Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 6

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Šlikova 16

Lokalita: Praha 6 - Břevnov

Rezidence Šlikova 16 stojí na magickém místě s fascinujícím kontextem: na pomezí historické osady Tejnka, v blízkosti Břevnovského kláštera a staré poutní cesty na Strahov. Poblíž se nachází obora Hvězda s půvabným letohrádkem či starobylý Pohořelec jako vstupní brána do hradního areálu.

VÍCE INFORMACÍMoje Kubáň Suites

Lokalita: Praha 10 - Vršovice

Investiční příležitost v centru Vršovic na Praze 10. Již brzy bude zahájen prodej účelných jednotek o dispozicích 1+kk v projektu Moje Kubáň Suites, které se nachází v jedné z nejatraktivnějších lokalit v Praze. Apartmány budou vhodné jak pro vlastní využití, tak i ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu.

VÍCE INFORMACÍRezidence Juliska

Lokalita: Praha 6 - Na Julisce

Na Julisce v Praze 6 vyroste trojice elegantních šestipodlažních bytových domů, citlivě usazená na úpatí zeleného svahu poblíž Šáreckého údolí. V soukromí, a přesto jen 10 minut jízdy autem do samotného srdce Prahy. Nabídneme vám 79 bytů o velikostech 1 + kk až 4 + kk s podlahovou plochou až 120 m2.

VÍCE INFORMACÍVila Chittussi

Lokalita: Praha 6 - Bubeneč

Komorní velikost projektu a výjimečná lokalita jsou zásadními prvky exkluzivity tohoto domu. Vila Chittussi nabídne 13 dispozičně velmi zajímavých jednotek v nejvyšším standardu Platinum. V domě bude k dispozici služba sociální péče, kterou za poplatek mohou využívat majitelé jednotek zařízení sociální péče.

VÍCE INFORMACÍByty Hofbauerova

Lokalita: Praha 6 - Řepy

Pražská městská část Řepy je stále více oblíbenou lokalitou pro bydlení. V těsné blízkosti se nachází aktivní lesopark Řepy, který slouží pro sportovní vyžití a odpočinek a jehož dominantou je rozhledna s tobogánem, součástí lesoparku je i nově vybudovaná BMX dráha.

VÍCE INFORMACÍNové Domy

Lokalita: Praha 6 - Přední Kopanina

Šest rodinných domů v Praze 6 - Přední Kopanině jsou ideální volbou pro každého, kdo touží strávit život v tichém prostředí obklopeném krásnou přírodou, aniž by se přitom musel vzdát příležitostí a lákadel, které nabízí život v Praze. Zájemcům v této vyhledávané lokalitě nabízíme bydlení v privátním luxusním komplexu na ulici Nové domy.

VÍCE INFORMACÍVictoria Palace

Lokalita: Praha 6 - Dejvice

Nová úroveň luxusního bydlení přímo na Vítězném náměstí v centru Prahy 6.

VÍCE INFORMACÍRodinné domy Ruzyně

Lokalita: Praha 6 - Ruzyně

Projekt RD Ruzyně nabízí rodinné domy o dispozicích 5+kk až 8+kk, uspokojí tak poptávku i vícečlenné rodiny. Rodinné domy pro vás stavíme v několika variantách, a to jako řadové, dvojdomy i samostatně stojící. Samozřejmostí je garáž a terasa u každého domu.

VÍCE INFORMACÍBackyard Dejvice

Lokalita: Praha 6 - Dejvice

Není to jen bydlení. Je to svět pohody v srdci pulzujícího města. Tady načerpáte energii slunečního rozbřesku při šálku kávy nebo čaje, po náročném dni si zase vychutnáte sklenku dobrého vína a výtečnou večeři. Najdete tu grill zónu, místa pro piknik a veselé posezení s přáteli, stejně jako prostor pro zasloužený relax a osobní meditaci. Zelení prosycený dvorek je otevřený všem vašim potřebám, touhám a vášním.

VÍCE INFORMACÍRezidence Vokovice II

Lokalita: Praha 6 - Vokovice

Komfortní bydlení jen pár minut od centra Prahy a v blízkosti přírodní rezervace. Bydlení v přírodě a zároveň ve městě se stává skutečností. Troufalé sny nyní nabírají reálnou podobu. Projekt Rezidence Vokovice II je umístěný ve vyhledávané lokalitě Prahy 6 jen pár metrů od metra A, a přesto na dosah divoké přírody. Je tedy ideálním řešením pro ty, kteří chtějí žit v blízkosti zeleně, a zároveň si užívat komfort městského bydlení.

VÍCE INFORMACÍ


 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA