NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 5

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Alfa Residence

Lokalita: Praha 5 - Stodůlky

Alfa Residence byla navržena s myšlenkou na moderního člověka i jeho rodinu. Na první pohled vás okouzlí svou jednoduchou elegancí. A pak si vás získá promyšlenými detaily, které vám budou zpříjemňovat každý den. Protože radost začíná u detailů.

VÍCE INFORMACÍRezidence Klikovka

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Rezidence Klikovka láká svou blízkostí centra, poctivou pražskou historií, čistým vzduchem a spoustou zeleně, kterou by nedaleko středu města málokdo čekal. Nabízí více než kvalitní architekturu, velké terasy s krásnými výhledy a vysoký standard bytů.

VÍCE INFORMACÍRezidence Neklanka 2

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Rezidence Neklanka 2 se nachází na výjimečném místě, v prostředí vil, činžovních domů a novostaveb, v těsné blízkosti lesa, jen pár minut od zastávek metra Radlická, Smíchovské nádraží a Anděl. Vilový charakter projektu, parková zahrada ve vnitrobloku, i adresa, ze které je všude blízko, jsou zárukou pohodlného městského bydlení v klidu zeleně.

VÍCE INFORMACÍPARVI Cibulka

Lokalita: Praha 5

Mezi našimi projekty je rezidenční komplex PARVI Cibulka naprostým šperkem, který uspokojí příznivce stylového bydlení včetně nejnáročnějších klientů. Působivou stavbu bývalé továrny Meopta v pražských Košířích, jež stojí v blízkosti parku Cibulka a přírodní památky Vidoule, proměníme na 149 moderních a originálních bytů loftového typu.

VÍCE INFORMACÍVily Třebonice

Lokalita: Praha 5 - Třebonice

12 moderních vil s velkou zahradou, kde budete mít klid a soukromí. Nízkopodlažní, bezbariérové domy s promyšlenou dispozicí a zelenou střechou. Ojedinělý komfort díky inovacím a nejvyspělejším technologiím chlazení, topení a větrání. Poctivě postavené s využitím kvalitních materiálů a chytrých řešení.

VÍCE INFORMACÍBytový dům Terasy Plzeňská

Lokalita: Praha 5 - Stodůlky

Výstavba bytového domu zasazeného do stávající zástavby tvořené především viladomy. Přístup a vjezd do objektu je zajištěn z ul. Plzeňská v úrovni 2. PP, kde se nachází hromadná garáž (9 vnitřních garážových stání + 2 parkovací stání před domem) a bezbariérový přístup do ostatních podlaží s bytovými jednotkami pomocí výtahu.

VÍCE INFORMACÍVilla Nuova

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Jeden z téměř zapomenutých domů z počátku minulého století v pražských Malvazinkách znovu ožívá. Kompletní přestavba secesní vily se čtyřmi luxusními byty byla zahájena. Spojení klasické architektury spolu s moderními postupy při renovaci, dechberoucí výhled, terasovitá zahrada, moderní a přepychově provedené interiéry - to vše a mnohé další učiní z bydlení na této adrese neopakovatelný a trvalý zážitek.

VÍCE INFORMACÍRANTA Barrandov II

Lokalita: Praha 5 - Barrandov

Ve výstavbě je již i druhá etapa, která nabídne celkem 118 jednotek v dispozici 1+kk až 5+kk. Nejmenší z nich má plochu 28 m2, majitel největšího bytu si bude užívat 215 m2. Vyberou si zde jak singles a páry, tak i rodiny s dětmi, jejichž nároky na prostor jsou větší.

VÍCE INFORMACÍArcus City

Lokalita: Praha - na pomezí čtvrtí Stodůlky a Řeporyje

Developerský projekt rezidenčního bydlení Arcus City je umístěn v rychle se rozvíjející čtvrti Stodůlky v Praze 5. Dostupné a kvalitní bydlení s výhledem v sobě spojuje bezprostřední blízkost malebné přírody a skvělou dopravní dostupnost do centra Prahy. Pro spokojený a pohodlný život je důležitá i perfektní občanská vybavenost v pěší vzdálenosti, která zahrnuje školy, školky, zdravotnická zařízení, sportovní areály, obchodní domy, poštu, úřad městské části a další.

VÍCE INFORMACÍRezidence Radlické výhledy

Lokalita: Praha 5 - Radlice

Rezidence Radlické výhledy se nachází na jednom z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších míst pro rodinné bydlení v Praze, jen 5 minut pěšky od metra Radlická. V šesti architektonicky originálních viladomech nad Radlickým údolím vznikne 110 luxusních bytů s dispozicemi od 1+kk po 4+kk, které poskytnou nádherné výhledy do zeleně a na město.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA