Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY V PRAZE

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Harfa Living

Lokalita: Praha 9 – Vysočany

HARFA LIVING je zcela nový velký rezidenční projekt v pražských Vysočanech. Nachází se v populární rozvojové lokalitě Prahy 9 s plnou obslužností v okolí a přímo u zastávek tramvají, odkud jsou to jen tři minuty ke stanici metra Českomoravská a k nákupnímu centru Galerie Harfa.

VÍCE INFORMACÍVýhledy Barrandov II

Lokalita: Praha 5 - Barrandov

Výhledy Barrandov II jsou pokračováním úspěšného projektu ve výjimečné lokalitě s neopakovatelnými výhledy a zároveň výbornou dopravní dostupností. Samozřejmostí je plná občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

VÍCE INFORMACÍRezidence Norská

Lokalita: Praha 10 - Vršovice

Přímo u Heroldových sadů, v horní části Vršovic, na pomezí Vinohrad, vzniká nové rezidenční bydlení. Secesní historická budova nabídne po citlivé rekonstrukci 38 bytů a 2 ateliéry. Dům s atraktivní architekturou nabízí jihozápad orientaci hlavních fasád.

VÍCE INFORMACÍVila Époque

Lokalita: Praha 5 - Malvazinky

Představujeme vám zcela výjimečnou Vilu ÉPOQUE. Vilu, která ukrývá pět unikátních bytů ve výjimečném standardu, na kterém se podíleli mimo jiné také designéři legendární italské značky Poliform. Každý z pěti bytů je originál, avšak všechny mají společnou DNA. Ta je tvořena smyslem pro prvotřídní design, luxus a technologickou inovaci s akcentem na soukromí a bezpečí budoucích majitelů rezidencí ve Vile ÉPOQUE.

VÍCE INFORMACÍŠárka

Lokalita: Praha 6 - Liboc

Projekt Šárka se nachází na kopci přímo v Divoké Šárce, v nejrozsáhlejším pražském parku a jednom z přírodovědecky nejcennějších chráněných území Prahy. Nedotčená příroda, magické lesy a romantická skalnatá údolí. Krásy Šárky jsou nekonečné a vy je teď máte možnost objevovat. Každý den.

VÍCE INFORMACÍTimber Praha

Lokalita: Praha 5 - Řeporyje

Bydlení s dobrou energií. Timber Praha je zcela první projekt svého druhu v Praze. Nadčasový, vizionářský, kreativní, s dobrou energií. Udržitelné a vysoce kvalitní bydlení od rakouské společnosti UBM Development se 150letou tradicí.

VÍCE INFORMACÍRemízek Radlice

Lokalita: Praha 5 - Radlice

Bydlete obklopeni zelení a světlem. S výhledem na kilometry daleko. Remízek Radlice se nachází v srdci probíhající výstavby podél Radlické ulice. Veškeré služby tak budete mít doslova na dosah ruky. Zároveň díky tomu, že sousedí přímo s Prokopským údolím, nabídne i obrovské množství zeleně a klidu.

VÍCE INFORMACÍSuchdolské náměstí

Lokalita: Praha 6 - Suchdol

Nový projekt studentského bydlení v exkluzivní lokalitě Prahy 6 Suchdole. Objekt se nachází přímo na Suchdolském náměstí s výbornou dostupností do centra Prahy a s plnou občanskou vybaveností. V blízkosti se nacházejí dvě vysoké školy.

VÍCE INFORMACÍByty Návršní

Lokalita: Praha 4 - Pankrác

2 bytové a 4 nebytové jednotky v novém projektu individuálního bydlení na Praze 4 Pankráci. Novostavba s vlastní zahradou se nachází v klidné vilové zástavbě s vynikající občanskou vybaveností.

VÍCE INFORMACÍRezidence Blízká

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Pohodlí a spokojenost začíná výběrem té správné lokality tak, aby splňovala veškerá vaše očekávání a požadavky. Rezidence Blízká nabízí příjemné bydlení ve stále oblíbenějším Karlíně. Místní zástavbu částečně tvoří původní domy s historií dlouhou několik dekád i staletí, a částečně moderní objekty, které začaly osídlení této čtvrti zahušťovat až během posledních dvaceti let.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA