Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY V PRAZE

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Letnian

Lokalita: Praha 9 - Letňany

Bytový dům Letnian charakterizuje moderní pojetí bydlení a promyšlený přístup k využití ploch budovy. Společné prostory ustupují soukromým, aniž by ztráceli na funkčnosti a praktičnosti. Styl jde ruku v ruce s promyšlenými dispozicemi pro maximální komfort obyvatel.

VÍCE INFORMACÍRezidence Vodárna

Lokalita: Praha 10 - Vršovice

Tento unikátní památkově chráněný novorenesanční objekt bývalé budovy Vodárny zaujímá klíčové místo v oblasti kulturních dějin, ať už se jedná o jeho architektonický či historický význam. Budova Vodárny byla postavena mezi léty 1882–1886 současně s hlavní nádražní budovou jako součást nádraží Nusle-Vršovice. Objekt právě prochází kompletní rekonstrukcí. Snažíme se zachovat a rehabilitovat původní řemeslné detaily v kombinaci s designově lukrativním provedením 16 bytových jednotek o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk.

VÍCE INFORMACÍGarden Living

Lokalita: Praha 5

Přáli jste si začínat den pohledem do nekončící zahrady? Právě takový pocit Vám poskytne bydlení v novém rezidenčním projektu Garden Living, jehož název je inspirován rozlehlou zahradou, která je součástí projektu. Nechte se na jaře obklopit vůní všudypřítomných květin, užijte si v létě příjemného stínu vzrostlých stromů, využijte zajímavě řešeného reliéfu a na podzim v parku s dětmi pouštějte draky a v zimě je vezměte sáňkovat. Naše rozlehlá a víceúčelová zahrada Vám poskytne útočiště po celý rok a stane se pravidelnou součástí Vašeho každodenního života.

VÍCE INFORMACÍResidence Topolka

Lokalita: Praha 2 - Vyšehrad

Vyšehrad – jedno z nejznámějších míst v Praze. Místo, kde se snoubí bohatá historie s neopakovatelnou atmosférou; významné centrum kulturního dění. Místo stvořené pro procházky, s úchvatnými výhledy na město a řeku Vltavu, v každém ročním období… A právě tady vzniká projekt Residence Topolka.

VÍCE INFORMACÍRD Satalice

Lokalita: Praha 9 - Satalice

V rámci developerského projektu Rodinné domy Satalice vznikne 62 řadových rodinných domů provedených ve čtyřech variantách s dispozicemi 4+kk až 5+kk, užitnou plochou až 160 m² a terasou. Pozemky s výměrou až 363 m² nabídnou dostatek prostoru pro celou rodinu.

VÍCE INFORMACÍBenkova rezidence

Lokalita: Praha 4 - Chodov

Komorní projekt dvou bytových domů ve vilové čtvrti pražského Chodova s nebývale dobrou občanskou vybaveností v pěší dostupnosti.

VÍCE INFORMACÍLysolajský dvůr

Lokalita: Praha 6 - Lysolaje

V pražských Lysolajích vznikne bydlení, které splní vaši náročnou představu o perfektním domově. Lysolaje ve vás probudí pocit soukromí a bezpečí, jedná se o místo, které si místní hýčkají, o které pečují. Projekt Lysolajský dvůr vzniká s plným respektem k tomuto území.

VÍCE INFORMACÍRezidence Chodovec

Lokalita: Praha 4 - Chodov

Projekt Rezidence Chodovec má co nabídnout. V rámci výstavby vzniknou jak rodinné, tak i bytové domy. Vybírat si můžete z dispozic 1+kk až 4+kk v případě bytových jednotek a 5+kk u rodinných domů.

VÍCE INFORMACÍVýhledy Řeporyje

Lokalita: Praha 5 - Řeporyje

Projekt Výhledy Řeporyje nabídne celkem 162 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 5+kk, vybere si tak opravdu každý. Parkovací místa pro rezidenty jsou umístěna v podzemním podlaží. Řeporyje jsou oblíbenou lokalitou pro bydlení v blízkosti přírody, a přitom s velmi dobrou dopravní dostupností do centra Prahy.

VÍCE INFORMACÍEllipsis

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Jedinečný architektonický zážitek spojující rezidenční, kancelářské a komerční užití v unikátní budově na pražském Smíchově – to je Ellipsis. Nedaleko parku Sacré Coeur, uprostřed Holečkovy ulice vznikla mimořádná stavba netradičního elipsovitého tvaru, splňující ty nejvyšší požadavky na kvalitní, zajímavou, ale taktéž udržitelnou architekturu pro 21. století.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA