Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Zenklova 81

Praha 8−Libeň

Moderní bydlení v krásné historické budově v srdci rychle se rozvíjející městské části Praha 8−Libeň. To je projekt Zenklova 81. Nabízíme Vám dvanáct zbrusu nově zrekonstruovaných bytů, navržených tak, aby uspokojily veškeré Vaše představy o ideálním bydlení.

V portfoliu naleznete byty o dispozici 2+kk a 3+kk o velikosti 45 m2 až 63 m2.

Rekonstruovány nebudou pouze byty. Budoucí majitelé se ve svém domě mohou těšit na revitalizaci objektu včetně vnitrobloku, jejíž součástí bude nový výtah, fasáda, nové rozvody elektřiny, odpadu a vody a nová střecha s půdní vestavbou. Při rekonstrukci domu i bytů je kladen maximální důraz na vytvoření moderního bydlení při zachování historického rázu budovy.

Libeň patří mezi oblíbené a velice žádané residenční oblasti, zejména díky rozvinuté infrastruktuře a nadstandardní občanské vybavenosti. V bezprostřední blízkosti domu se nachází zastávka tramvaje „U Kříže“, která Vám zajistí přímé spojení do centra Prahy. Jen pár kroků od domu se rozléhá park Pod Korábem, který nabízí krásný výhled do okolí. Během dvou minut se dostanete také na cyklostezku spojující Thomayerovy sady, malebný Libeňský zámek a nedaleký park Podviní. V celé oblasti naleznete bezpočet dětských hřišť a sportovních areálů.

Předpokládaný termín dokončení:

Adresa projektu:
https://novaetvetera.cz/zenklova/

Developer / investor:
NOVA ET VETERA, s.r.o.
ZOBRAZIT DALŠÍ PROJEKTY