Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 6

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Vila Chittussi

Lokalita: Praha 6 - Bubeneč

Komorní velikost projektu a výjimečná lokalita jsou zásadními prvky exkluzivity tohoto domu. Vila Chittussi nabídne 13 dispozičně velmi zajímavých jednotek v nejvyšším standardu Platinum. V domě bude k dispozici služba sociální péče, kterou za poplatek mohou využívat majitelé jednotek zařízení sociální péče.

VÍCE INFORMACÍByty Hofbauerova

Lokalita: Praha 6 - Řepy

Pražská městská část Řepy je stále více oblíbenou lokalitou pro bydlení. V těsné blízkosti se nachází aktivní lesopark Řepy, který slouží pro sportovní vyžití a odpočinek a jehož dominantou je rozhledna s tobogánem, součástí lesoparku je i nově vybudovaná BMX dráha.

VÍCE INFORMACÍNové Domy

Lokalita: Praha 6 - Přední Kopanina

Šest rodinných domů v Praze 6 - Přední Kopanině jsou ideální volbou pro každého, kdo touží strávit život v tichém prostředí obklopeném krásnou přírodou, aniž by se přitom musel vzdát příležitostí a lákadel, které nabízí život v Praze. Zájemcům v této vyhledávané lokalitě nabízíme bydlení v privátním luxusním komplexu na ulici Nové domy.

VÍCE INFORMACÍVictoria Palace

Lokalita: Praha 6 - Dejvice

Nová úroveň luxusního bydlení přímo na Vítězném náměstí v centru Prahy 6.

VÍCE INFORMACÍRodinné domy Ruzyně

Lokalita: Praha 6 - Ruzyně

Projekt RD Ruzyně nabízí rodinné domy o dispozicích 5+kk až 8+kk, uspokojí tak poptávku i vícečlenné rodiny. Rodinné domy pro vás stavíme v několika variantách, a to jako řadové, dvojdomy i samostatně stojící. Samozřejmostí je garáž a terasa u každého domu.

VÍCE INFORMACÍBackyard Dejvice

Lokalita: Praha 6 - Dejvice

Není to jen bydlení. Je to svět pohody v srdci pulzujícího města. Tady načerpáte energii slunečního rozbřesku při šálku kávy nebo čaje, po náročném dni si zase vychutnáte sklenku dobrého vína a výtečnou večeři. Najdete tu grill zónu, místa pro piknik a veselé posezení s přáteli, stejně jako prostor pro zasloužený relax a osobní meditaci. Zelení prosycený dvorek je otevřený všem vašim potřebám, touhám a vášním.

VÍCE INFORMACÍRezidence Vokovice II

Lokalita: Praha 6 - Vokovice

Komfortní bydlení jen pár minut od centra Prahy a v blízkosti přírodní rezervace. Bydlení v přírodě a zároveň ve městě se stává skutečností. Troufalé sny nyní nabírají reálnou podobu. Projekt Rezidence Vokovice II je umístěný ve vyhledávané lokalitě Prahy 6 jen pár metrů od metra A, a přesto na dosah divoké přírody. Je tedy ideálním řešením pro ty, kteří chtějí žit v blízkosti zeleně, a zároveň si užívat komfort městského bydlení.

VÍCE INFORMACÍRezidence Laudova

Lokalita: Praha 6 - Řepy

Developerský projekt Rezidence Laudova je tvořen několikapodlažním domem. Dvě podzemní podlaží domu tvoří garážová stání pro rezidenty, první dvě nadzemní podlaží je určeno pro komerční prostory a od 3. do 9. podlaží jsou situovány bytové jednotky s dispozicemi 1+kk až 4+kk.

VÍCE INFORMACÍRezidence Nový Suchdol

Lokalita: Praha 6 - Suchdol

Projekt, který spojuje design, blahobyt a životní prostředí do jednoho komfortního místa. V pěti patrovém domě se umístilo 14 bytových jednotek. Každý z nich disponuje terasou pro večerní relaxaci s rodinou nebo přáteli. Kočárkárna s kolárnou jsou v přízemí a parkování aut je v podzemní garáži.

VÍCE INFORMACÍRezidence Stehlíkova

Lokalita: Praha 6

Exkluzivní bydlení v srdci pražského Suchdola. Preciznost, design, špičkové materiály. Klid, zeleň a skvělá dostupnost do centra Prahy. To vše nabízí rezidenční projekt v pražském Suchdole.

VÍCE INFORMACÍ


PŘEDCHOZÍ STRANA  NÁSLEDUJÍCÍ STRANA