Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 6

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Šárka

Lokalita: Praha 6 - Liboc

Projekt Šárka se nachází na kopci přímo v Divoké Šárce, v nejrozsáhlejším pražském parku a jednom z přírodovědecky nejcennějších chráněných území Prahy. Nedotčená příroda, magické lesy a romantická skalnatá údolí. Krásy Šárky jsou nekonečné a vy je teď máte možnost objevovat. Každý den.

VÍCE INFORMACÍSuchdolské náměstí

Lokalita: Praha 6 - Suchdol

Nový projekt studentského bydlení v exkluzivní lokalitě Prahy 6 Suchdole. Objekt se nachází přímo na Suchdolském náměstí s výbornou dostupností do centra Prahy a s plnou občanskou vybaveností. V blízkosti se nacházejí dvě vysoké školy.

VÍCE INFORMACÍSunset Nebušice

Lokalita: Praha 6 - Nebušice

Sunset Nebušice představuje komfortní bydlení v jedinečné lokalitě Prahy 6 Nebušice. 19 domů ve třech řadách umístěných na pozemcích od 227 m² do 599 m² nabízí svým nadčasovým vzhledem a dispozičním řešením moderní a pohodlné bydlení v kategorií 4+kk nebo 5+kk s obytnou plochou od 121,9 m² do 152,8 m².

VÍCE INFORMACÍJaselská 33

Lokalita: Praha 6 - Dejvice

Nárožní činžovní dům Jaselská 33 najdete v srdci Dejvic na rohu ulic Jaselská a Dejvická. Po citlivé rekonstrukci se zachováním původních secesních prvků nabídne v 5. a 6. podlaží 10 nově vybudovaných unikátních bytů s dispozicemi 2+kk a 3+kk. Jedinečná atmosféra a žádaná lokalita jsou hlavní přednosti tohoto projektu.

VÍCE INFORMACÍŠlikova 16

Lokalita: Praha 6 - Břevnov

Rezidence Šlikova 16 stojí na magickém místě s fascinujícím kontextem: na pomezí historické osady Tejnka, v blízkosti Břevnovského kláštera a staré poutní cesty na Strahov. Poblíž se nachází obora Hvězda s půvabným letohrádkem či starobylý Pohořelec jako vstupní brána do hradního areálu.

VÍCE INFORMACÍMoje Kubáň Suites

Lokalita: Praha 10 - Vršovice

Investiční příležitost v centru Vršovic na Praze 10. Již brzy bude zahájen prodej účelných jednotek o dispozicích 1+kk v projektu Moje Kubáň Suites, které se nachází v jedné z nejatraktivnějších lokalit v Praze. Apartmány budou vhodné jak pro vlastní využití, tak i ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu.

VÍCE INFORMACÍRezidence Juliska

Lokalita: Praha 6 - Na Julisce

Na Julisce v Praze 6 vyroste trojice elegantních šestipodlažních bytových domů, citlivě usazená na úpatí zeleného svahu poblíž Šáreckého údolí. V soukromí, a přesto jen 10 minut jízdy autem do samotného srdce Prahy. Nabídneme vám 79 bytů o velikostech 1 + kk až 4 + kk s podlahovou plochou až 120 m2.

VÍCE INFORMACÍVila Chittussi

Lokalita: Praha 6 - Bubeneč

Komorní velikost projektu a výjimečná lokalita jsou zásadními prvky exkluzivity tohoto domu. Vila Chittussi nabídne 13 dispozičně velmi zajímavých jednotek v nejvyšším standardu Platinum. V domě bude k dispozici služba sociální péče, kterou za poplatek mohou využívat majitelé jednotek zařízení sociální péče.

VÍCE INFORMACÍByty Hofbauerova

Lokalita: Praha 6 - Řepy

Pražská městská část Řepy je stále více oblíbenou lokalitou pro bydlení. V těsné blízkosti se nachází aktivní lesopark Řepy, který slouží pro sportovní vyžití a odpočinek a jehož dominantou je rozhledna s tobogánem, součástí lesoparku je i nově vybudovaná BMX dráha.

VÍCE INFORMACÍNové Domy

Lokalita: Praha 6 - Přední Kopanina

Šest rodinných domů v Praze 6 - Přední Kopanině jsou ideální volbou pro každého, kdo touží strávit život v tichém prostředí obklopeném krásnou přírodou, aniž by se přitom musel vzdát příležitostí a lákadel, které nabízí život v Praze. Zájemcům v této vyhledávané lokalitě nabízíme bydlení v privátním luxusním komplexu na ulici Nové domy.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA