Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 6

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Rezidence Laudova

Lokalita: Praha 6 - Řepy

Developerský projekt Rezidence Laudova je tvořen několikapodlažním domem. Dvě podzemní podlaží domu tvoří garážová stání pro rezidenty, první dvě nadzemní podlaží je určeno pro komerční prostory a od 3. do 9. podlaží jsou situovány bytové jednotky s dispozicemi 1+kk až 4+kk.

VÍCE INFORMACÍRezidence Nový Suchdol

Lokalita: Praha 6 - Suchdol

Projekt, který spojuje design, blahobyt a životní prostředí do jednoho komfortního místa. V pěti patrovém domě se umístilo 14 bytových jednotek. Každý z nich disponuje terasou pro večerní relaxaci s rodinou nebo přáteli. Kočárkárna s kolárnou jsou v přízemí a parkování aut je v podzemní garáži.

VÍCE INFORMACÍRezidence Stehlíkova

Lokalita: Praha 6

Exkluzivní bydlení v srdci pražského Suchdola. Preciznost, design, špičkové materiály. Klid, zeleň a skvělá dostupnost do centra Prahy. To vše nabízí rezidenční projekt v pražském Suchdole.

VÍCE INFORMACÍLesopark Motol

Lokalita: Praha 6 - Řepy

Obytný soubor LESOPARK MOTOL je jedinečný projekt bezprostředně obklopený zelení aktivního lesoparku Řepy a přírodního parku Košíře-Motol s výbornou dopravní dostupností do centra i na letiště a s plnou občanskou vybaveností v pochozí vzdálenosti.

VÍCE INFORMACÍRezidence Pod rybníčkem

Lokalita: Praha 6 - Suchdol

Rezidence Pod Rybníčkem nabízí možnost vytvoření moderního domova v malebné nejstarší části obce. Tvůrci projektu respektovali okolní zástavbu, skládající se z rodinných domů obklopených zelení.

VÍCE INFORMACÍVila Grégr

Lokalita: Praha 6

Projekt jedinečného bydlení v jedné z nejvýznamnějších prvorepublikových funkcionalistických vil slavného českého architekta Vladimíra Grégra, umístěné mezi Ořechovkou a Pražským Hradem.

VÍCE INFORMACÍRezidence Radimova

Lokalita: Praha 6 - Břevnov

Rezidenci Radimova Břevnov tvoří tři bytové domy o sedmi až devíti nadzemních podlažích v areálu s rozkvetlou zahradou, vzrostlými stromy a historickou kapličkou. Návrh pochází z dílny architektonického studia Atelier 89 a hlavní roli v něm hrají kvalitní přírodní materiály, které podtrhují harmonii místa.

VÍCE INFORMACÍRezidence Petřiny

Lokalita: Praha 6 – Břevnov

Jak přemýšlíte o svém novém bydlení? Máte jasnou představu? Umíte si představit místo, kde vás to bude bavit, nadchne Vás polohou i bleskovou dopravou do centra Prahy? Projekt Rezidence Petřiny je koncept nadstandardního přístupu k prostoru, materiálům i životnímu stylu. Oceníte velkorysou terasu, chytrou domácnost nebo máte individuální představu Vašeho bydlení? Podívejte se blíže…

VÍCE INFORMACÍMAISON Ořechovka

Lokalita: Praha 6-Střešovice

Ořechovka, prestižní pražská rezidenční lokalita, místo, které je domovem mnoha slavných vil, místo s nezaměnitelným geniem loci. Právě v její blízkosti, na západní hranici, nyní vzniká originální MAISON Ořechovka.

VÍCE INFORMACÍZátiší Lysolaje

Lokalita: Praha 6 - Lysolaje

Nová vilová čtvrť v Praze-Lysolajích kombinuje to nejlepší z bydlení v centru města a přírody. Lysolaje jsou součástí atraktivní Prahy 6 a hned za nimi se otevírá příroda Šáreckého údolí.

VÍCE INFORMACÍ


PŘEDCHOZÍ STRANA  NÁSLEDUJÍCÍ STRANA