NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 8

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Byty U Sluncové

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Našli jste dokonalé místo pár kroků od pulzujícího života, a přesto v naprostém soukromí, kde vás nic neruší. Život zde můžete mít přesně takový, jaký budete chtít. Bez zbytečných kompromisů. Všichni takové místo hledají, ale jen málokdo ho najde. Máte štěstí.

VÍCE INFORMACÍRezidence Dr. Holého

Lokalita: Praha 8 - Libeň

Rezidence Dr. Holého nadchne každého, kdo si chce vytvořit svůj nový harmonický domov a zároveň využívat veškerou občanskou vybavenost Prahy. Jedná se o jedinečný projekt v těsné blízkosti Thomayerových sadů, Libeňského zámku, zahrady Kotlaska a metra Palmovka. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si harmonický domov s výhledem na park a říčku Rokytku nebo do zeleného vnitrobloku.

VÍCE INFORMACÍPort Karolína 4

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Čtvrtá a zároveň poslední etapa zakončí úspěšný projekt v pražském Karlíně. Rezidenční areál na břehu Vltavy tak získá svoji finální podobu, jejíž součástí bude i relaxační vnitroblok s vodní kaskádou.

VÍCE INFORMACÍRezidence Pod Okrouhlíkem

Lokalita: Praha 8 - Kobylisy

Rezidenční projekt Pod Okrouhlíkem dostal své jméno podle umístění přímo pod přírodní památkou Okrouhlík. Celý bytový dům skýtá pro zachování nejvyššího možného komfortu a soukromí pouze sedm bytových jednotek. Každý byt byl projektován a stavěn s maximální péčí a ve vysokém standardu tak, aby se majitel cítil doma bezpečně, útulně a příjemně.

VÍCE INFORMACÍVilla Střížkovská

Lokalita: Praha 8

Co je to výjimečné bydlení? Za prvé to, kde žijete. A za druhé, jak žijete. Villa Střížkovská je skvělou odpovědí na obě otázky. Nabízíme Vám 12 prostorných bytů v nízkopodlažním domě zasazeném do zeleného svahu se vzrostlými stromy, který Vám dodá pocit soukromí a bezpečí a svou atmosférou připomíná spíše život v klidné obci.

VÍCE INFORMACÍRezidence Libeňský park

Lokalita: Praha 8 - Libeň

Rezidence Libeňský park se nachází v moderní a rychle se rozvíjející lokalitě Prahy 8, v širším centru metropole a doslova jen pár kroků od stanice metra trasy B Palmovka. Ve třech energeticky úsporných domech třídy B bude celkem 157 nadstandardních bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk.

VÍCE INFORMACÍDVA DOMY

Lokalita: Praha 8 - Karlín

DVA DOMY je nový prémiový rezidenční projekt z dílny společnosti KARLÍN GROUP, která stála u zrodu nové éry Karlína. Autory návrhu jsou mezinárodně uznávaní architekti ze slovinského studia Bevk Perovič Arhitekti.

VÍCE INFORMACÍViladomy Čimický háj

Lokalita: Praha 8 - Bohnice

Prémiové bydlení obklopené soukromou zelení s okny do přírody. Veškerou občanskou vybavenost zde budete mít doslova na dosah ruky. Díky své poloze se Praha 8 stala velice žádanou lokalitou, a to nejen pro svou výbornou dopravní dostupnost, bohatou občanskou vybavenost, ale hlavně blízkostí Čimického háje - oázy klidu uvnitř metropole.

VÍCE INFORMACÍViladům Vršní

Lokalita: Praha 8 - Kobylisy

Nově vznikající projekt vysoko nad centrem Prahy a údolím Vltavy, v místě bývalých vinic, které dnes připomínají zdejší usedlosti, například Hercovka nebo Vlachovka.

VÍCE INFORMACÍRezidence Čámovka

Lokalita: Praha 8 - Čimice

V návaznosti na první úspěšnou etapu developerského projektu Rezidence Čámovka v Praze 8 Čimicích pokračuje developerská skupina Horizon Holding etapou druhou. 5 nových obytných domů nabídne komfortní byty, dětské hřiště, dostatek parkovacích míst a krásné prostředí parku mezi domy. Na idylce přidá bezprostřední sousedství projektu s klidným Čimickým údolím.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA