NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 10

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Rezidence Novostrašnická

Lokalita: Praha 10 - Strašnice

Rezidenční bydlení Novostrašnická se nachází v žádané lokalitě Prahy 10 Strašnice. Toto klidné místo, které zároveň využívá všech výhod velkoměsta, nabídne “friendly” bydlení pro mladé rodiny nebo singles. Projekt lze rovněž pojmout jako investiční byty k pronájmům.

VÍCE INFORMACÍByty na návsi

Lokalita: Praha - Dolní Měcholupy

Projekt Byty na návsi jde proti trendům, které se snaží o unifikovanou produkci malometrážních bytů spolu se zaměnitelnou architekturou. Celek je atraktivní, čistý a nadčasový. Byty nabízejí vzdušné bydlení pro jednotlivce i velké rodiny. Ale to hlavní kouzlo je v detailech. Vysoké stropy v horních patrech doplněné světlíky vybízejí k nadechnutí. Atypická okna doplňují originalitu celého projektu.

VÍCE INFORMACÍNové Královice

Lokalita: Praha 10 - Královice

Rezidenční bydlení v historickém jádru pražských Královic. Líbilo by se Vám žít v Praze, a přesto obklopení přírodou? Chtěli byste se stát součástí projektu, díky němuž se citlivě probudí historie výjimečného místa? Mělo by Vaše bydlení splňovat vysoké standardy od technologií a materiálů až po design?

VÍCE INFORMACÍPark Zahradní Město II.

Lokalita: Praha 10 - Zahradní Město

Oblast Záběhlic a Hostivaře patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším místům pro bydlení v Praze. Přímo vedle již dokončeného rezidenčního projektu zde vyroste nový energeticky úsporný bytový dům s 51 byty.

VÍCE INFORMACÍSilver Port

Lokalita: Praha 10 - Strašnice

Tiché šumění oceánu, vzdálený křik racků, vůně exotiky – sny o klidném přístavu v centru velkoměsta se nyní staly skutečností. Na místě bývalého sídla České námořní plavby vzniká nový projekt moderního zdravého bydlení. Místo prosycené touhami po dobrodružství, smělými plány a radostí z cest Vám poskytne dokonalé zázemí, do kterého se budete rádi vracet.

VÍCE INFORMACÍŘadové rodinné domy Strašnice - Nad svahy

Lokalita: Praha 10 - Strašnice

Jedná se o výstavbu 12 energeticky úsporných řadových rodinných domů (ŘRD) o dispozici 5+kk s krytou terasou, vlastní garáží a zahradou. Dále bude k dispozici 12 venkovních stání + 2 venkovní stání pro invalidy.

VÍCE INFORMACÍChodov 2018

Lokalita: Praha 10 - Záběhlice

Novostavba bytového domu CHODOV 2018 obsahuje 75 bytů a je umístěna v tiché lokalitě v pěší dostupnosti stanice metra Roztyly nebo Chodov.

VÍCE INFORMACÍVilla Resort Kolovraty

Lokalita: Praha 10 - Kolovraty

Praha - Kolovraty je městská část s plnou občanskou vybaveností nacházející se v klidné lokalitě mimo ruch velkoměsta. Dopravní spojení autobusem i vlakem do centra Prahy trvá pouhých 25 minut. Villa Resort obklopuje zelený park a na jeho okraji je k dispozici dětské hřiště. Nedaleko Resortu se nachází základní škola, veřejné koupaliště a další sportovní vyžití.

VÍCE INFORMACÍAteliery Strašnice

Lokalita: Praha 10 - Strašnice

Flexibilitu, svobodu a pohodlí domova – to vše najdete v novém projektu Ateliery Strašnice vyrůstajícím uprostřed oblíbené obytné čtvrti. Dvojice budov propojená společným suterénem nabídne celkem 95 jednotek a 89 garážových stání. Ateliery budou provedeny ve standardu bytových jednotek.

VÍCE INFORMACÍSKY Rezidence Bohdalec

Lokalita: Praha 10 - Bohdalec

SKY Rezidence Bohdalec je dalším z projektů moderního bydlení typu SKY HOUSE, jejichž cílem je nabídnout našim rezidentům, komfortní, nadstandardní a energeticky úsporné bydlení v architektonicky originálně a nápaditě navržených domech obsahujících bytové jednotky, jež se vyznačují chytrými dispozicemi, ve kterých se budete cítit opravdu doma.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA