NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY V PRAZE

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Viladomy Letňany

Lokalita: Praha 9 - Letňany

Komorní projekt Viladomy Letňany leží jen 5 minut od stanice metra C – Letňany a obchodně-zábavního centra Letňany. Ve třech moderních nízkopodlažních viladomech se zelenými střechami vznikne celkem 91 bytů s promyšlenými a efektivními dispozicemi 1+kk až 4+kk.

VÍCE INFORMACÍRezidence Kapitol

Lokalita: Praha 4 - Michle

Novostavba bytového domu, který v sobě snoubí moderní technologie a pohodlí domova, splní vaše očekávání i sny. Na nároží ulic Týmlova a Děkanská, v Praze 4, bude již brzy stát exkluzivní, energeticky pasivní bytový dům s 12ti bytovými jednotkami od velikosti 1+kk do 3+kk.

VÍCE INFORMACÍPod Bertramkou

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Jedinečný bytový dům Pod Bertramkou, který vznikne nedaleko Anděla, živého a moderního centra Prahy 5. K dispozici vám budou byty od 2+kk až po luxusní a nadstandardně velké střešní byty o dispozici 4+kk s terasami. Elegantní budova bude umístěna na okraji lesa v uzavřeném areálu a nabídne svým obyvatelům klidné bydlení nedaleko centra Prahy.

VÍCE INFORMACÍRezidence Oliva

Lokalita: Praha 4 - Michle

Útulný domov a pocit soukromí. Rezidence Oliva – bytový projekt se 72 byty vyrůstající v těsném sousedství Parku Brumlovka v oblíbené rezidenční části Prahy 4 – Michle. Tak blízko k okolní vybavenosti, a přesto trochu stranou od všeho ruchu.

VÍCE INFORMACÍEkobyty U Obory

Lokalita: Praha 10 – Uhříněves

Ekobyty U Obory je moderní cenově dostupný rezidenční projekt ve vyhledávané lokalitě jen 19 minut od centra a přitom v zeleni. Samozřejmostí je výborná dopravní dostupnost a plná občanská vybavenost.

VÍCE INFORMACÍNové Modřany

Lokalita: Praha 4 - Modřany

Bydlení v Nových Modřanech v sobě spojuje sílu velkoměsta a lehkost přírody. V komorním projektu uprostřed zeleně objevíte perfektní místo k životu pro sebe i svou rodinu. Že chcete víc? Přidáme vám 3 dětská hřiště s trampolínami, venkovní posilovnu, kavárnu, relaxační zónu, auto nabíječku, kilometry lesních stezek, meandry Vltavy a přímou tramvaj do centra. Dostanete to nejlepší!

VÍCE INFORMACÍNa Hutmance

Lokalita: Praha 5 - Jinonice

Představte si moderní bydlení ve vilové oblasti v Jinonicích na Praze 5. Zároveň místo, ze kterého máte k tepu velkoměsta stejně blízko jako k harmonickému klidu přírody. Rodinný dům se zahrádkou, 2 terasami, venkovním i garážovým stáním pro Vaše automobily a s promyšlenými, variabilními prostory, které se přizpůsobí požadavkům celé Vaší rodiny.

VÍCE INFORMACÍBytové domy CATHA

Lokalita: Praha 4 - Újezd u Průhonic

Praha nabízí mnoho možností pro bydlení. Projekt CATHA je jednou z možností, které splňují všechny standardy příjemného bydlení v bezprostředním sousedství Milíčovského lesa a rybníka, přírodní památkou, obce Kateřinky, která je sídelní částí Praha – Újezd. Je to domov, který spojuje kvalitu moderního městského bydlení s pocitem volnosti nedaleké přírody, kde máte své soukromí a znáte své sousedy, zajištěnou vlastní identitu i bezpečnost a přitom snadnou dopravní dostupnost do centra metropole.

VÍCE INFORMACÍPilcova Rezidence

Lokalita: Praha 8 - Libeň

S respektem k řemeslnému umění starých zednických mistrů vzniklo osobité místo, perfektně naplňující požadavky současného bydlení a aktivního městského života. Uprostřed všeho dění, v dynamické čtvrti Palmovka se skvělou dopravní dostupností, vynikající občanskou vybaveností, širokým společenským i sportovním vyžitím stojí moderní rezidence, která s hrdostí navazuje na generace minulých stavitelů.

VÍCE INFORMACÍLhotka Living

Lokalita: Praha 4

Na počátku všeho je myšlenka. Chcete najít bydlení, kde se budete cítit dobře a kde se vám bude dobře žít. Blízko přírody s možností pozorovat ptáky, stromy a barevné západy slunce a přitom na dosah všem výhodám města. Domov, který bude cenově dostupný, ale nabídne komfort, jaký si zasloužíte. Lokalitu, kde nechybí škola, obchody nebo sportoviště a s výbornou dostupností do centra. Takové je bydlení v projektu Lhotka Living v klidné lokalitě Prahy 4.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA