Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 5

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Výhledy Řeporyje

Lokalita: Praha 5 - Řeporyje

Projekt Výhledy Řeporyje nabídne celkem 162 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 5+kk, vybere si tak opravdu každý. Parkovací místa pro rezidenty jsou umístěna v podzemním podlaží. Řeporyje jsou oblíbenou lokalitou pro bydlení v blízkosti přírody, a přitom s velmi dobrou dopravní dostupností do centra Prahy.

VÍCE INFORMACÍEllipsis

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Jedinečný architektonický zážitek spojující rezidenční, kancelářské a komerční užití v unikátní budově na pražském Smíchově – to je Ellipsis. Nedaleko parku Sacré Coeur, uprostřed Holečkovy ulice vznikla mimořádná stavba netradičního elipsovitého tvaru, splňující ty nejvyšší požadavky na kvalitní, zajímavou, ale taktéž udržitelnou architekturu pro 21. století.

VÍCE INFORMACÍByty Chuchle

Lokalita: Praha 5 - Velká Chuchle

Projekt BYTY CHUCHLE najdete ve Velké Chuchli, která je městskou částí Prahy 5 a nachází se na jihozápadním okraji hlavního města na levém břehu Vltavy.

VÍCE INFORMACÍRezidence Radlické výhledy

Lokalita: Praha 5 - Radlice

Rezidence Radlické výhledy se nachází na jednom z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších míst pro rodinné bydlení v Praze 5, kde zapomenete, že jste uprostřed města. V přímém sousedství Rezidence Radlické výhledy jsou Dívčí hrady, které poskytnou jedinečné místo k odpočinku v zeleni s nádhernými výhledy na panorama Prahy – dohlédnete odtud na téměř celé město, na Vltavu, Vyšehrad, Podolí a Pankrác.

VÍCE INFORMACÍVýhledy Barrandov II

Lokalita: Praha 5 - Barrandov

Výhledy Barrandov II jsou pokračováním úspěšného projektu ve výjimečné lokalitě s neopakovatelnými výhledy a zároveň výbornou dopravní dostupností. Samozřejmostí je plná občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

VÍCE INFORMACÍVila Époque

Lokalita: Praha 5 - Malvazinky

Představujeme vám zcela výjimečnou Vilu ÉPOQUE. Vilu, která ukrývá pět unikátních bytů ve výjimečném standardu, na kterém se podíleli mimo jiné také designéři legendární italské značky Poliform. Každý z pěti bytů je originál, avšak všechny mají společnou DNA. Ta je tvořena smyslem pro prvotřídní design, luxus a technologickou inovaci s akcentem na soukromí a bezpečí budoucích majitelů rezidencí ve Vile ÉPOQUE.

VÍCE INFORMACÍTimber Praha

Lokalita: Praha 5 - Řeporyje

Bydlení s dobrou energií. Timber Praha je zcela první projekt svého druhu v Praze. Nadčasový, vizionářský, kreativní, s dobrou energií. Udržitelné a vysoce kvalitní bydlení od rakouské společnosti UBM Development se 150letou tradicí.

VÍCE INFORMACÍRemízek Radlice

Lokalita: Praha 5 - Radlice

Bydlete obklopeni zelení a světlem. S výhledem na kilometry daleko. Remízek Radlice se nachází v srdci probíhající výstavby podél Radlické ulice. Veškeré služby tak budete mít doslova na dosah ruky. Zároveň díky tomu, že sousedí přímo s Prokopským údolím, nabídne i obrovské množství zeleně a klidu.

VÍCE INFORMACÍDomov Bílčická

Lokalita: Praha 5 – Velká Chuchle

Seznamte se s Domovem Bílčická – penzionem pro důchodce, který splňuje veřejnou sociální funkci krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Nabídne Vám či Vašim blízkým možnost komfortního bydlení, komunitního setkávání, lékařské, rehabilitační, pečovatelské a další asistenční služby.

VÍCE INFORMACÍRD Hlušičkova

Lokalita: Praha 5 - Stodůlky

rojekt RD Hlušičkova, nabízí 6 naprosto soběstačných, na sobě plně nezávislých, nízkoenergetických řadových rodinných domů s dispozicí 5+kk, o jednom podzemním a dvou nadzemních podlaží s pochozí terasou ve 2.NP, plochou střechou s akustickým zákrytem ve kterém bude umístěno tepelné čerpadlo vzduch voda a 2 částečně krytá parkovací stání pro každý RD, menší zahrada a celkem 12 parkovacích stání.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA