Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 9

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Byty Nad Krocínkou

Lokalita: Praha 9 - Prosek

Zvenku působí nové byty Nad Krocínkou nenápadně, uvnitř však mají moderní dispozici a těží z nejnovějších stavebních postupů a technologií.

VÍCE INFORMACÍVysočanský mlýn

Lokalita: Praha 9 - Vysočany

Ve Vysočanech se kdysi pekl čerstvý chléb pro celé město. Zasloužila se o to hlavně rodina Odkolků, jejíž tradici známe dodnes. V areálu, který znal každý Pražan, pro vás nyní chystáme nadstandardní bydlení. K obrazu svému už ho můžete dotvořit sami. Tady můžete žít přesně tak, jak chcete vy. Ve špičkových prostorech si každý najde to své. Mladý pár ocení dobře dostupný menší byt, velká rodina tu najde bezpečný domov.

VÍCE INFORMACÍKolčavka Rezidence

Lokalita: Praha 9 - Libeň

Kolčavka je dalším rezidenčním projektem, který Vám přináší developerská společnost VI Group CZ s.r.o. Tato nová, atraktivní rezidence je umístěna v pražské Libni, nedaleko parku Podvinní a jen kousek od metra B – Palmovka. V moderním bytovém domě, navazujícím na původní zástavbu, vznikne celkem 54 bytových jednotek s promyšlenými dispozicemi 1+kk až 4+kk.

VÍCE INFORMACÍVysočanská Vyhlídka

Lokalita: Praha 9 - pomezí Proseku a Vysočan

Chcete si dopřát ranní kávu na terase s úžasným výhledem na pražské panorama? Přesně toto splňuje na jedničku luxusní a moderní bydlení v Rezidenci Vysočanská Vyhlídka v ulici Vysočanská na pomezí Proseku a Vysočan v Praze 9.

VÍCE INFORMACÍZelené kaskády

Lokalita: Praha 9 - Hostavice

Klidná vilová čtvrť a příroda obklopuje nový bytový projekt Zelené kaskády, který naleznete na Praze 9. Moderní budova nabídne celkem 70 bytů od 1+kk až po rodinné 4+kk s balkony nebo terasami. Přízemní byty zdobí útulné soukromé předzahrádky vybízející k příjemnému letnímu posezení.

VÍCE INFORMACÍKolbenova park

Lokalita: Praha 9 - Vysočany

Kolbenova park je nová rezidenční čtvrť s vlastním parkem přímo u metra Vysočanská. Jen 15 minut od centra města tu najdete moderní a klidný domov i plnou občanskou vybavenost v tradiční a zároveň dynamicky se rozvíjející pražské čtvrti. Díky promyšlenému uspořádání bytů, domů a veřejných prostor Kolbenova parku budete mít vždy dost vlastního soukromí i místa pro společenský a sousedský život.

VÍCE INFORMACÍDomy pod Lípou

Lokalita: Praha 9 - Újezd nad Lesy

DOMY POD LÍPOU jsou určeny pro všechny, kdo hledají komfortní bydlení v klidné lokalitě na okraji Prahy, v těsné blízkosti přírody, a přesto s výbornou občanskou vybaveností a snadnou dopravní dostupností do centra velkoměsta.

VÍCE INFORMACÍProsecká Vyhlídka

Lokalita: Praha 9 - Prosek

Unikátní projekt Prosecká Vyhlídka se nachází na rohu ulic Prosecká a Na Rozhraní na Praze 9 na starém Proseku. Prosek je rezidenční čtvrtí, která v posledních letech prochází značnými změnami. K překvapení mnohých avšak zjistíme, že Prosek není jen sídliště, ale i vesnička s malebnou návsí a jedním z nejstarších kostelů v Praze. Příroda, skály, jeskyně, vyhlídky, vinice. Vypadá to, jako bychom se ocitli kdesi daleko za Prahou, ve skutečnosti stojíme jen pár kroků od zastávky metra na dohled proseckého sídliště.

VÍCE INFORMACÍLoko Libeň

Lokalita: Praha 9 - Libeň

Multifunkční projekt Loko Libeň, který je součástí areálu Balabenka Point, nabídne svým rezidentům vše potřebné na jednom místě. Moderní byty, kanceláře, mateřskou školku, kulturně-kavárenský prostor, uměleckou galerii Beseder Gallery nebo minipivovar Kolčavka s dlouholetou historií.

VÍCE INFORMACÍDoma u Rokytky

Lokalita: Praha 9 - na rozhraní Hloubětína a Hrdlořez

Jen pár desítek metrů od říčky Rokytky, na rozhraní Hloubětína a Hrdlořez, při vstupu do přírodního parku Smetanka vzniká malý komorní projekt o třech bytech.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA