Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 5

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Výhledy Barrandov II

Lokalita: Praha 5 - Barrandov

Výhledy Barrandov II jsou pokračováním úspěšného projektu ve výjimečné lokalitě s neopakovatelnými výhledy a zároveň výbornou dopravní dostupností. Samozřejmostí je plná občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

VÍCE INFORMACÍVila Époque

Lokalita: Praha 5 - Malvazinky

Představujeme vám zcela výjimečnou Vilu ÉPOQUE. Vilu, která ukrývá pět unikátních bytů ve výjimečném standardu, na kterém se podíleli mimo jiné také designéři legendární italské značky Poliform. Každý z pěti bytů je originál, avšak všechny mají společnou DNA. Ta je tvořena smyslem pro prvotřídní design, luxus a technologickou inovaci s akcentem na soukromí a bezpečí budoucích majitelů rezidencí ve Vile ÉPOQUE.

VÍCE INFORMACÍTimber Praha

Lokalita: Praha 5 - Řeporyje

Bydlení s dobrou energií. Timber Praha je zcela první projekt svého druhu v Praze. Nadčasový, vizionářský, kreativní, s dobrou energií. Udržitelné a vysoce kvalitní bydlení od rakouské společnosti UBM Development se 150letou tradicí.

VÍCE INFORMACÍRemízek Radlice

Lokalita: Praha 5 - Radlice

Bydlete obklopeni zelení a světlem. S výhledem na kilometry daleko. Remízek Radlice se nachází v srdci probíhající výstavby podél Radlické ulice. Veškeré služby tak budete mít doslova na dosah ruky. Zároveň díky tomu, že sousedí přímo s Prokopským údolím, nabídne i obrovské množství zeleně a klidu.

VÍCE INFORMACÍDomov Bílčická

Lokalita: Praha 5 – Velká Chuchle

Seznamte se s Domovem Bílčická – penzionem pro důchodce, který splňuje veřejnou sociální funkci krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Nabídne Vám či Vašim blízkým možnost komfortního bydlení, komunitního setkávání, lékařské, rehabilitační, pečovatelské a další asistenční služby.

VÍCE INFORMACÍRD Hlušičkova

Lokalita: Praha 5 - Stodůlky

rojekt RD Hlušičkova, nabízí 6 naprosto soběstačných, na sobě plně nezávislých, nízkoenergetických řadových rodinných domů s dispozicí 5+kk, o jednom podzemním a dvou nadzemních podlaží s pochozí terasou ve 2.NP, plochou střechou s akustickým zákrytem ve kterém bude umístěno tepelné čerpadlo vzduch voda a 2 částečně krytá parkovací stání pro každý RD, menší zahrada a celkem 12 parkovacích stání.

VÍCE INFORMACÍVily Řeporyje

Lokalita: Praha 5 - Řeporyje

Soubor řadových domů Vily Řeporyje je ideálním bydlením pro všechny, kteří hledají klidný styl života v těsné blízkosti centra Prahy a veškerých služeb. Tvoří jej 9 nízkoenergetických domů s celkovou užitnou plochou více než 200 m2 a uspořádáním 5+KK, které poskytnou pohodlí a prostor celé rodině.

VÍCE INFORMACÍRezidence Prokopské údolí

Lokalita: Praha 5 - Malá Ohrada

Díky projektu Rezidence Prokopské údolí máte jedinečnou možnost bydlet v prestižní části Prahy, přímo na úpatí Prokopského údolí. Veškerá občanská vybavenost je v dojezdové vzdálenosti, příroda, klid a cyklostezky přímo u domu.

VÍCE INFORMACÍLihovar Smíchov

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Neobyčejné a nezávislé bydlení, které je každodenním zážitkem. Život je fascinující. Stejně jako Lihovar. Náš nový projekt rezidenčního bydlení má mladou a nezávislou duši a s respektem k minulosti a odvahou k budoucnosti vdechne nový život nejcharismatičtější pražské čtvrti.

VÍCE INFORMACÍNa Neklance, Nad Koulkou

Lokalita: Praha 5

Rezidenci tvoří tři bytové domy s 22 bytovými jednotkami. Dispozice bytových jednotek je od 2+KK do 3+KK s balkony nebo terasami. K dispozici bude také komerční prostor.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA