Vaše reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 10

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Villa Organic

Lokalita: Praha 10 - Hostivař

Právě vznikající Villa Organic je rezidenční projekt umístěný nedaleko blízkého přírodního celku s názvem Triangl v městské části Hostivaři na Praze 10. Projekt nabízí živé městské bydlení na dosah přírody.

VÍCE INFORMACÍPrime Vršovice

Lokalita: Praha 10 - Vršovice

Na rozhraní tradičních pražských čtvrtí Vršovic a Vinohrad naleznete projekt Prime Vršovice, který nabízí účelné jednotky vhodné nejenom pro vlastní využití, ale i jako bezpečnou investici pro další pronájem. Původní budova, umístěná v klidné ulici Bajkalská, po své rekonstrukci nabídne 68 jednotek o dispozici 1+kk.

VÍCE INFORMACÍEkocity Hostivař

Lokalita: Praha 10 - Hostivař

Jedinečný projekt rezidenčního bydlení ve vyhledávané lokalitě pražské Hostivaře s výbornou dopravní dostupností a v docházkové vzdálenosti od přírodního parku Hostivař-Záběhlice s Hostivařskou přehradou. Samozřejmostí je plná občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

VÍCE INFORMACÍRezidence Vodárna

Lokalita: Praha 10 - Vršovice

Tento unikátní památkově chráněný novorenesanční objekt bývalé budovy Vodárny zaujímá klíčové místo v oblasti kulturních dějin, ať už se jedná o jeho architektonický či historický význam. Budova Vodárny byla postavena mezi léty 1882–1886 současně s hlavní nádražní budovou jako součást nádraží Nusle-Vršovice. Objekt právě prochází kompletní rekonstrukcí. Snažíme se zachovat a rehabilitovat původní řemeslné detaily v kombinaci s designově lukrativním provedením 16 bytových jednotek o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk.

VÍCE INFORMACÍResidence Bohemia

Lokalita: Praha 10 - Michle

Představujeme Vám ideální formu městského bydlení v blízkosti centra i hlavních komunikačních tepen. Residence s osmi byty, z nichž polovina má prostorné terasy či předzahrádky, je umístěna v Praze 10 pod Bohdaleckým kopcem.

VÍCE INFORMACÍRezidence Norská

Lokalita: Praha 10 - Vršovice

Přímo u Heroldových sadů, v horní části Vršovic, na pomezí Vinohrad, vzniká nové rezidenční bydlení. Secesní historická budova nabídne po citlivé rekonstrukci 38 bytů a 2 ateliéry. Dům s atraktivní architekturou nabízí jihozápad orientaci hlavních fasád.

VÍCE INFORMACÍVinohradská

Lokalita: Praha 10 - Žižkov

Unikátní moderní rezidenční komplex, jenž vyrůstá v širším centru Prahy na pomezí pražských Strašnic, Žižkova a Vinohrad u stanice metra Želivského. Vzniká jako úplně nová čtvrť tvořena deseti rezidenčními a administrativními budovami obklopenými jedinečným dvouhektarovým městským lesem.

VÍCE INFORMACÍBydlení Pražská

Lokalita: Praha 10 - Hostivař

Na pomezí Strašnic a Hostivaře tvoříme místo pro aktivní život. Je to místo, kde se mění stará historie v moderní zdravý životní styl. Jihovýchodně od centra Prahy, s výbornou dostupností a těsné blízkosti chráněného území Triangl i Hostivařské přehrady, je letos zahájena výstavba bytového domu. Omezený počet středně metrážních bytů 2KK a 3KK poskytne pohodlné bydlení s balkónem či terasou a garážovým stáním.

VÍCE INFORMACÍRezidence Uhříněves

Lokalita: Praha 10 - Uhříněves

Rodinné bydlení v moderně řešeném nízkopodlažním domě v pražské Uhříněvsi v blízkosti krásné zeleně. Technologicky bezúdržbové řešení pro bezstarostný život.

VÍCE INFORMACÍLario

Lokalita: Praha 10 - Dolní Měcholupy

Na místě bývalého obchodního centra Julius Meinl a dnešní výrobny lahůdek a polotovarů vznikne nový bytový dům s řadou komerčních prostor pro zkvalitnění nedostatečné občanské vybavenosti a služeb pro občany Dolních Měcholup.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA

Update cookies preferences