita: Praha 3 - Žižkov

Projekt se nachází v klidné ulici v blízkosti Královských Vinohrad. Činžovní dům byl postaven v roce 1889. Původní klasicistní fasáda byla v roce 1930 zjednodušena a dům byl zvýšen o dvě podlaží. Součástí budovy je i objekt postavený roku 2000 – ateliér ve vnitrobloku

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA