NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 6

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Vila dům Divoká Šárka

Lokalita: Praha 6

Kdysi se v těchto místech odehrával příběh Šárky a Ctirada, dnes tady, ve Vila domu Divoká Šárka můžete psát osobité příběhy života i vy. Hned za rohem leží Šárecké údolí, impozantní přírodní scenérie a bájná místa si můžete kdykoliv vychutnávat stejně jako pohodlí domova. Přírodní krásy i stopy historie jsou vám dostupné tak snadno jako všechny vymoženosti velkoměsta.

VÍCE INFORMACÍRezidence Stehlíkova

Lokalita: Praha 6

Exkluzivní bydlení v srdci pražského Suchdola. Preciznost, design, špičkové materiály. Klid, zeleň a skvělá dostupnost do centra Prahy. To vše nabízí rezidenční projekt v pražském Suchdole.

VÍCE INFORMACÍLesopark Motol

Lokalita: Praha 6 - Řepy

Obytný soubor LESOPARK MOTOL je jedinečný projekt bezprostředně obklopený zelení aktivního lesoparku Řepy a přírodního parku Košíře-Motol s výbornou dopravní dostupností do centra i na letiště a s plnou občanskou vybaveností v pochozí vzdálenosti.

VÍCE INFORMACÍRezidence Pod rybníčkem

Lokalita: Praha 6 - Suchdol

Rezidence Pod Rybníčkem nabízí možnost vytvoření moderního domova v malebné nejstarší části obce. Tvůrci projektu respektovali okolní zástavbu, skládající se z rodinných domů obklopených zelení.

VÍCE INFORMACÍVila Grégr

Lokalita: Praha 6

Projekt jedinečného bydlení v jedné z nejvýznamnějších prvorepublikových funkcionalistických vil slavného českého architekta Vladimíra Grégra, umístěné mezi Ořechovkou a Pražským Hradem.

VÍCE INFORMACÍRezidence Radimova

Lokalita: Praha 6 - Břevnov

Rezidenci Radimova Břevnov tvoří tři bytové domy o sedmi až devíti nadzemních podlažích v areálu s rozkvetlou zahradou, vzrostlými stromy a historickou kapličkou. Návrh pochází z dílny architektonického studia Atelier 89 a hlavní roli v něm hrají kvalitní přírodní materiály, které podtrhují harmonii místa.

VÍCE INFORMACÍRezidence Petřiny

Lokalita: Praha 6 – Břevnov

Jak přemýšlíte o svém novém bydlení? Máte jasnou představu? Umíte si představit místo, kde vás to bude bavit, nadchne Vás polohou i bleskovou dopravou do centra Prahy? Projekt Rezidence Petřiny je koncept nadstandardního přístupu k prostoru, materiálům i životnímu stylu. Oceníte velkorysou terasu, chytrou domácnost nebo máte individuální představu Vašeho bydlení? Podívejte se blíže…

VÍCE INFORMACÍRezidence U Šárky II

Lokalita: Praha 6 - Ruzyně

Rezidence U Šárky je nově vznikající projekt v jedné z nejžádanějších městských částí. Krásná příroda, ikonické bydlení, nespočet míst ke sportovnímu i kulturnímu vyžití - díky tomu všemu se Praha 6 vepsala do vědomí mnoha Pražanů.

VÍCE INFORMACÍRezidence U Boroviček

Lokalita: Praha 6

Rezidence U Boroviček je nové komorní bydlení v klidné části Prahy, odkud máte přírodu stejně na dosah jako centrum města. Unikátní bytový dům ve vilové čtvrti u Bílé Hory a poblíž Břevnova nabízí 23 bytů s dostatkem soukromí a zeleně, ať už ve společné zahradě nebo na vlastní terase či balkonu, a zároveň rychlé spojení s centrem nebo na letiště.

VÍCE INFORMACÍMAISON Ořechovka

Lokalita: Praha 6-Střešovice

Ořechovka, prestižní pražská rezidenční lokalita, místo, které je domovem mnoha slavných vil, místo s nezaměnitelným geniem loci. Právě v její blízkosti, na západní hranici, nyní vzniká originální MAISON Ořechovka.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA