Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 9

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Bydlení Kbeličky

Lokalita: Praha 9 - Kbely

Sníte o domě se zahradou, daleko od ruchu města, přitom pořád v Praze? Můžete mít obojí. Nové rodinné domy v klidné části Prahy 19 mají co nabídnout. Předností této lokality je okolní příroda, krásné lesoparky a cyklostezky, a navíc metro v docházkové vzdálenosti.

VÍCE INFORMACÍRajská zahrada - Čihadla II

Lokalita: Praha 9 - Černý most

Jde o 2 bytové domy označené B a D s jedním společným podzemním podlažím. Bytový dům B bude mít 4 nadzemní podlaží s pátým ustupujícím a bytový dům D bude mít tři nadzemní podlaží se čtvrtým ustupujícím.

VÍCE INFORMACÍTesla Hloubětín

Lokalita: Praha 9 - Hloubětín

Bydlení v industriálním stylu v nové rezidenční čtvrti. Tesla je nositelem inovace a změny, ať se již jedná o spojení s dřívějším výrobcem rádií a televizí či o dnešní moderní automobily. Nejinak je tomu i u nové rezidenční čtvrti Tesla Hloubětín. Ta přemění bývalý průmyslový areál o rozloze 67.000 m2 na novou moderní rezidenční čtvrť, ze které se stane vyhledávané místo pro život s rozsáhlou občanskou vybaveností a zelení s hodnotným veřejným prostorem.

VÍCE INFORMACÍKlánovické Terasy

Lokalita: Praha 9 - Klánovice

Můžete bydlet v Praze nebo můžete bydlet v zahradním městě Praha – Klánovice. Těšte se ze spojení nejmodernějších technologií pro spokojené a šetrné bydlení.

VÍCE INFORMACÍLAPPI Hloubětín

Lokalita: Praha 9 - Hloubětín

LAPPI Hloubětín rozšíří vznikající finskou čtvrť v Praze. Hned vedle rezidenčního komplexu SUOMI Hloubětín, v této čím dál vyhledávanější pražské lokalitě, vyroste projekt LAPPI Hloubětín – zatímco první název inspirovalo Finsko, druhý je pojmenovaný po Laponsku.

VÍCE INFORMACÍRezidence Malkovského

Lokalita: Praha 9 - Letňany

Rezidence Malkovského představuje komfortní bydlení v žádané lokalitě Praha 9 – Letňany v ulici Malkovského. V lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností. Najdete zde moderní a klidný domov s mnoha možnostmi k volnočasovým aktivitám.

VÍCE INFORMACÍKonhefrovy domy

Lokalita: Praha 9 - Horní Počernice

Spojte svůj sen o bydlení s projektem Konhefrovy domy. Všechny domy splňují energetický štítek A značící velmi nízkou energetickou náročnost. Za co si u ostatních zaplatíte, u nás máte v ceně. Všem domům jsme vdechli nádech budoucnosti, udržitelnosti a kvality díky využití nejmodernějších technologií.

VÍCE INFORMACÍViladomy Letňany

Lokalita: Praha 9 - Letňany

Komorní projekt Viladomy Letňany leží jen 5 minut od stanice metra C – Letňany a obchodně-zábavního centra Letňany. Ve třech moderních nízkopodlažních viladomech se zelenými střechami vznikne celkem 91 bytů s promyšlenými a efektivními dispozicemi 1+kk až 4+kk.

VÍCE INFORMACÍAlbatros Kbely 2

Lokalita: Praha 9 - Kbely

Bydlení v domech Alfa a Bravo disponuje stejnou sadou benefitů, jako úspěšná první etapa čtvrti Albatros Kbely. Proto určitě osloví všechny, kteří hledají svůj vysněný domov s důrazem na udržitelnost a veřejný prostor, v dosahu centra města i přírody.

VÍCE INFORMACÍRodinné domy Letňany

Lokalita: Praha 9 - Letňany

V rámci developerského projektu Rodinné domy Letňany vznikne 30 řadových rodinných domů provedených ve třech variantách s dispozicemi 4+kk až 5+kk, užitnou plochou až 138 m² a terasou. Pozemky s výměrou až 365 m² nabídnou dostatek prostoru pro celou rodinu

VÍCE INFORMACÍ


PŘEDCHOZÍ STRANA  NÁSLEDUJÍCÍ STRANA