NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 5

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Pod Bertramkou

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Jedinečný bytový dům Pod Bertramkou, který vznikne nedaleko Anděla, živého a moderního centra Prahy 5. K dispozici vám budou byty od 2+kk až po luxusní a nadstandardně velké střešní byty o dispozici 4+kk s terasami. Elegantní budova bude umístěna na okraji lesa v uzavřeném areálu a nabídne svým obyvatelům klidné bydlení nedaleko centra Prahy.

VÍCE INFORMACÍNa Hutmance

Lokalita: Praha 5 - Jinonice

Představte si moderní bydlení ve vilové oblasti v Jinonicích na Praze 5. Zároveň místo, ze kterého máte k tepu velkoměsta stejně blízko jako k harmonickému klidu přírody. Rodinný dům se zahrádkou, 2 terasami, venkovním i garážovým stáním pro Vaše automobily a s promyšlenými, variabilními prostory, které se přizpůsobí požadavkům celé Vaší rodiny.

VÍCE INFORMACÍNové byty Kavalírka

Lokalita: Praha 5 - Košíře

Byty jsou ve stavu po rekonstrukci (white walls), v jednotce si kupující dokončí podlahu, dveře a obklady koupelny. S dokončením nebudete mít žádné starosti, vše uděláme za Vás. Stačí, když si vyberete z připravených variant a my už vše zařídíme. Pokud budete chtít, pomůžeme Vám i byt kompletně vybavit.

VÍCE INFORMACÍRezidence Geminos

Lokalita: Praha 5 - Hlubočepy

Zcela nový projekt Rezidence Geminos, který je menší rezidencí o počtu 16 bytových jednotek, se nachází v ulici Ke Smíchovu, Praha 5 ve staré zástavbě menších vil na Barandově. Na výběr připravujeme byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk s vysokým standardem.

VÍCE INFORMACÍBydlení u Malvazinek

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Jen malý kousek od jedné z nejžádanějších pražských čtvrtí Malvazinek se nachází nový rezidenční projekt Bydlení u Malvazinek. Dva samostatné vilové domy nabízí pouze 22 bytových jednotek, které poskytují dostatečné soukromí. K dispozici je také podzemní parkování a vlastní zelený vnitroblok pro relaxaci svých obyvatel.

VÍCE INFORMACÍStarokošířská Avenue

Lokalita: Praha 5 - Košíře

Rezidenční projekt Starokošířská Avenue nabízí 71 jednotek ve dvou domech, které vyrostou v místě, kde Smíchov přechází do Košíř. Díky tomu budete bydlet v lokalitě, která je na dosah centra, díky blízkému Andělu se může chlubit výbornou občanskou vybaveností, ale zároveň je v její blízkosti dostatek zeleně umožňující únik od každodenní městské všednosti.

VÍCE INFORMACÍRezidence Slovanka

Lokalita: Praha 5 - Hlubočepy

Leží jen kousek od centra Prahy, přesto si Hlubočepy zachovávají osobitý ráz starobylé obce, obklopené divokou krajinou skalisek a kopců. Do svahu nad Dalejským potokem, na místě středověké vinice, je zasazen také Zámeček Slovanka. Již v 18. století mu dal život František Antonín Herget. Historie objektu je dokumentována poprvé v roce 1726.

VÍCE INFORMACÍAlfa Residence

Lokalita: Praha 5 - Stodůlky

Alfa Residence byla navržena s myšlenkou na moderního člověka i jeho rodinu. Na první pohled vás okouzlí svou jednoduchou elegancí. A pak si vás získá promyšlenými detaily, které vám budou zpříjemňovat každý den. Protože radost začíná u detailů.

VÍCE INFORMACÍRezidence Klikovka

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Rezidence Klikovka láká svou blízkostí centra, poctivou pražskou historií, čistým vzduchem a spoustou zeleně, kterou by nedaleko středu města málokdo čekal. Nabízí více než kvalitní architekturu, velké terasy s krásnými výhledy a vysoký standard bytů.

VÍCE INFORMACÍRezidence Neklanka 2

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Rezidence Neklanka 2 se nachází na výjimečném místě, v prostředí vil, činžovních domů a novostaveb, v těsné blízkosti lesa, jen pár minut od zastávek metra Radlická, Smíchovské nádraží a Anděl. Vilový charakter projektu, parková zahrada ve vnitrobloku, i adresa, ze které je všude blízko, jsou zárukou pohodlného městského bydlení v klidu zeleně.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA