NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 4

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Modřanský cukrovar

Lokalita: Praha 4 - Modřany

Modřanský cukrovar je první rezidenční čtvrtí v České republice, která dokonale pečuje o vodu, zeleň i kulturu bydlení. Myšlenka udržitelnosti se nese celým areálem – od jeho umístění na brownfieldu přes využití recyklovaných materiálů během výstavby až po energeticky úsporný provoz.

VÍCE INFORMACÍRezidence Kapitol

Lokalita: Praha 4 - Michle

Novostavba bytového domu, který v sobě snoubí moderní technologie a pohodlí domova, splní vaše očekávání i sny. Na nároží ulic Týmlova a Děkanská, v Praze 4, bude již brzy stát exkluzivní, energeticky pasivní bytový dům s 12ti bytovými jednotkami od velikosti 1+kk do 3+kk.

VÍCE INFORMACÍRezidence Oliva

Lokalita: Praha 4 - Michle

Útulný domov a pocit soukromí. Rezidence Oliva – bytový projekt se 72 byty vyrůstající v těsném sousedství Parku Brumlovka v oblíbené rezidenční části Prahy 4 – Michle. Tak blízko k okolní vybavenosti, a přesto trochu stranou od všeho ruchu.

VÍCE INFORMACÍNové Modřany

Lokalita: Praha 4 - Modřany

Bydlení v Nových Modřanech v sobě spojuje sílu velkoměsta a lehkost přírody. V komorním projektu uprostřed zeleně objevíte perfektní místo k životu pro sebe i svou rodinu. Že chcete víc? Přidáme vám 3 dětská hřiště s trampolínami, venkovní posilovnu, kavárnu, relaxační zónu, auto nabíječku, kilometry lesních stezek, meandry Vltavy a přímou tramvaj do centra. Dostanete to nejlepší!

VÍCE INFORMACÍBytové domy CATHA

Lokalita: Praha 4 - Újezd u Průhonic

Praha nabízí mnoho možností pro bydlení. Projekt CATHA je jednou z možností, které splňují všechny standardy příjemného bydlení v bezprostředním sousedství Milíčovského lesa a rybníka, přírodní památkou, obce Kateřinky, která je sídelní částí Praha – Újezd. Je to domov, který spojuje kvalitu moderního městského bydlení s pocitem volnosti nedaleké přírody, kde máte své soukromí a znáte své sousedy, zajištěnou vlastní identitu i bezpečnost a přitom snadnou dopravní dostupnost do centra metropole.

VÍCE INFORMACÍLhotka Living

Lokalita: Praha 4

Na počátku všeho je myšlenka. Chcete najít bydlení, kde se budete cítit dobře a kde se vám bude dobře žít. Blízko přírody s možností pozorovat ptáky, stromy a barevné západy slunce a přitom na dosah všem výhodám města. Domov, který bude cenově dostupný, ale nabídne komfort, jaký si zasloužíte. Lokalitu, kde nechybí škola, obchody nebo sportoviště a s výbornou dostupností do centra. Takové je bydlení v projektu Lhotka Living v klidné lokalitě Prahy 4.

VÍCE INFORMACÍByty U Parku

Lokalita: Praha 4 - Cholupice

Rekonstrukcí bývalé stodoly a bývalé ubytovny vznikne 15 nových bytů o dispozici 1+kk až 3+kk a 1 nebytový prostor. Plocha bytů je od 26 do 64 m². Každý byt má jiný půdorys, každý byt v projektu je originální.

VÍCE INFORMACÍRezidence Komořanská

Lokalita: Praha 4

Bydlení v Rezidenci Komořanská znamená nejen lukrativní adresu v těsné blízkosti Prahy 4, ale i znamenitou investiční příležitost. Projekt nabízí promyšlenou a atraktivní architekturu navrženou renomovaným studiem MDMA spolu s umístěním v atraktivní lokalitě blízko břehu Vltavy a kompletní občanskou vybaveností v okolí.

VÍCE INFORMACÍCitadela 16

Lokalita: Praha 4 – Libuš

ředstavujeme vám unikátní projekt Citadela 16, moderní bydlení budoucnosti pro komfortní rodinný život. Šestnáct velkoryse navržených městských vil je umístěno v uzavřeném areálu s vlastním centrálním vstupem, to vše v obklopení klidné lokality Prahy 4 – Libuš plné zeleně.

VÍCE INFORMACÍRezidence Nuselský pivovar

Lokalita: Praha 4 - Nusle

Moderní prostor pro bydlení, práci, služby a trávení volného času, který vzniká na území bývalého Nuselského pivovaru jeho kompletní revitalizací, je dlouho očekávanou změnou a událostí. Do tohoto místa postupně vracíme život s ambicí znovu vytvořit a oživit atraktivní část pražských Nuslí, která byla dlouho opomíjena. Lidé se sem budou rádi vracet, ať už do svých domovů nebo k příjemnému posezení s přáteli.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA