NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 9

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Riviéra Rokytka

Lokalita: Praha 9 - Kyje

Bytový dům Riviéra Rokytka přináší exkluzivní bydlení v klidné vilové čtvrti na Praze 9 - Kyjích, která je jako stvořena pro rodinné bydlení. V srdci tichého parku se vzrostlými stromy a přírodní studánkou bude umístěna jedinečná budova s deseti byty, která nabídne bydlení pro nejnáročnější.

VÍCE INFORMACÍAlbatros Kbely

Lokalita: Praha 9 - Kbely

Nová kbelská čtvrť nabídne bydlení ve standardu BREEAM, který zaručuje zdravé prostředí pro Vás, pro sousedy projektu, a také pro přírodu. I když město, obchody a metro jsou na dosah v řádu minut, bydlení ve čtvrti Albatros nabízí jedinečný benefit v podobě blízké přírody a klidného prostředí.

VÍCE INFORMACÍHarfa Yard

Lokalita: Praha 9 - Libeň

Bytový projekt Harfa Yard je jedinečné místo pro bydlení. Nedaleko tepajícího centra Prahy, v klidné ulici Kovářská na Praze 9, vzniká mimořádný bytový dům, na jehož originálním vzhledu se podílel světoznámý architekt Bořek Šípek. Velkou chloubou celého domu je jeho fasáda, které dominují netradičně pojaté balkony, ustupující lodžie a velká francouzská okna.

VÍCE INFORMACÍNa Pramenech

Lokalita: Praha 9 - Čakovice

Rezidenční projekt Na Pramenech, situovaný v severní části metropole, je tvořen jednotnou zástavbou 77 rodinných domů, jejichž čisté architektonické linie korespondují s urbanistickým řešením nové čtvrti. Cílem architektonického návrhu, který vznikl v ateliéru ADR, bylo propojení úměrnosti, estetiky a funkčnosti.

VÍCE INFORMACÍODETA TERAS

Lokalita: Praha 9 - Vysočany

Nový luxusní bytový dům ODETA TERAS nabídne 36 nových bytů a parkovací stání v městské části Praha 9 v těsné blízkosti zastávky metra linky B Českomoravská, OC Galerie Harfa a multifunkční O2 arény. Byty jsou navrženy s ohledem na co nejúčelnější využití prostoru a s použitím kvalitních materiálů.

VÍCE INFORMACÍRezidence Harfistka

Lokalita: Praha 9 - Vysočany

Polyfunkční dům Harfistka se skládá z bytů, ateliérů i studií různých rozměrů a dispozic. Bydlení svých snů si vyberou jak jednotlivci, tak celé rodiny. Začněte konečně bydlet tam, kde nemusíte dělat kompromisy!

VÍCE INFORMACÍPark Corner

Lokalita: Praha 9 - Hloubětín

Park Corner nabízí výjimečné bydlení v centru Starého Hloubětína, jen pár kroků od stanice metra B - Hloubětín. Naleznete zde 16 nových slunných bytů od velikosti 1+kk do 4(3)+kk s moderně řešenými dispozicemi.

VÍCE INFORMACÍVýhledy Rokytka

Lokalita: Praha 9 - Vysočany

Rezidenční projekt VÝHLEDY ROKYTKA se nachází v bývalém areálu ČKD, v nově vznikající čtvrti Emila Kolbena, v těsné blízkosti říčky Rokytky v Praze 9 – Vysočany v docházkové vzdálenosti od stanice metra B Kolbenova a zastávek tramvaje.

VÍCE INFORMACÍNová Elektra

Lokalita: Praha 9 - Hloubětín

Nově vznikající projekt v bezprostřední blízkosti bývalé továrny Elektra v lokalitě, která se stává stále atraktivnější, a navíc nabízí skvělou dostupnost do centra. V následujících několika letech zde vyroste bytový projekt, který naváže na historii tohoto výjimečného místa.

VÍCE INFORMACÍČtvrť Emila Kolbena

Lokalita: Praha 9 - Vysočany

Druhá etapa projektu pokračuje v rozvoji vysočanského brownfieldu v blízkosti stanice Kolbenova. I tentokrát jsou v nabídce především menší byty vhodné pro jednotlivce, páry či k pronájmu.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA