Vaše reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 4

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Rezidence Maroldka

Lokalita: Praha 4

Vybrali jsme příjemnou pražskou lokalitu s osobitou atmosférou, kde velkoměstský šarm pikantně obohacují stylové kavárny, trendy obchody a nové způsoby zábavy. Vytipovali jsme progresivní materiály a místo využili na maximum, abychom precizně naplnili všechny současné standardy. Zaměřili jsme se na funkční parametry a s citem pro harmonický celek vytvořili komfortní bydlení 21. století. Jako Rezidence Maroldka nabízí perfektní zázemí pro všechny, kteří si chtějí zážitky z metropole dopřávat každý den.

VÍCE INFORMACÍSIJA Kamýk

Lokalita: Praha 4

V oblíbené části Prahy 12 pro vás postavíme nový projekt SIJA Kamýk se 122 byty ve finském stylu. Vybírat můžete z pestré nabídky jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk a velikostech od 30 do 116 m2. Součástí většiny bytů jsou i balkony, terasy či předzahrádky.

VÍCE INFORMACÍBenkova rezidence

Lokalita: Praha 4 - Chodov

Komorní projekt dvou bytových domů ve vilové čtvrti pražského Chodova s nebývale dobrou občanskou vybaveností v pěší dostupnosti.

VÍCE INFORMACÍRezidence Chodovec

Lokalita: Praha 4 - Chodov

Projekt Rezidence Chodovec má co nabídnout. V rámci výstavby vzniknou jak rodinné, tak i bytové domy. Vybírat si můžete z dispozic 1+kk až 4+kk v případě bytových jednotek a 5+kk u rodinných domů.

VÍCE INFORMACÍBytový dům u Botiče

Lokalita: Praha 4 - Michle

Velmi zdařilý architektonický návrh Bytového domu BOTIČ, Praha 4 Michle nabízí celkem 11 nových bytových jednotek o dispozici 2+kk až 4+kk.

VÍCE INFORMACÍByty Návršní

Lokalita: Praha 4 - Pankrác

2 bytové a 4 nebytové jednotky v novém projektu individuálního bydlení na Praze 4 Pankráci. Novostavba s vlastní zahradou se nachází v klidné vilové zástavbě s vynikající občanskou vybaveností.

VÍCE INFORMACÍPod Jalovým dvorem

Lokalita: Praha 4 - Krč

Architektonicky zajímavá stavba v klidném zákoutí Krče nedaleko přírodní památky Krčského lesa. Projekt s velmi dobrou dopravní dostupností tvoří celkem sedmnáct bytů o dispozicích 1 až 5+kk.

VÍCE INFORMACÍKrčská zahrada

Lokalita: Praha 4

Komorně laděný rezidenční projekt v uzavřeném areálu se 30 bytovými jednotkami v pražské Krči nabídne klidné bydlení v krásné lokalitě s veškerým komfortem velkoměsta. Jeho součástí je také uzavřená zelená zahrada s grilovištěm určená k setkávání se sousedy a přáteli, relaxaci nebo dětským radovánkám.

VÍCE INFORMACÍRezidence Komořanská 15

Lokalita: Praha 4 - Modřany

Rezidence Komořanská 15 doplňuje celkový koncept nového bytového komplexu, ve kterém se snoubí vysoké nároky na komfortní městské bydlení s moderní architekturou. Každý detail projektu se 16 bytovými jednotkami s dispozicí 1+kk a 2+kk je dokonale promyšlený, aby působil funkčně i esteticky.

VÍCE INFORMACÍRezidence Podolí

Lokalita: Praha 4 - Podolí

Dům byl postaven Františkem Olmerem v roce 1911 ve zdobném klasicistním stylu s nádechem secese. Místo bylo vybráno v centrální části Podolí na rohu ulic Sinkulova a Podolská. Původně sloužil dům jako hostinec a v dobách jeho největší slávy, během první republiky, se z domu stal hotel Slávie s oblíbenou restaurací a zahradou. Kolemjdoucí si do dnešního dne mohou na čelní fasádě domu všimnout jména prvního vlastníka.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA

Update cookies preferences