Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 10

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Lario

Lokalita: Praha 10 - Dolní Měcholupy

Na místě bývalého obchodního centra Julius Meinl a dnešní výrobny lahůdek a polotovarů vznikne nový bytový dům s řadou komerčních prostor pro zkvalitnění nedostatečné občanské vybavenosti a služeb pro občany Dolních Měcholup.

VÍCE INFORMACÍVARTA Hostivař

Lokalita: Praha 10 - Hostivař

Na pomezí pražské Hostivaře a Horních Měcholup, v ulici Milánská vyroste smysluplný bytový dům VARTA. V lokalitě, která naplní potřeby všech věkových kategorií.

VÍCE INFORMACÍRD Štěrboholy

Lokalita: Praha 10 - Štěrboholy

Druhá etapa developerského projektu RD Štěrboholy, která nabízí 25 řadových domů, se nachází v ulici Pod Areálem v lokalitě Praha 10 - Štěrboholy. Tato městská část patří k nejvyhledávanějším lokalitám nejen pro její dobré dopravní spojení s centrem města, ale zejména pro vynikající občanskou vybavenost a velké množství zelených ploch.

VÍCE INFORMACÍRezidence Černokostelecká 6

Lokalita: Praha 10 - Strašnice

Rezidence Černokostelecká 6 je součástí dokonalé symbiózy historických domů a moderní architektury, která vytváří výjimečnou atmosféru Strašnic. Díky náročné rekonstrukci a modernizaci vám nabízíme nevšední bydlení, které v developerských projektech dneška nenajdete.

VÍCE INFORMACÍRezidence Kolovraty

Lokalita: Praha 10 - Kolovraty

Novostavba menšího sídliště formou 25 řadových rodinných domů a na ně navazujících 8 bytových domů v klidné obci, která má vše pro pohodlný i aktivní život a je součástí hlavního města Praha. Projekt je umístěn blízko vlakové stanice, z níž se pohodlně dostanete do centra Prahy přibližně za 17 minut.

VÍCE INFORMACÍMoje Kubáň

Lokalita: Praha 10 - Vršovice

Představujeme vám originální bydlení v srdci Vršovic. Kompletní rekonstrukcí někdejšího společenského domu na Kubánském náměstí, který je představitelem moderní architektury šedesátých let minulého století, vznikne netradiční bydlení.

VÍCE INFORMACÍVESI Hostivař

Lokalita: Praha 10 - Hostivař

V klidné, velmi oblíbené rezidenční pražské lokalitě plné zeleně pro vás stavíme zcela nový projekt VESI Hostivař. Jedinečná poloha na okraji Přírodního parku Hostivař-Záběhlice promění sen o bydlení v přírodě, ale na dosah všem výhodám velkoměsta, ve skutečnost.

VÍCE INFORMACÍHAPPI Milánská

Lokalita: Praha 10 - Horní Měcholupy

V Horních Měcholupech vznikne 72 nových kvalitních bytů ve finském stylu. Na výběr máte z pestré nabídky jednotek o dispozici od 1+kk do 4+kk a velikosti až 99 m². Samozřejmostí bude dostatek sklepních kójí nebo komor, kočárkárna, prostor pro mytí kol a psů a plánovaná je i komunitní terasa v 6. podlaží.

VÍCE INFORMACÍMalešický háj

Lokalita: Praha 10 - Malešice

Malešický háj je osobitý rezidenční projekt s pouhými 107 jednotkami v pěti bytových domech. Určen je především těm, kdo ocení soukromí s blízkostí přírody. Ostatně jí je také inspirován – navržen i realizován je tak, aby jí nepoškozenou zachoval pro své obyvatele.

VÍCE INFORMACÍByty Brejchovna

Lokalita: Praha 10 - Hostivař

Nový rezidenční projekt Byty Brejchovna se skládá z 8 bytových jednotek ve třech nadzemních podlažích. Většina bytů má lodžie, terasu nebo předzahrádku, vyjma dvou bytů 1kk. V prvním podzemním podlaží domu jsou umístěny sklepní koje, patřící ke každé jednotce a devět parkovacích stání.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA