Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 2

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Pod Karlovem

Lokalita: Praha 2

Bytový dům, v žádané lokalitě, po velice zdařilé rekonstrukci, jenž v naprosté harmonii snoubí historickou budovu a moderní technologii v ní. Díky své unikátní poloze domu na hrotu bloku, si můžete užívat jedinečný výhled do zeleně krásného parku Folimanka.

VÍCE INFORMACÍTerasy Hilbert

Lokalita: Praha 2

Projekt půdních bytových jednotek Terasy Hilbert navazuje na odkaz významného architekta, absolventa vídeňské akademie, Kamila Hilberta. Do jeho portfolia kromě výstavby našeho činžovního domu mj. patří dostavba pražské Svatovítské Katedrály, přestavba kostela Sv.Petra a Pavla v Čáslavi nebo chrámu Sv. Bartoloměje v Plzni.

VÍCE INFORMACÍOldřichova 53

Lokalita: Praha 2 - Nusle

Kompletně zrekonstruovaný a zmodernizovaný řadový bytový dům, kde si můžete pro své budoucí spokojené bydlení vybírat z osmi bytových jednotek (2kk, 3kk) nebo, preferujete-li větší otevřené prostory, v zadním objektu ve dvoře situovaného loftu.

VÍCE INFORMACÍRezidence U Sv. Štěpána

Lokalita: Praha 2

Nárožní soubor tří měšťanských domů navrhl stavitel Alexander Hellmich asi v polovině 19. století. Dal jim pozdně klasicistní charakter. Přestavba podle plánů Josefa Blechy z roku 1881 pak jeden z nich ozdobila novorenesanční fasádou. Aktuální rekonstrukce v podání PSN navrací domům jejich krásu i historické kouzlo, v mistrné kombinaci s moderními technologiemi a uživatelskými standardy 21. století.

VÍCE INFORMACÍRezidence Amalie

Lokalita: Praha 2 - Vinohrady

Pražské Vinohrady patří mezi nejlepší adresy v České republice. Bydlet na Vinohradech znamená žít v srdci Prahy a mít styl. Představujeme vám jedinečný projekt Rezidence Amalie. Rezidence, která v sobě spojuje luxus, kvalitu a atmosféru místa, kterou nabízí jen Královské Vinohrady.

VÍCE INFORMACÍVila dům Na Vinici

Lokalita: Praha 2 - Vinohrady

Půvab romantických vinic si lokalita pražských Vinohrad zachovává i jako prestižní čtvrť moderního velkoměsta. Vila dům Na Vinici, zasazený do úrodného svahu prosyceného zelení, skýtá příjemné bydlení se všemi vymoženostmi metropole.

VÍCE INFORMACÍDům pod Vyšehradem

Lokalita: Praha 2 - Vyšehrad

Dům pod Vyšehradem je vyváženou směsí moderní architektury s prakticky řešenými interiéry pro zajištění vysoké všestranné kvality života jeho obyvatel. Výtah, parkovací stání v podzemní garáži, klimatizace, luxusní podlahy a vybavení koupelen, samostatná komora na chodbě bytu, terasa nebo lodžie a sklep – to jsou jen některé přednosti Vašeho nového bytu.

VÍCE INFORMACÍRezidence Helenika

Lokalita: Praha 2 - Vinohrady

Objevte dobové kouzlo rezidenční vily skryté v samém srdci Prahy. 12 unikátních bytů pro znalce stylu, dokonalé harmonie pulsujícího života metropole a noblesy vilového domu, reprezentují nadčasový půvab v exkluzivní lokalitě Vinohrad.

VÍCE INFORMACÍTyršova

Lokalita: Praha 2 - Nové Město

Jedinečný rezidenční projekt nabízí 13 luxusních bytových jednotek v samotném centru hlavního města Prahy. Projekt v sobě snoubí výhled z nejvyšších pater historické secesní budovy s moderním vybavením bytů, to vše na exkluzivní adrese v ulici Tyršova na Novém Městě.

VÍCE INFORMACÍMaison 1832 Lofts

Lokalita: Praha 2 - Nové Město

O Praze se říká, že je to matka měst. Ale ještě lépe ji vystihuje: Praha stověžatá. Jen při pohledu z výšky však můžete tento přívlastek nejlépe ocenit. Představujeme vám proto jedinečný projekt Maison 1832 Lofts, který nabízí 12 luxusních jednotek v nejvyšších patrech secesní budovy na Praze 2.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA