NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 8

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Rezidence nad Korábem

Lokalita: Praha 8

Zelený ostrov mezi pražskými čtvrtěmi v posledních letech rozkvétá do krásy. Libeň, rámovaná řekou Vltavou v doprovodu klidnější Rokytky, se znovu probouzí v duchu poetiky Bohumila Hrabala, který zde prožil značnou část života. Stejně jako se Libeň nesmazatelně zapsala do jeho díla, i stopy světově proslulého spisovatele jsou v pražské čtvrti s esencí maloměsta patrné dodnes. Staré a nové se v Libni spojuje v jeden harmonický celek, důkazem je Rezidence nad Korábem. Nově zrekonstruovaný meziválečný činžovní dům kotví v těsné blízkosti parku nazývaného Pod Korábem, na severním svahu Libně. Podobně jako koráb ční na rohu ulic Konšelská a Lindnerova, aby nabídl komfortní zázemí pro moderní život.

VÍCE INFORMACÍVila Rokoska

Lokalita: Praha 8 - Trója

Na úbočí svahu nad pražskou Trójou pro vás stavíme komorní bytový dům. Citlivou rekonstrukcí původní vily a z části novou přístavbou vzniká 13 bytových jednotek na 4 podlažích, s dispozicemi od příjemných 1+kk po velkorysé 4+kk a podlahových plochách od 39 do 100 m2.

VÍCE INFORMACÍByty U Sluncové

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Našli jste dokonalé místo pár kroků od pulzujícího života, a přesto v naprostém soukromí, kde vás nic neruší. Život zde můžete mít přesně takový, jaký budete chtít. Bez zbytečných kompromisů. Všichni takové místo hledají, ale jen málokdo ho najde. Máte štěstí.

VÍCE INFORMACÍRezidence Dr. Holého

Lokalita: Praha 8 - Libeň

Rezidence Dr. Holého nadchne každého, kdo si chce vytvořit svůj nový harmonický domov a zároveň využívat veškerou občanskou vybavenost Prahy. Jedná se o jedinečný projekt v těsné blízkosti Thomayerových sadů, Libeňského zámku, zahrady Kotlaska a metra Palmovka. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si harmonický domov s výhledem na park a říčku Rokytku nebo do zeleného vnitrobloku.

VÍCE INFORMACÍPort Karolína 4

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Čtvrtá a zároveň poslední etapa zakončí úspěšný projekt v pražském Karlíně. Rezidenční areál na břehu Vltavy tak získá svoji finální podobu, jejíž součástí bude i relaxační vnitroblok s vodní kaskádou.

VÍCE INFORMACÍRezidence Pod Okrouhlíkem

Lokalita: Praha 8 - Kobylisy

Rezidenční projekt Pod Okrouhlíkem dostal své jméno podle umístění přímo pod přírodní památkou Okrouhlík. Celý bytový dům skýtá pro zachování nejvyššího možného komfortu a soukromí pouze sedm bytových jednotek. Každý byt byl projektován a stavěn s maximální péčí a ve vysokém standardu tak, aby se majitel cítil doma bezpečně, útulně a příjemně.

VÍCE INFORMACÍVilla Střížkovská

Lokalita: Praha 8

Co je to výjimečné bydlení? Za prvé to, kde žijete. A za druhé, jak žijete. Villa Střížkovská je skvělou odpovědí na obě otázky. Nabízíme Vám 12 prostorných bytů v nízkopodlažním domě zasazeném do zeleného svahu se vzrostlými stromy, který Vám dodá pocit soukromí a bezpečí a svou atmosférou připomíná spíše život v klidné obci.

VÍCE INFORMACÍRezidence Libeňský park

Lokalita: Praha 8 - Libeň

Rezidence Libeňský park se nachází v moderní a rychle se rozvíjející lokalitě Prahy 8, v širším centru metropole a doslova jen pár kroků od stanice metra trasy B Palmovka. Ve třech energeticky úsporných domech třídy B bude celkem 157 nadstandardních bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk.

VÍCE INFORMACÍDVA DOMY

Lokalita: Praha 8 - Karlín

DVA DOMY je nový prémiový rezidenční projekt z dílny společnosti KARLÍN GROUP, která stála u zrodu nové éry Karlína. Autory návrhu jsou mezinárodně uznávaní architekti ze slovinského studia Bevk Perovič Arhitekti.

VÍCE INFORMACÍViladomy Čimický háj

Lokalita: Praha 8 - Bohnice

Prémiové bydlení obklopené soukromou zelení s okny do přírody. Veškerou občanskou vybavenost zde budete mít doslova na dosah ruky. Díky své poloze se Praha 8 stala velice žádanou lokalitou, a to nejen pro svou výbornou dopravní dostupnost, bohatou občanskou vybavenost, ale hlavně blízkostí Čimického háje - oázy klidu uvnitř metropole.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA