Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 4

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Rezidence Chodovec

Lokalita: Praha 4 - Chodov

Projekt Rezidence Chodovec má co nabídnout. V rámci výstavby vzniknou jak rodinné, tak i bytové domy. Vybírat si můžete z dispozic 1+kk až 4+kk v případě bytových jednotek a 5+kk u rodinných domů.

VÍCE INFORMACÍBytový dům u Botiče

Lokalita: Praha 4 - Michle

Velmi zdařilý architektonický návrh Bytového domu BOTIČ, Praha 4 Michle nabízí celkem 11 nových bytových jednotek o dispozici 2+kk až 4+kk.

VÍCE INFORMACÍByty Návršní

Lokalita: Praha 4 - Pankrác

2 bytové a 4 nebytové jednotky v novém projektu individuálního bydlení na Praze 4 Pankráci. Novostavba s vlastní zahradou se nachází v klidné vilové zástavbě s vynikající občanskou vybaveností.

VÍCE INFORMACÍPod Jalovým dvorem

Lokalita: Praha 4 - Krč

Architektonicky zajímavá stavba v klidném zákoutí Krče nedaleko přírodní památky Krčského lesa. Projekt s velmi dobrou dopravní dostupností tvoří celkem sedmnáct bytů o dispozicích 1 až 5+kk.

VÍCE INFORMACÍKrčská zahrada

Lokalita: Praha 4

Komorně laděný rezidenční projekt v uzavřeném areálu se 30 bytovými jednotkami v pražské Krči nabídne klidné bydlení v krásné lokalitě s veškerým komfortem velkoměsta. Jeho součástí je také uzavřená zelená zahrada s grilovištěm určená k setkávání se sousedy a přáteli, relaxaci nebo dětským radovánkám.

VÍCE INFORMACÍRezidence Komořanská 15

Lokalita: Praha 4 - Modřany

Rezidence Komořanská 15 doplňuje celkový koncept nového bytového komplexu, ve kterém se snoubí vysoké nároky na komfortní městské bydlení s moderní architekturou. Každý detail projektu se 16 bytovými jednotkami s dispozicí 1+kk a 2+kk je dokonale promyšlený, aby působil funkčně i esteticky.

VÍCE INFORMACÍRIVI Bachova

Lokalita: Praha 4 - Chodov

V projektu RIVI Bachova pro vás stavíme 47 nových bytů ve finském stylu o dispozici 1+kk až 3/4+kk a velikosti od 33 m² do 91 m². Součástí domu bude komerční prostor, s využitím například pro showroom, květinářství nebo obchod s drobným zbožím. Samozřejmostí jsou sklepy, kočárkárna a parkovací stání - ta v garážích budou přístupná dvěma autovýtahy.

VÍCE INFORMACÍRezidence Podolí

Lokalita: Praha 4 - Podolí

Dům byl postaven Františkem Olmerem v roce 1911 ve zdobném klasicistním stylu s nádechem secese. Místo bylo vybráno v centrální části Podolí na rohu ulic Sinkulova a Podolská. Původně sloužil dům jako hostinec a v dobách jeho největší slávy, během první republiky, se z domu stal hotel Slávie s oblíbenou restaurací a zahradou. Kolemjdoucí si do dnešního dne mohou na čelní fasádě domu všimnout jména prvního vlastníka.

VÍCE INFORMACÍRezidence Nad Lesem

Lokalita: Praha 4 - Hodkovičky

Bydlete v Praze-Hodkovičkách uprostřed klidné čtvrti rodinných a činžovních domů z poloviny 20. století a výbornou dostupností do centra Prahy. To vše v nově budovaném komorním projektu.

VÍCE INFORMACÍSkyline Chodov

Lokalita: Praha 4 - Chodov

Čím výš, tím dál dohlédnete. Jako by se pražské panorama rozkládalo za okny Skyline přímo pro Vás. Ranní rozbřesk nad Prahou vyčaruje dokonalou kulisu pro nezapomenutelné chvíle, stejně jako magický západ slunce se siluetou, kterou obdivuje celý svět. Jako by tady celý svět byl na dosah, Praha, Oslo, Berlín. Osobitou atmosféru těchto třech naprosto odlišných metropolí můžete propsat i do svého interiéru. Ve vzorových jednotkách najdete ukázku jak. Prostor plný možností se otevírá. Jen vstoupit.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA