Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 9

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Slaviborský dvůr

Lokalita: Praha 9 - Čakovice

Projekt Slaviborský dvůr se nachází severně od centra Třeboradic a zahrnuje 7 rodinných izolovaných domů s dvojgaraží a 4 viladomy o 24 bytových jednotkách se zahradami v přízemí a výbornou občanskou vybaveností v těsném dosahu. Jedná se o komorní projekt s charakterem zástavby plynule navazující na centrální prostor návsi s kostelem, restaurací, školkou, městskou knihovnou a rybníkem v samém srdci Třeboradic.

VÍCE INFORMACÍHarfa Living

Lokalita: Praha 9 – Vysočany

HARFA LIVING je zcela nový velký rezidenční projekt v pražských Vysočanech. Nachází se v populární rozvojové lokalitě Prahy 9 s plnou obslužností v okolí a přímo u zastávek tramvají, odkud jsou to jen tři minuty ke stanici metra Českomoravská a k nákupnímu centru Galerie Harfa.

VÍCE INFORMACÍLofty Kolbenova

Lokalita: Praha 9 - Vysočany

V kolébce českého průmyslu právě vzniká rezidenční bydlení s unikátní industriální atmosférou – Lofty Kolbenova. Bývalá továrna na malé stroje je jednou z mnoha opuštěných budov průmyslových areálů v pražských Vysočanech. I přes svou letitou historii a nezaměnitelné kouzlo v posledních letech chátrala. Dali jsme si proto za cíl vrátit do ní citlivou rekonstrukcí život. Při tvorbě 215 bytů různých velikostí a dispozic vycházíme z lokálního potenciálu a nezaměnitelné identity celého místa. Díky prostorové velkorysosti továrny může být většina bytů loftového typu.

VÍCE INFORMACÍEkobyty Nad Lesy

Lokalita: Praha 9 - Újezd nad Lesy

Ekobyty Nad Lesy je moderní rezidenční projekt v luxusní lokalitě pražské části Újezd nad Lesy, který nabízí rodinné byty v pěti vilových domech s krásnými výhledy do zeleně. Celkem 83 bytů dispozic 1+kk až 4+kk s prostornými terasami, lodžiemi, balkony či předzahrádkami.

VÍCE INFORMACÍVivus Kolbenova II

Lokalita: Praha 9 - Vysočany

Druhá etapa nově vznikající čtvrti Vivus Kolbenova je součástí projektu, který se sumárně skládá z pěti etap. První etapa představovaná domy E1 a E2 byla dokončena na podzim 2022, takže již uvítala své obyvatele. Stávající druhá etapa na první plynule navazuje a do budoucna bude oddělena od Kolbenovy ulice domy z nadcházejících etap. V dalších letech díky tomu vznikne u hlavní ulice Kolbenova nové náměstí. Přes ulici bude "sousedit" se stanicí metra B - Kolbenova.

VÍCE INFORMACÍByty Nad Krocínkou

Lokalita: Praha 9 - Prosek

Zvenku působí nové byty Nad Krocínkou nenápadně, uvnitř však mají moderní dispozici a těží z nejnovějších stavebních postupů a technologií.

VÍCE INFORMACÍVysočanský mlýn

Lokalita: Praha 9 - Vysočany

Ve Vysočanech se kdysi pekl čerstvý chléb pro celé město. Zasloužila se o to hlavně rodina Odkolků, jejíž tradici známe dodnes. V areálu, který znal každý Pražan, pro vás nyní chystáme nadstandardní bydlení. K obrazu svému už ho můžete dotvořit sami. Tady můžete žít přesně tak, jak chcete vy. Ve špičkových prostorech si každý najde to své. Mladý pár ocení dobře dostupný menší byt, velká rodina tu najde bezpečný domov.

VÍCE INFORMACÍKolčavka Rezidence

Lokalita: Praha 9 - Libeň

Kolčavka je dalším rezidenčním projektem, který Vám přináší developerská společnost VI Group CZ s.r.o. Tato nová, atraktivní rezidence je umístěna v pražské Libni, nedaleko parku Podvinní a jen kousek od metra B – Palmovka. V moderním bytovém domě, navazujícím na původní zástavbu, vznikne celkem 54 bytových jednotek s promyšlenými dispozicemi 1+kk až 4+kk.

VÍCE INFORMACÍVysočanská Vyhlídka

Lokalita: Praha 9 - pomezí Proseku a Vysočan

Chcete si dopřát ranní kávu na terase s úžasným výhledem na pražské panorama? Přesně toto splňuje na jedničku luxusní a moderní bydlení v Rezidenci Vysočanská Vyhlídka v ulici Vysočanská na pomezí Proseku a Vysočan v Praze 9.

VÍCE INFORMACÍZelené kaskády

Lokalita: Praha 9 - Hostavice

Klidná vilová čtvrť a příroda obklopuje nový bytový projekt Zelené kaskády, který naleznete na Praze 9. Moderní budova nabídne celkem 70 bytů od 1+kk až po rodinné 4+kk s balkony nebo terasami. Přízemní byty zdobí útulné soukromé předzahrádky vybízející k příjemnému letnímu posezení.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA