NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY V PRAZE

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Villa Nuova

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Jeden z téměř zapomenutých domů z počátku minulého století v pražských Malvazinkách znovu ožívá. Kompletní přestavba secesní vily se čtyřmi luxusními byty byla zahájena. Spojení klasické architektury spolu s moderními postupy při renovaci, dechberoucí výhled, terasovitá zahrada, moderní a přepychově provedené interiéry - to vše a mnohé další učiní z bydlení na této adrese neopakovatelný a trvalý zážitek.

VÍCE INFORMACÍByty U Sluncové

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Našli jste dokonalé místo pár kroků od pulzujícího života, a přesto v naprostém soukromí, kde vás nic neruší. Život zde můžete mít přesně takový, jaký budete chtít. Bez zbytečných kompromisů. Všichni takové místo hledají, ale jen málokdo ho najde. Máte štěstí.

VÍCE INFORMACÍRezidence U Šárky II

Lokalita: Praha 6 - Ruzyně

Rezidence U Šárky je nově vznikající projekt v jedné z nejžádanějších městských částí. Krásná příroda, ikonické bydlení, nespočet míst ke sportovnímu i kulturnímu vyžití - díky tomu všemu se Praha 6 vepsala do vědomí mnoha Pražanů.

VÍCE INFORMACÍRezidence Novostrašnická

Lokalita: Praha 10 - Strašnice

Rezidenční bydlení Novostrašnická se nachází v žádané lokalitě Prahy 10 Strašnice. Toto klidné místo, které zároveň využívá všech výhod velkoměsta, nabídne “friendly” bydlení pro mladé rodiny nebo singles. Projekt lze rovněž pojmout jako investiční byty k pronájmům.

VÍCE INFORMACÍRezidence Michelský Park

Lokalita: Praha 4 - Michle

Základním motivem návrhu bylo zapojení bytové rezidence do dějinného jádra Michle, proto byl architektem zvolen cihelný obklad dodávající areálu velkorysost s navozením detailu tradiční městské zástavby. Rezidence Michelský Park bude tvořena pěti domy se 151 bytovými jednotkami. Většina bytů bude mít terasy nebo balkóny, přízemní byty zahrádky.

VÍCE INFORMACÍRANTA Barrandov II

Lokalita: Praha 5 - Barrandov

Ve výstavbě je již i druhá etapa, která nabídne celkem 118 jednotek v dispozici 1+kk až 5+kk. Nejmenší z nich má plochu 28 m2, majitel největšího bytu si bude užívat 215 m2. Vyberou si zde jak singles a páry, tak i rodiny s dětmi, jejichž nároky na prostor jsou větší.

VÍCE INFORMACÍRezidence Dr. Holého

Lokalita: Praha 8 - Libeň

Rezidence Dr. Holého nadchne každého, kdo si chce vytvořit svůj nový harmonický domov a zároveň využívat veškerou občanskou vybavenost Prahy. Jedná se o jedinečný projekt v těsné blízkosti Thomayerových sadů, Libeňského zámku, zahrady Kotlaska a metra Palmovka. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si harmonický domov s výhledem na park a říčku Rokytku nebo do zeleného vnitrobloku.

VÍCE INFORMACÍPort Karolína 4

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Čtvrtá a zároveň poslední etapa zakončí úspěšný projekt v pražském Karlíně. Rezidenční areál na břehu Vltavy tak získá svoji finální podobu, jejíž součástí bude i relaxační vnitroblok s vodní kaskádou.

VÍCE INFORMACÍArcus City

Lokalita: Praha - na pomezí čtvrtí Stodůlky a Řeporyje

Developerský projekt rezidenčního bydlení Arcus City je umístěn v rychle se rozvíjející čtvrti Stodůlky v Praze 5. Dostupné a kvalitní bydlení s výhledem v sobě spojuje bezprostřední blízkost malebné přírody a skvělou dopravní dostupnost do centra Prahy. Pro spokojený a pohodlný život je důležitá i perfektní občanská vybavenost v pěší vzdálenosti, která zahrnuje školy, školky, zdravotnická zařízení, sportovní areály, obchodní domy, poštu, úřad městské části a další.

VÍCE INFORMACÍByty na návsi

Lokalita: Praha - Dolní Měcholupy

Projekt Byty na návsi jde proti trendům, které se snaží o unifikovanou produkci malometrážních bytů spolu se zaměnitelnou architekturou. Celek je atraktivní, čistý a nadčasový. Byty nabízejí vzdušné bydlení pro jednotlivce i velké rodiny. Ale to hlavní kouzlo je v detailech. Vysoké stropy v horních patrech doplněné světlíky vybízejí k nadechnutí. Atypická okna doplňují originalitu celého projektu.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA