Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 10

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Residence Bohemia

Lokalita: Praha 10 - Michle

Představujeme Vám ideální formu městského bydlení v blízkosti centra i hlavních komunikačních tepen. Residence s osmi byty, z nichž polovina má prostorné terasy či předzahrádky, je umístěna v Praze 10 pod Bohdaleckým kopcem.

VÍCE INFORMACÍRezidence Norská

Lokalita: Praha 10 - Vršovice

Přímo u Heroldových sadů, v horní části Vršovic, na pomezí Vinohrad, vzniká nové rezidenční bydlení. Secesní historická budova nabídne po citlivé rekonstrukci 38 bytů a 2 ateliéry. Dům s atraktivní architekturou nabízí jihozápad orientaci hlavních fasád.

VÍCE INFORMACÍVinohradská

Lokalita: Praha 10 - Žižkov

Unikátní moderní rezidenční komplex, jenž vyrůstá v širším centru Prahy na pomezí pražských Strašnic, Žižkova a Vinohrad u stanice metra Želivského. Vzniká jako úplně nová čtvrť tvořena deseti rezidenčními a administrativními budovami obklopenými jedinečným dvouhektarovým městským lesem.

VÍCE INFORMACÍBydlení Pražská

Lokalita: Praha 10 - Hostivař

Na pomezí Strašnic a Hostivaře tvoříme místo pro aktivní život. Je to místo, kde se mění stará historie v moderní zdravý životní styl. Jihovýchodně od centra Prahy, s výbornou dostupností a těsné blízkosti chráněného území Triangl i Hostivařské přehrady, je letos zahájena výstavba bytového domu. Omezený počet středně metrážních bytů 2KK a 3KK poskytne pohodlné bydlení s balkónem či terasou a garážovým stáním.

VÍCE INFORMACÍRezidence Uhříněves

Lokalita: Praha 10 - Uhříněves

Rodinné bydlení v moderně řešeném nízkopodlažním domě v pražské Uhříněvsi v blízkosti krásné zeleně. Technologicky bezúdržbové řešení pro bezstarostný život.

VÍCE INFORMACÍLario

Lokalita: Praha 10 - Dolní Měcholupy

Na místě bývalého obchodního centra Julius Meinl a dnešní výrobny lahůdek a polotovarů vznikne nový bytový dům s řadou komerčních prostor pro zkvalitnění nedostatečné občanské vybavenosti a služeb pro občany Dolních Měcholup.

VÍCE INFORMACÍVARTA Hostivař

Lokalita: Praha 10 - Hostivař

Na pomezí pražské Hostivaře a Horních Měcholup, v ulici Milánská vyroste smysluplný bytový dům VARTA. V lokalitě, která naplní potřeby všech věkových kategorií.

VÍCE INFORMACÍRD Štěrboholy

Lokalita: Praha 10 - Štěrboholy

Druhá etapa developerského projektu RD Štěrboholy, která nabízí 25 řadových domů, se nachází v ulici Pod Areálem v lokalitě Praha 10 - Štěrboholy. Tato městská část patří k nejvyhledávanějším lokalitám nejen pro její dobré dopravní spojení s centrem města, ale zejména pro vynikající občanskou vybavenost a velké množství zelených ploch.

VÍCE INFORMACÍRezidence Černokostelecká 6

Lokalita: Praha 10 - Strašnice

Rezidence Černokostelecká 6 je součástí dokonalé symbiózy historických domů a moderní architektury, která vytváří výjimečnou atmosféru Strašnic. Díky náročné rekonstrukci a modernizaci vám nabízíme nevšední bydlení, které v developerských projektech dneška nenajdete.

VÍCE INFORMACÍRezidence Kolovraty

Lokalita: Praha 10 - Kolovraty

Novostavba menšího sídliště formou 25 řadových rodinných domů a na ně navazujících 8 bytových domů v klidné obci, která má vše pro pohodlný i aktivní život a je součástí hlavního města Praha. Projekt je umístěn blízko vlakové stanice, z níž se pohodlně dostanete do centra Prahy přibližně za 17 minut.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA