Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY V PRAZE

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Vily Řeporyje

Lokalita: Praha 5 - Řeporyje

Soubor řadových domů Vily Řeporyje je ideálním bydlením pro všechny, kteří hledají klidný styl života v těsné blízkosti centra Prahy a veškerých služeb. Tvoří jej 9 nízkoenergetických domů s celkovou užitnou plochou více než 200 m2 a uspořádáním 5+KK, které poskytnou pohodlí a prostor celé rodině.

VÍCE INFORMACÍLario

Lokalita: Praha 10 - Dolní Měcholupy

Na místě bývalého obchodního centra Julius Meinl a dnešní výrobny lahůdek a polotovarů vznikne nový bytový dům s řadou komerčních prostor pro zkvalitnění nedostatečné občanské vybavenosti a služeb pro občany Dolních Měcholup.

VÍCE INFORMACÍRezidence Prokopské údolí

Lokalita: Praha 5 - Malá Ohrada

Díky projektu Rezidence Prokopské údolí máte jedinečnou možnost bydlet v prestižní části Prahy, přímo na úpatí Prokopského údolí. Veškerá občanská vybavenost je v dojezdové vzdálenosti, příroda, klid a cyklostezky přímo u domu.

VÍCE INFORMACÍVARTA Hostivař

Lokalita: Praha 10 - Hostivař

Na pomezí pražské Hostivaře a Horních Měcholup, v ulici Milánská vyroste smysluplný bytový dům VARTA. V lokalitě, která naplní potřeby všech věkových kategorií.

VÍCE INFORMACÍKrčská zahrada

Lokalita: Praha 4

Komorně laděný rezidenční projekt v uzavřeném areálu se 30 bytovými jednotkami v pražské Krči nabídne klidné bydlení v krásné lokalitě s veškerým komfortem velkoměsta. Jeho součástí je také uzavřená zelená zahrada s grilovištěm určená k setkávání se sousedy a přáteli, relaxaci nebo dětským radovánkám.

VÍCE INFORMACÍŠlikova 16

Lokalita: Praha 6 - Břevnov

Rezidence Šlikova 16 stojí na magickém místě s fascinujícím kontextem: na pomezí historické osady Tejnka, v blízkosti Břevnovského kláštera a staré poutní cesty na Strahov. Poblíž se nachází obora Hvězda s půvabným letohrádkem či starobylý Pohořelec jako vstupní brána do hradního areálu.

VÍCE INFORMACÍMoje Kubáň Suites

Lokalita: Praha 10 - Vršovice

Investiční příležitost v centru Vršovic na Praze 10. Již brzy bude zahájen prodej účelných jednotek o dispozicích 1+kk v projektu Moje Kubáň Suites, které se nachází v jedné z nejatraktivnějších lokalit v Praze. Apartmány budou vhodné jak pro vlastní využití, tak i ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu.

VÍCE INFORMACÍRezidence Juliska

Lokalita: Praha 6 - Na Julisce

Na Julisce v Praze 6 vyroste trojice elegantních šestipodlažních bytových domů, citlivě usazená na úpatí zeleného svahu poblíž Šáreckého údolí. V soukromí, a přesto jen 10 minut jízdy autem do samotného srdce Prahy. Nabídneme vám 79 bytů o velikostech 1 + kk až 4 + kk s podlahovou plochou až 120 m2.

VÍCE INFORMACÍTerasy Hilbert

Lokalita: Praha 2

Projekt půdních bytových jednotek Terasy Hilbert navazuje na odkaz významného architekta, absolventa vídeňské akademie, Kamila Hilberta. Do jeho portfolia kromě výstavby našeho činžovního domu mj. patří dostavba pražské Svatovítské Katedrály, přestavba kostela Sv.Petra a Pavla v Čáslavi nebo chrámu Sv. Bartoloměje v Plzni.

VÍCE INFORMACÍVila Chittussi

Lokalita: Praha 6 - Bubeneč

Komorní velikost projektu a výjimečná lokalita jsou zásadními prvky exkluzivity tohoto domu. Vila Chittussi nabídne 13 dispozičně velmi zajímavých jednotek v nejvyšším standardu Platinum. V domě bude k dispozici služba sociální péče, kterou za poplatek mohou využívat majitelé jednotek zařízení sociální péče.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA