NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY V PRAZE

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Factory House

Lokalita: Praha 7 - Holešovice

KAMERA! KLAPKA! AKCE! Takto nějak můžeme začít příběh novostavby Factory House aneb bývalé továrny na filmy. Na adrese po celá léta sídlila společnost, která se zabývala střihem filmu. Máte rádi jedinečnost? Factory House s adresou U Průhonu 34a na Praze 7 je osobitý dům v historické zástavbě holešovického srdce, kde je nepochybně kontrastní dominantou. Moderní architektonicky atraktivní novostavba se nese v duchu industriálního stylu, který byl ponechán i v interiérech bytů.

VÍCE INFORMACÍModřanský cukrovar

Lokalita: Praha 4 - Modřany

Modřanský cukrovar je první rezidenční čtvrtí v České republice, která dokonale pečuje o vodu, zeleň i kulturu bydlení. Myšlenka udržitelnosti se nese celým areálem – od jeho umístění na brownfieldu přes využití recyklovaných materiálů během výstavby až po energeticky úsporný provoz.

VÍCE INFORMACÍKlamovka FIVE

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Klamovka FIVE vyroste na Praze 5 a nabídne možnost získat bydlení v blízkosti centra. Kromě vysokého standardu tak získáte jedinečnou šanci žít v lokalitě s bohatou občanskou vybaveností, výbornou dopravní dostupností a to vše současně nedaleko krásných parků vhodných k pasivnímu i aktivnímu odpočinku.

VÍCE INFORMACÍRezidence Laudova

Lokalita: Praha 6 - Řepy

Developerský projekt Rezidence Laudova je tvořen několikapodlažním domem. Dvě podzemní podlaží domu tvoří garážová stání pro rezidenty, první dvě nadzemní podlaží je určeno pro komerční prostory a od 3. do 9. podlaží jsou situovány bytové jednotky s dispozicemi 1+kk až 4+kk.

VÍCE INFORMACÍKonhefrovy domy

Lokalita: Praha 9 - Horní Počernice

Spojte svůj sen o bydlení s projektem Konhefrovy domy. Všechny domy splňují energetický štítek A značící velmi nízkou energetickou náročnost. Za co si u ostatních zaplatíte, u nás máte v ceně. Všem domům jsme vdechli nádech budoucnosti, udržitelnosti a kvality díky využití nejmodernějších technologií.

VÍCE INFORMACÍGarden Lofts

Lokalita: Praha 5 - pod Dívčími hrady

V klidné zelené lokalitě Prahy 5 nedaleko Dívčích hradů, jen minuty pěšky od metra B – Radlická, v sousedství bazénu, koupaliště a tenisových kurtů, roste nová nadčasová rezidence v industriálním stylu.

VÍCE INFORMACÍViladům Hloubětín

Lokalita: Praha 9 - Hloubětín

Komorní bytový projekt Viladům Hloubětín naleznete na Praze 9, nedaleko stanice metra Hloubětín. Kompletně rekonstruovaný viladům, umístěný v původní řadové zástavbě, nabídne útulné byty o velikosti 1+kk s promyšlenými dispozicemi, dostatkem světla a možností výběru bytů s balkonem nebo soukromou předzahrádkou.

VÍCE INFORMACÍLondýnská

Lokalita: Praha 1 - Vinohrady

S radostí Vám nabízíme byty na prodej v jedné z ikonických staveb pražských Vinohrad. Nároží Londýnské a Jugoslávské ulice zdobí šestipatrový funkcionalistický dům, který je charakteristický dominantním čtvrtkruhovým nárožím mezi dvěma arkýřovými pylony, s kamenným obkladem.

VÍCE INFORMACÍRezidence Nový Suchdol

Lokalita: Praha 6 - Suchdol

Projekt, který spojuje design, blahobyt a životní prostředí do jednoho komfortního místa. V pěti patrovém domě se umístilo 14 bytových jednotek. Každý z nich disponuje terasou pro večerní relaxaci s rodinou nebo přáteli. Kočárkárna s kolárnou jsou v přízemí a parkování aut je v podzemní garáži.

VÍCE INFORMACÍRezidence Grébovka

Lokalita: Praha 10 - Vršovice

Sníte o životě v centru Prahy a také milujete přírodu? Žijte v bezpečné a prosperující oblasti hned vedle nádherného parku Grébovka. Jen pár kroků od naší rezidence najdete vše, co člověk potřebuje pro zdravý a vyvážený životní styl.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA