Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 8

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Viladomy Roudnická

Lokalita: Praha 8 - Střížkov

Komorní rezidenční projekt navazující na nezastavitelnou zeleň se nachází jen kousek od stanic metra C Ládví a Střížkov. V pěti moderních nízkopodlažních viladomech vznikne celkem 83 bytů s promyšlenými a efektivními dispozicemi 1+kk až 4+kk. Na své si přijdou nejen rodiny s dětmi, ale i singles a mladé páry.

VÍCE INFORMACÍU Palmovky

Lokalita: Praha 8 - Libeň

Nové zděné půdní byty ve 5. a 6. podlaží kompletně zrekonstruovaného domu na adrese Turnovská 8. Celkem 7 půdních bytů je svými rozměry a příznivou cenou určeno především mladým aktivním párům nebo na investici.

VÍCE INFORMACÍKOTI Libeň

Lokalita: Praha 8 - Libeň

V pražské Libni, mezi ulicemi Františka Kadlece a Červená báň pro vás ve třech bytových domech postavíme 140 nízkoenergetických bytů ve finském stylu, 2 ateliéry a 1 komerční prostor.

VÍCE INFORMACÍEvergreen

Lokalita: Praha 8 - Ďáblice

Vítejte v moderní zahradní čtvrti, kde svůj oblíbený domov najde každý, kdo hledá bydlení v metropoli s blízkostí přírody i centra města, s občanskou vybaveností i spoustou uklidňující zeleně.

VÍCE INFORMACÍĎáblická Hvězdárna

Lokalita: Praha 8 - Ďáblice

Projekt nabízí rodinné domy o dispozicích 5+kk a 6+kk včetně jedné nebo dvou garáží. Architektura projektu navazuje na stávající zástavbu rodinných domů. Domy jsou navrženy jako samostatně stojící, dvojdomy nebo řadové domy s dobře promyšlenými dispozicemi o velikosti od 150 m² až po 190 m².

VÍCE INFORMACÍCarolina Corner

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Luxusní rezidence Carolina Corner v srdci Karlína, na rohu ulic Sokolovská a Vítkova, nabízí exkluzivní byty a obchodní prostory, které budou po kompletní rekonstrukci. Toto území vyhrazené Vltavou a Vítkovem má úžasnou atmosféru a může nabídnout nespočet služeb a možností.

VÍCE INFORMACÍVila Rokoska

Lokalita: Praha 8 - Trója

Na úbočí svahu nad pražskou Trójou pro vás stavíme komorní bytový dům. Citlivou rekonstrukcí původní vily a z části novou přístavbou vzniká 13 bytových jednotek na 4 podlažích, s dispozicemi od příjemných 1+kk po velkorysé 4+kk a podlahových plochách od 39 do 100 m2.

VÍCE INFORMACÍByty U Sluncové

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Našli jste dokonalé místo pár kroků od pulzujícího života, a přesto v naprostém soukromí, kde vás nic neruší. Život zde můžete mít přesně takový, jaký budete chtít. Bez zbytečných kompromisů. Všichni takové místo hledají, ale jen málokdo ho najde. Máte štěstí.

VÍCE INFORMACÍRezidence Pod Okrouhlíkem

Lokalita: Praha 8 - Kobylisy

Rezidenční projekt Pod Okrouhlíkem dostal své jméno podle umístění přímo pod přírodní památkou Okrouhlík. Celý bytový dům skýtá pro zachování nejvyššího možného komfortu a soukromí pouze sedm bytových jednotek. Každý byt byl projektován a stavěn s maximální péčí a ve vysokém standardu tak, aby se majitel cítil doma bezpečně, útulně a příjemně.

VÍCE INFORMACÍDVA DOMY

Lokalita: Praha 8 - Karlín

DVA DOMY je nový prémiový rezidenční projekt z dílny společnosti KARLÍN GROUP, která stála u zrodu nové éry Karlína. Autory návrhu jsou mezinárodně uznávaní architekti ze slovinského studia Bevk Perovič Arhitekti.

VÍCE INFORMACÍ


PŘEDCHOZÍ STRANA  NÁSLEDUJÍCÍ STRANA