NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 5

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Klamovka FIVE

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Klamovka FIVE vyroste na Praze 5 a nabídne možnost získat bydlení v blízkosti centra. Kromě vysokého standardu tak získáte jedinečnou šanci žít v lokalitě s bohatou občanskou vybaveností, výbornou dopravní dostupností a to vše současně nedaleko krásných parků vhodných k pasivnímu i aktivnímu odpočinku.

VÍCE INFORMACÍGarden Lofts

Lokalita: Praha 5 - pod Dívčími hrady

V klidné zelené lokalitě Prahy 5 nedaleko Dívčích hradů, jen minuty pěšky od metra B – Radlická, v sousedství bazénu, koupaliště a tenisových kurtů, roste nová nadčasová rezidence v industriálním stylu.

VÍCE INFORMACÍRezidence u Berounky

Lokalita: Praha 5 - Radotín

Exklusivní bytový projekt Rezidence u Berounky, stavební společnosti Ideastav Stavební, je další z řady jedinečných staveb pro všechny, kteří upřednostňují pohodovou atmosféru, výhodnou polohu v okrajové části Prahy s blízkým dojezdem do přírody. Mimo ruch velkoměsta, přesto zůstáváte v metropoli s plnou občanskou vybaveností. Místo pro opravdový život, ať již s rodinou, či jako útočiště při zaměstnání.

VÍCE INFORMACÍMyMozart

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Nelamte si hlavu každodenními starostmi. Dům MyMozart se o Vás postará! Projekt představuje unikátní koncept chytrého městského bydlení, který Vám zajistí bezstarostné a komfortní žití.

VÍCE INFORMACÍVila dům Máj

Lokalita: Praha 5 - Stodůlky

Dvoupatrové byty 4+kk charakteru rodinného domu, s terasami, vlastními zahradami a přímými vstupy zvenku. Říkáme jim Domky Amélie, Beatrix, Célin a Desireé. Zasazené uprostřed zeleně, v klidné lokalitě rodinných domů a zároveň pouhé 3 min. pěšky na tramvaj do centra i na autobus ke stanici metra.

VÍCE INFORMACÍPod Bertramkou

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Jedinečný bytový dům Pod Bertramkou, který vznikne nedaleko Anděla, živého a moderního centra Prahy 5. K dispozici vám budou byty od 2+kk až po luxusní a nadstandardně velké střešní byty o dispozici 4+kk s terasami. Elegantní budova bude umístěna na okraji lesa v uzavřeném areálu a nabídne svým obyvatelům klidné bydlení nedaleko centra Prahy.

VÍCE INFORMACÍNa Hutmance

Lokalita: Praha 5 - Jinonice

Představte si moderní bydlení ve vilové oblasti v Jinonicích na Praze 5. Zároveň místo, ze kterého máte k tepu velkoměsta stejně blízko jako k harmonickému klidu přírody. Rodinný dům se zahrádkou, 2 terasami, venkovním i garážovým stáním pro Vaše automobily a s promyšlenými, variabilními prostory, které se přizpůsobí požadavkům celé Vaší rodiny.

VÍCE INFORMACÍNové byty Kavalírka

Lokalita: Praha 5 - Košíře

Byty jsou ve stavu po rekonstrukci (white walls), v jednotce si kupující dokončí podlahu, dveře a obklady koupelny. S dokončením nebudete mít žádné starosti, vše uděláme za Vás. Stačí, když si vyberete z připravených variant a my už vše zařídíme. Pokud budete chtít, pomůžeme Vám i byt kompletně vybavit.

VÍCE INFORMACÍRezidence Geminos

Lokalita: Praha 5 - Hlubočepy

Zcela nový projekt Rezidence Geminos, který je menší rezidencí o počtu 16 bytových jednotek, se nachází v ulici Ke Smíchovu, Praha 5 ve staré zástavbě menších vil na Barandově. Na výběr připravujeme byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk s vysokým standardem.

VÍCE INFORMACÍBydlení u Malvazinek

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Jen malý kousek od jedné z nejžádanějších pražských čtvrtí Malvazinek se nachází nový rezidenční projekt Bydlení u Malvazinek. Dva samostatné vilové domy nabízí pouze 22 bytových jednotek, které poskytují dostatečné soukromí. K dispozici je také podzemní parkování a vlastní zelený vnitroblok pro relaxaci svých obyvatel.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA