Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Rezidence Parková čtvrť

Praha 3 - Žižkov

Unikátní přeměnou Nákladového nádraží Žižkov v Praze 3 vznikne nová rezidenční čtvrť s velkým veřejným parkem, pěší zónou se zelení a s vodními plochami. V přízemí bytových domů vznikne mnoho prostor pro služby, obchody, restaurace a kavárny. Na metro je možné dojít za pět minut pěšky a přímo středem lokality povede nová tramvajová trať, která ještě zlepší dopravní dostupnost.

Architektonicky unikátní domy se zelenými střechami jsou obloženy kamenem a dalšími designovými prvky. Nabídnou velký výběr luxusních bytů s promyšlenými a efektivními dispozicemi 1+kk až 5+kk. Na své si tak přijdou singles i rodiny s dětmi. Součástí nové čtvrti bude i velká šestitřídní mateřská škola s velkou zahradou.

Všechny byty jsou navrženy v luxusním provedení, ve kterém nechybí dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním, luxusní designové koupelny, předokenní žaluzie či klimatizace a rekuperace pro zajištění komfortního a zdravého bydlení. Většina bytů má podzemní parkovací stání, sklep a venkovní prostor - balkon, terasu, lodžii nebo předzahrádku. V projektu se počítá i s přípravou pro napojení nabíjení elektromobilu.

Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2024

Adresa projektu:
https://www.central-group.cz/lokalita/189

Developer / investor:
CENTRAL GROUP a.s.
ZOBRAZIT DALŠÍ PROJEKTY