NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 8

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Karleen

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Venku secesní noblesa, uvnitř moderní bydlení podle posledních trendů světových metropolí. Projekt KARLEEN je ideální kombinace pro ty, kteří chtějí žít v tradičním pražském činžáku, ale zároveň velmi moderně.

VÍCE INFORMACÍPilcova Rezidence

Lokalita: Praha 8 - Libeň

S respektem k řemeslnému umění starých zednických mistrů vzniklo osobité místo, perfektně naplňující požadavky současného bydlení a aktivního městského života. Uprostřed všeho dění, v dynamické čtvrti Palmovka se skvělou dopravní dostupností, vynikající občanskou vybaveností, širokým společenským i sportovním vyžitím stojí moderní rezidence, která s hrdostí navazuje na generace minulých stavitelů.

VÍCE INFORMACÍRezidence Bílá Skála

Lokalita: Praha 8 - Libeň

Rezidence Bílá Skála je jedna z nejstarších funkcionalistických vil v Praze postavena ve 20. letech 20. století. Název dostala podle nedaleké přírodní památky a dominanty dolního toku Vltavy - Bílé skály. Funkcionalismus se na vile propisuje zejména účelností, prostorností a bohatou záplavou denního světla v interiérech.

VÍCE INFORMACÍFragment

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Nová architektonická dominanta Karlína bude tvořena 140 plně vybavenými byty k pronájmu, které nabídnou rozmanité dispozice od 1+kk až po velkorysé mezonety s vlastními střešními terasami, designově zařízené interiéry propojené s exteriérem a z vyšších podlaží výhled na pražské panorama.

VÍCE INFORMACÍIconik

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Iconik, nový rezidenční projekt skupiny KARLÍN GROUP a jejích partnerů, nabídne celkem 48 bytů v dispozicích od 1+kk až po 5+1. Iconik představuje moderní městské bydlení dle velmi povedeného návrhu architektů z ateliéru EDIT!.

VÍCE INFORMACÍViladomy Roudnická

Lokalita: Praha 8 - Střížkov

Komorní rezidenční projekt navazující na nezastavitelnou zeleň se nachází jen kousek od stanic metra C Ládví a Střížkov. V pěti moderních nízkopodlažních viladomech vznikne celkem 83 bytů s promyšlenými a efektivními dispozicemi 1+kk až 4+kk. Na své si přijdou nejen rodiny s dětmi, ale i singles a mladé páry.

VÍCE INFORMACÍU Palmovky

Lokalita: Praha 8 - Libeň

Nové zděné půdní byty ve 5. a 6. podlaží kompletně zrekonstruovaného domu na adrese Turnovská 8. Celkem 7 půdních bytů je svými rozměry a příznivou cenou určeno především mladým aktivním párům nebo na investici.

VÍCE INFORMACÍKOTI Libeň

Lokalita: Praha 8 - Libeň

V pražské Libni, mezi ulicemi Františka Kadlece a Červená báň pro vás ve třech bytových domech postavíme 140 nízkoenergetických bytů ve finském stylu, 2 ateliéry a 1 komerční prostor.

VÍCE INFORMACÍEvergreen

Lokalita: Praha 8 - Ďáblice

Vítejte v moderní zahradní čtvrti, kde svůj oblíbený domov najde každý, kdo hledá bydlení v metropoli s blízkostí přírody i centra města, s občanskou vybaveností i spoustou uklidňující zeleně.

VÍCE INFORMACÍĎáblická Hvězdárna

Lokalita: Praha 8 - Ďáblice

Projekt nabízí rodinné domy o dispozicích 5+kk a 6+kk včetně jedné nebo dvou garáží. Architektura projektu navazuje na stávající zástavbu rodinných domů. Domy jsou navrženy jako samostatně stojící, dvojdomy nebo řadové domy s dobře promyšlenými dispozicemi o velikosti od 150 m² až po 190 m².

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA