Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 5

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Vily Řeporyje

Lokalita: Praha 5 - Řeporyje

Soubor řadových domů Vily Řeporyje je ideálním bydlením pro všechny, kteří hledají klidný styl života v těsné blízkosti centra Prahy a veškerých služeb. Tvoří jej 9 nízkoenergetických domů s celkovou užitnou plochou více než 200 m2 a uspořádáním 5+KK, které poskytnou pohodlí a prostor celé rodině.

VÍCE INFORMACÍRezidence Prokopské údolí

Lokalita: Praha 5 - Malá Ohrada

Díky projektu Rezidence Prokopské údolí máte jedinečnou možnost bydlet v prestižní části Prahy, přímo na úpatí Prokopského údolí. Veškerá občanská vybavenost je v dojezdové vzdálenosti, příroda, klid a cyklostezky přímo u domu.

VÍCE INFORMACÍLihovar Smíchov

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Neobyčejné a nezávislé bydlení, které je každodenním zážitkem. Život je fascinující. Stejně jako Lihovar. Náš nový projekt rezidenčního bydlení má mladou a nezávislou duši a s respektem k minulosti a odvahou k budoucnosti vdechne nový život nejcharismatičtější pražské čtvrti.

VÍCE INFORMACÍNa Neklance, Nad Koulkou

Lokalita: Praha 5

Rezidenci tvoří tři bytové domy s 22 bytovými jednotkami. Dispozice bytových jednotek je od 2+KK do 3+KK s balkony nebo terasami. K dispozici bude také komerční prostor.

VÍCE INFORMACÍSemerínka

Lokalita: Praha 5 - Radlice

Projekt Semerínka je solitér, jeho čtyři různě vysoké bloky citlivě kopírují terén, v němž stojí. Každý další blok je o něco vyšší a zároveň kratší, než ten předchozí, navzájem si nestíní, a nejen z horních pater se tak nabízí nerušený výhled na Prahu nebo do okolní zeleně. Ve vnitroblocích pak vzniknou inspirativní mikrosvěty. Komunitní zahrada a zázemí pro rodiny s dětmi. Vždyť právě setkávání, vnímání odlišností a výměna názorů obohacují náš život snad ze všeho nejvíce.

VÍCE INFORMACÍBytový dům Stodůlky

Lokalita: Praha 5 - Řeporyje

Projekt představuje ideální kombinaci klidného bydlení v zeleni a centra města na dosah ruky. Bytový dům Stodůlky bude tvořen 32 bytovými jednotkami se zastoupením dispozic 1+kk - 3+kk s obytnou plochou od 26 m2 do 89 m2, situovanými v pěti nadzemních podlažích. V projektu je počítáno i se sklepními jednotkami a garážovými stáními umístěnými v 1.PP, přičemž k dispozici bude i několik venkovních parkovacích stání.

VÍCE INFORMACÍPAPRSEK Stodůlky

Lokalita: Praha 5 - Stodůlky

Paprsek je nový rezidenční projekt, který má město v srdci a slunce v duši. Nový polyfunkční areál v lokalitě pražských Stodůlek vzdává hold městské atmosféře a celým svým konceptem, polohou i dynamikou architektury přináší náladu newyorského Manhattanu do pražských Stodůlek.

VÍCE INFORMACÍRezidence Zličínské prameny

Lokalita: Praha 5 - Zličín

Rezidence Zličínské prameny je projektem 4 bytových domů o třech nadzemních podlažích. V každém z nich se nachází 11 bytů o dispozicích od 1+kk až po 4+kk.

VÍCE INFORMACÍRezidence Prokopský potok

Lokalita: Praha 5 - Stodůlky

Představujeme Vám komorní rezidenční projekt, vznikající na pomezí tradiční zástavby Starých Stodůlek a rozlehlého území plného zeleně – Centrálního parku, který se rozprostírá podél Prokopského potoka. Dva nízkopodlažní domy tvoří uzavřený areál a jsou charakterizovány velkorysým prosklením a rozlehlými balkony, terasami a předzahrádkami.

VÍCE INFORMACÍVila Park Klamovka

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Vilapark Klamovka je rozdělen na dvě různé části. Každá trochu jiná, obě však stejně atraktivní. Soubor dvou samostatných bytových domů s celkem 8 vchody těží to nejlepší ze své polohy i orientace a nabízí moderní bydlení pro páry nebo rodiny s dětmi. Ve městě, přesto blízko přírodě. V okolí nechybí veškerá občanská vybavenost a sportovní či kulturní vyžití.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA