Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 8

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Karlín Lofts

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Mezonetové byty pro náročné v Karlíně. Moderní novostavby v nejvyšších patrech zrekonstruovaného historického domu

VÍCE INFORMACÍViladům Jabloňka 6

Lokalita: Praha 8−Troja

Viladům Jabloňka 6 je unikátním projektem nadstandardního bydlení v Troji, který realizuje developer Petr Vomastek. Spojuje klidné prostředí v zeleni, moderní architekturu a historii lokality – v soukromí a zároveň na dohled centra Prahy.

VÍCE INFORMACÍGreenland Březiněves

Lokalita: Praha - Březiněves

Na severním okraji hlavního města vyroste v průběhu několika let 102 unikátních rodinných domů. Jedná se o domy rozmanitých dispozic a velikostí, které maximálně respektují soukromí svých obyvatel.

VÍCE INFORMACÍZenklova 81

Lokalita: Praha 8−Libeň

Moderní bydlení v krásné historické budově v srdci rychle se rozvíjející městské části Praha 8−Libeň. To je projekt Zenklova 81. Nabízíme Vám dvanáct zbrusu nově zrekonstruovaných bytů, navržených tak, aby uspokojily veškeré Vaše představy o ideálním bydlení.

VÍCE INFORMACÍVista Troja

Lokalita: Praha 8 - Troja

Projekt s 8-mi nadzemními podlažími a dvěma vstupy bude zahrnovat 50 jednotek k bydlení a také v podzemním podlaží prostory pro parkování. Z pestré nabídky bytů od 1+kk do 4+kk si vybere určitě každý. Samozřejmostí je také balkon, lodžie nebo terasa u každého bytu. V 7.NP a 8.NP domu, díky ustupujícím patrům, vzniknou krásné a prostorné terasy.

VÍCE INFORMACÍKarleen

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Venku secesní noblesa, uvnitř moderní bydlení podle posledních trendů světových metropolí. Projekt KARLEEN je ideální kombinace pro ty, kteří chtějí žít v tradičním pražském činžáku, ale zároveň velmi moderně.

VÍCE INFORMACÍPilcova Rezidence

Lokalita: Praha 8 - Libeň

S respektem k řemeslnému umění starých zednických mistrů vzniklo osobité místo, perfektně naplňující požadavky současného bydlení a aktivního městského života. Uprostřed všeho dění, v dynamické čtvrti Palmovka se skvělou dopravní dostupností, vynikající občanskou vybaveností, širokým společenským i sportovním vyžitím stojí moderní rezidence, která s hrdostí navazuje na generace minulých stavitelů.

VÍCE INFORMACÍRezidence Bílá Skála

Lokalita: Praha 8 - Libeň

Rezidence Bílá Skála je jedna z nejstarších funkcionalistických vil v Praze postavena ve 20. letech 20. století. Název dostala podle nedaleké přírodní památky a dominanty dolního toku Vltavy - Bílé skály. Funkcionalismus se na vile propisuje zejména účelností, prostorností a bohatou záplavou denního světla v interiérech.

VÍCE INFORMACÍFragment

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Nová architektonická dominanta Karlína bude tvořena 140 plně vybavenými byty k pronájmu, které nabídnou rozmanité dispozice od 1+kk až po velkorysé mezonety s vlastními střešními terasami, designově zařízené interiéry propojené s exteriérem a z vyšších podlaží výhled na pražské panorama.

VÍCE INFORMACÍIconik

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Iconik, nový rezidenční projekt skupiny KARLÍN GROUP a jejích partnerů, nabídne celkem 48 bytů v dispozicích od 1+kk až po 5+1. Iconik představuje moderní městské bydlení dle velmi povedeného návrhu architektů z ateliéru EDIT!.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA