NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 9

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Viladomy Letňany

Lokalita: Praha 9 - Letňany

Komorní projekt Viladomy Letňany leží jen 5 minut od stanice metra C – Letňany a obchodně-zábavního centra Letňany. Ve třech moderních nízkopodlažních viladomech se zelenými střechami vznikne celkem 91 bytů s promyšlenými a efektivními dispozicemi 1+kk až 4+kk.

VÍCE INFORMACÍAlbatros Kbely 2

Lokalita: Praha 9 - Kbely

Bydlení v domech Alfa a Bravo disponuje stejnou sadou benefitů, jako úspěšná první etapa čtvrti Albatros Kbely. Proto určitě osloví všechny, kteří hledají svůj vysněný domov s důrazem na udržitelnost a veřejný prostor, v dosahu centra města i přírody.

VÍCE INFORMACÍRodinné domy Letňany

Lokalita: Praha 9 - Letňany

V rámci developerského projektu Rodinné domy Letňany vznikne 30 řadových rodinných domů provedených ve třech variantách s dispozicemi 4+kk až 5+kk, užitnou plochou až 138 m² a terasou. Pozemky s výměrou až 365 m² nabídnou dostatek prostoru pro celou rodinu

VÍCE INFORMACÍRezidence Farkašova

Lokalita: Praha 9 - Satalice

Představujeme vám novou bytovou rezidenci na ulici Farkašova, která leží v Praze 14, poblíž místní části Praha Satalice, na severovýchodním okraji našeho hlavního města. Rezidence obsahuje 3 nadzemní podlaží, ve kterých je umístěno celkem 6 prostorných bytů 2+kk o výměrách od 50m2 do 57m2, které jsou koncipovány a vybaveny podle nejmodernějších standardů současného bydlení a uspokojí tak i velmi náročné zájemce.

VÍCE INFORMACÍRezidence Spojovací

Lokalita: Praha 9

Moderní, nadčasový design, který klade důraz na maximální praktičnost, vzdušnost a kvalitu provedení bytových jednotek? To je celkem 5 podlaží zbrusu nové rezidence Spojovací. Věřte, že ať už za účelem bydlení, nebo jako exkluzivní investiční příležitost (byty se pyšní, v kontextu Prahy, lákavě výhodnými cenovkami), je bytový komplex prostě skvělou volbou.

VÍCE INFORMACÍRiviéra Rokytka

Lokalita: Praha 9 - Kyje

Bytový dům Riviéra Rokytka přináší exkluzivní bydlení v klidné vilové čtvrti na Praze 9 - Kyjích, která je jako stvořena pro rodinné bydlení. V srdci tichého parku se vzrostlými stromy a přírodní studánkou bude umístěna jedinečná budova s deseti byty, která nabídne bydlení pro nejnáročnější.

VÍCE INFORMACÍAlbatros Kbely

Lokalita: Praha 9 - Kbely

Nová kbelská čtvrť nabídne bydlení ve standardu BREEAM, který zaručuje zdravé prostředí pro Vás, pro sousedy projektu, a také pro přírodu. I když město, obchody a metro jsou na dosah v řádu minut, bydlení ve čtvrti Albatros nabízí jedinečný benefit v podobě blízké přírody a klidného prostředí.

VÍCE INFORMACÍHarfa Yard

Lokalita: Praha 9 - Libeň

Bytový projekt Harfa Yard je jedinečné místo pro bydlení. Nedaleko tepajícího centra Prahy, v klidné ulici Kovářská na Praze 9, vzniká mimořádný bytový dům, na jehož originálním vzhledu se podílel světoznámý architekt Bořek Šípek. Velkou chloubou celého domu je jeho fasáda, které dominují netradičně pojaté balkony, ustupující lodžie a velká francouzská okna.

VÍCE INFORMACÍNa Pramenech

Lokalita: Praha 9 - Čakovice

Rezidenční projekt Na Pramenech, situovaný v severní části metropole, je tvořen jednotnou zástavbou 77 rodinných domů, jejichž čisté architektonické linie korespondují s urbanistickým řešením nové čtvrti. Cílem architektonického návrhu, který vznikl v ateliéru ADR, bylo propojení úměrnosti, estetiky a funkčnosti.

VÍCE INFORMACÍODETA TERAS

Lokalita: Praha 9 - Vysočany

Nový luxusní bytový dům ODETA TERAS nabídne 36 nových bytů a parkovací stání v městské části Praha 9 v těsné blízkosti zastávky metra linky B Českomoravská, OC Galerie Harfa a multifunkční O2 arény. Byty jsou navrženy s ohledem na co nejúčelnější využití prostoru a s použitím kvalitních materiálů.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA