Vaše reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 8

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Rezidence Odra

Lokalita: Praha 8 - Bohnice

Bývalý obchodní dům Odra uprostřed známého pražského sídliště Bohnice brzy znovu ožije. Kromě komerčních prostor nabídne především rezidenční bydlení. Poznejte novou Odru a vše, co k ní bude patřit!

VÍCE INFORMACÍRezidence Danielova

Lokalita: Praha 9 - Čakovice

Elegance s přátelskou komorní atmosférou. Vybrat si můžete z 22 nových bytů na prodej v dispozicích 1+KK ‒ 3+KK vždy se sklepem a někdy i terasou. Rezidence Danielova je komorní bytový dům s rodinnou atmosférou. Interiéry bytů jsou navrženy v jednoduchém, elegantním, dá se říci, „ZEN stylu“. Do bytů plných světla vstoupíte bezpečnostními bezbariérovými dveřmi. V obytných místnostech jsme například položili kvalitní vinylové podlahy, v koupelně vás potěší luxusní italské obklady v zemitých odstínech značek NOVABELL a COEM a ještě více.

VÍCE INFORMACÍRezidence Blízká

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Pohodlí a spokojenost začíná výběrem té správné lokality tak, aby splňovala veškerá vaše očekávání a požadavky. Rezidence Blízká nabízí příjemné bydlení ve stále oblíbenějším Karlíně. Místní zástavbu částečně tvoří původní domy s historií dlouhou několik dekád i staletí, a částečně moderní objekty, které začaly osídlení této čtvrti zahušťovat až během posledních dvaceti let.

VÍCE INFORMACÍRezidence Kotlaska

Lokalita: Praha 8 - Libeň

Komorní projekt Rezidence Kotlaska v pražské Libni se nachází v moderní a rychle se rozvíjející lokalitě Prahy 8, v širším centru metropole a jen dvě minuty pěšky od stanice metra B – Palmovka. Ve dvou energeticky velmi úsporných (B) domech vznikne 57 bytů.

VÍCE INFORMACÍX3K

Lokalita: Praha 8 - Kobylisy

Exkluzivní 3 rodinné domy v Kobylisích. Na skvělé adrese najdete výjimečný domov a vše, co k životu potřebujete.

VÍCE INFORMACÍKarlín Lofts

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Mezonetové byty pro náročné v Karlíně. Moderní novostavby v nejvyšších patrech zrekonstruovaného historického domu

VÍCE INFORMACÍViladům Jabloňka 6

Lokalita: Praha 8−Troja

Viladům Jabloňka 6 je unikátním projektem nadstandardního bydlení v Troji, který realizuje developer Petr Vomastek. Spojuje klidné prostředí v zeleni, moderní architekturu a historii lokality – v soukromí a zároveň na dohled centra Prahy.

VÍCE INFORMACÍGreenland Březiněves

Lokalita: Praha - Březiněves

Na severním okraji hlavního města vyroste v průběhu několika let 102 unikátních rodinných domů. Jedná se o domy rozmanitých dispozic a velikostí, které maximálně respektují soukromí svých obyvatel.

VÍCE INFORMACÍZenklova 81

Lokalita: Praha 8−Libeň

Moderní bydlení v krásné historické budově v srdci rychle se rozvíjející městské části Praha 8−Libeň. To je projekt Zenklova 81. Nabízíme Vám dvanáct zbrusu nově zrekonstruovaných bytů, navržených tak, aby uspokojily veškeré Vaše představy o ideálním bydlení.

VÍCE INFORMACÍVista Troja

Lokalita: Praha 8 - Troja

Projekt s 8-mi nadzemními podlažími a dvěma vstupy bude zahrnovat 50 jednotek k bydlení a také v podzemním podlaží prostory pro parkování. Z pestré nabídky bytů od 1+kk do 4+kk si vybere určitě každý. Samozřejmostí je také balkon, lodžie nebo terasa u každého bytu. V 7.NP a 8.NP domu, díky ustupujícím patrům, vzniknou krásné a prostorné terasy.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA

Update cookies preferences