Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 4

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Byty Návršní

Lokalita: Praha 4 - Pankrác

2 bytové a 4 nebytové jednotky v novém projektu individuálního bydlení na Praze 4 Pankráci. Novostavba s vlastní zahradou se nachází v klidné vilové zástavbě s vynikající občanskou vybaveností.

VÍCE INFORMACÍByty Botič

Lokalita: Praha 4 - Michle

Představujeme Vám ojedinělý projekt nízkoenergetického komorního bytového domu, s přátelskou a rodinnou atmosférou. Projekt Botič Vám nabízí komfortní bydlení v rezidenčním bytovém domě, ve kterém se nachází pouze 11 bytových jednotek, což je určitá záruka velmi dobrých sousedských vztahů, klidného, pohodového bydlení a maximálního bezpečí.

VÍCE INFORMACÍPod Jalovým dvorem

Lokalita: Praha 4 - Krč

Architektonicky zajímavá stavba v klidném zákoutí Krče nedaleko přírodní památky Krčského lesa. Projekt s velmi dobrou dopravní dostupností tvoří celkem sedmnáct bytů o dispozicích 1 až 5+kk.

VÍCE INFORMACÍKrčská zahrada

Lokalita: Praha 4

Komorně laděný rezidenční projekt v uzavřeném areálu se 30 bytovými jednotkami v pražské Krči nabídne klidné bydlení v krásné lokalitě s veškerým komfortem velkoměsta. Jeho součástí je také uzavřená zelená zahrada s grilovištěm určená k setkávání se sousedy a přáteli, relaxaci nebo dětským radovánkám.

VÍCE INFORMACÍRezidence Komořanská 15

Lokalita: Praha 4 - Modřany

Rezidence Komořanská 15 doplňuje celkový koncept nového bytového komplexu, ve kterém se snoubí vysoké nároky na komfortní městské bydlení s moderní architekturou. Každý detail projektu se 16 bytovými jednotkami s dispozicí 1+kk a 2+kk je dokonale promyšlený, aby působil funkčně i esteticky.

VÍCE INFORMACÍRIVI Bachova

Lokalita: Praha 4 - Chodov

V projektu RIVI Bachova pro vás stavíme 47 nových bytů ve finském stylu o dispozici 1+kk až 3/4+kk a velikosti od 33 m² do 91 m². Součástí domu bude komerční prostor, s využitím například pro showroom, květinářství nebo obchod s drobným zbožím. Samozřejmostí jsou sklepy, kočárkárna a parkovací stání - ta v garážích budou přístupná dvěma autovýtahy.

VÍCE INFORMACÍRezidence Podolí

Lokalita: Praha 4 - Podolí

Dům byl postaven Františkem Olmerem v roce 1911 ve zdobném klasicistním stylu s nádechem secese. Místo bylo vybráno v centrální části Podolí na rohu ulic Sinkulova a Podolská. Původně sloužil dům jako hostinec a v dobách jeho největší slávy, během první republiky, se z domu stal hotel Slávie s oblíbenou restaurací a zahradou. Kolemjdoucí si do dnešního dne mohou na čelní fasádě domu všimnout jména prvního vlastníka.

VÍCE INFORMACÍRezidence Nad Lesem

Lokalita: Praha 4 - Hodkovičky

Bydlete v Praze-Hodkovičkách uprostřed klidné čtvrti rodinných a činžovních domů z poloviny 20. století a výbornou dostupností do centra Prahy. To vše v nově budovaném komorním projektu.

VÍCE INFORMACÍSkyline Chodov

Lokalita: Praha 4 - Chodov

Čím výš, tím dál dohlédnete. Jako by se pražské panorama rozkládalo za okny Skyline přímo pro Vás. Ranní rozbřesk nad Prahou vyčaruje dokonalou kulisu pro nezapomenutelné chvíle, stejně jako magický západ slunce se siluetou, kterou obdivuje celý svět. Jako by tady celý svět byl na dosah, Praha, Oslo, Berlín. Osobitou atmosféru těchto třech naprosto odlišných metropolí můžete propsat i do svého interiéru. Ve vzorových jednotkách najdete ukázku jak. Prostor plný možností se otevírá. Jen vstoupit.

VÍCE INFORMACÍRezidence Opatov

Lokalita: Praha 4 - Chodov

Rezidenční projekt Opatov nabídne 300 bytů, většinou s terasami, balkony nebo zahrádkami ve fungující čtvrti s veškerou občanskou vybaveností. Projekt svým konceptem podtrhuje charakter přirozeného bydlení v příjemném prostředí s důrazem na zeleň a celkovou městskou atmosféru.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA