Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 4

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Krčská zahrada

Lokalita: Praha 4

Komorně laděný rezidenční projekt v uzavřeném areálu se 30 bytovými jednotkami v pražské Krči nabídne klidné bydlení v krásné lokalitě s veškerým komfortem velkoměsta. Jeho součástí je také uzavřená zelená zahrada s grilovištěm určená k setkávání se sousedy a přáteli, relaxaci nebo dětským radovánkám.

VÍCE INFORMACÍRezidence Komořanská 15

Lokalita: Praha 4 - Modřany

Rezidence Komořanská 15 doplňuje celkový koncept nového bytového komplexu, ve kterém se snoubí vysoké nároky na komfortní městské bydlení s moderní architekturou. Každý detail projektu se 16 bytovými jednotkami s dispozicí 1+kk a 2+kk je dokonale promyšlený, aby působil funkčně i esteticky.

VÍCE INFORMACÍRIVI Bachova

Lokalita: Praha 4 - Chodov

V projektu RIVI Bachova pro vás stavíme 47 nových bytů ve finském stylu o dispozici 1+kk až 3/4+kk a velikosti od 33 m² do 91 m². Součástí domu bude komerční prostor, s využitím například pro showroom, květinářství nebo obchod s drobným zbožím. Samozřejmostí jsou sklepy, kočárkárna a parkovací stání - ta v garážích budou přístupná dvěma autovýtahy.

VÍCE INFORMACÍRezidence Podolí

Lokalita: Praha 4 - Podolí

Dům byl postaven Františkem Olmerem v roce 1911 ve zdobném klasicistním stylu s nádechem secese. Místo bylo vybráno v centrální části Podolí na rohu ulic Sinkulova a Podolská. Původně sloužil dům jako hostinec a v dobách jeho největší slávy, během první republiky, se z domu stal hotel Slávie s oblíbenou restaurací a zahradou. Kolemjdoucí si do dnešního dne mohou na čelní fasádě domu všimnout jména prvního vlastníka.

VÍCE INFORMACÍRezidence Nad Lesem

Lokalita: Praha 4 - Hodkovičky

Bydlete v Praze-Hodkovičkách uprostřed klidné čtvrti rodinných a činžovních domů z poloviny 20. století a výbornou dostupností do centra Prahy. To vše v nově budovaném komorním projektu.

VÍCE INFORMACÍSkyline Chodov

Lokalita: Praha 4 - Chodov

Čím výš, tím dál dohlédnete. Jako by se pražské panorama rozkládalo za okny Skyline přímo pro Vás. Ranní rozbřesk nad Prahou vyčaruje dokonalou kulisu pro nezapomenutelné chvíle, stejně jako magický západ slunce se siluetou, kterou obdivuje celý svět. Jako by tady celý svět byl na dosah, Praha, Oslo, Berlín. Osobitou atmosféru těchto třech naprosto odlišných metropolí můžete propsat i do svého interiéru. Ve vzorových jednotkách najdete ukázku jak. Prostor plný možností se otevírá. Jen vstoupit.

VÍCE INFORMACÍRezidence Opatov

Lokalita: Praha 4 - Chodov

Rezidenční projekt Opatov nabídne 300 bytů, většinou s terasami, balkony nebo zahrádkami ve fungující čtvrti s veškerou občanskou vybaveností. Projekt svým konceptem podtrhuje charakter přirozeného bydlení v příjemném prostředí s důrazem na zeleň a celkovou městskou atmosféru.

VÍCE INFORMACÍU Hostivařské přehrady

Lokalita: Praha 4 - Háje

Projekt U Hostivařské přehrady je nově vznikající lokalita v pražských Hájích nedaleko lesoparku a jen kousek od metra C – Háje. V osmi moderních bytových domech vznikne 287 bytů s promyšlenými a efektivními dispozicemi 1+kk až 4+kk. Na své si tak přijdou singles a mladé páry, ale i rodiny s dětmi.

VÍCE INFORMACÍModřanský cukrovar

Lokalita: Praha 4 - Modřany

Modřanský cukrovar je první rezidenční čtvrtí v České republice, která dokonale pečuje o vodu, zeleň i kulturu bydlení. Myšlenka udržitelnosti se nese celým areálem – od jeho umístění na brownfieldu přes využití recyklovaných materiálů během výstavby až po energeticky úsporný provoz.

VÍCE INFORMACÍRezidence Kapitol

Lokalita: Praha 4 - Michle

Novostavba bytového domu, který v sobě snoubí moderní technologie a pohodlí domova, splní vaše očekávání i sny. Na nároží ulic Týmlova a Děkanská, v Praze 4, bude již brzy stát exkluzivní, energeticky pasivní bytový dům s 12ti bytovými jednotkami od velikosti 1+kk do 3+kk.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA