Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Rezidence Helenika

Praha 2 - Vinohrady

Objevte dobové kouzlo rezidenční vily skryté v samém srdci Prahy. 12 unikátních bytů pro znalce stylu, dokonalé harmonie pulsujícího života metropole a noblesy vilového domu, reprezentují nadčasový půvab v exkluzivní lokalitě Vinohrad.

Neopakovatelná příležitost pro vás, kteří chcete stylový domov bez kompromisů. Rezidence Helenika v prestižní lokalitě Královských Vinohrad je obklopena nádhernou zahradou a nabízí překrásný výhled na pražské panorama.

Vinohradská čtvrť dostala své jméno od vinic, které kdysi prosperovaly na jejím okraji, a je považována za jednu z nejkvalitnějších rezidenčních oblastí v Praze.

Tato exkluzivní lokalita v centru Prahy disponuje skvělou dopravní i sociální infrastrukturou (školky, školy, dětské kroužky, sportoviště, parky, restaurace, kavárny, bary, trhy, obchody) a představuje tak ideální místo pro bydlení s rodinou i mladé páry.

V pěší vzdálenosti se nalézá Národní muzeum, Státní opera, Václavské náměstí, náměstí Míru a náměstí Jiřího z Poděbrad i Riegrovy sady, a mnoho populárních restaurací a kaváren (Ambiente Mánesova, Bar&Books, La Bottega, Aromi, Le Caveau, Monolok, Mezi Srnky a mnoho dalších).

Předpokládaný termín dokončení:

Adresa projektu:
https://rezidencehelenika.cz

Developer / investor:
Helénská Residence s.r.o. ASTON GROUP
ZOBRAZIT DALŠÍ PROJEKTY