Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY - PRAHA 5

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


RD Prokopská brána

Lokalita: Praha 5 - Jinonice

Projekt RD Prokopská brána nabízí sedm ojedinělých řadových rodinných domů v bezprostřední návaznosti na největší pražský přírodní park Prokopské a Dalejské údolí. Jedná se o poslední zastavitelné území na hranici přírodního parku. Pozemky rodinných domů jsou obklopeny zelení kolem probíhajícího biokoridoru.

VÍCE INFORMACÍProjekt Skalka

Lokalita: Praha 5

Projekt Skalka je unikátní především svou polohou v zelené oáze přírodního parku, přesto však v srdci města. Díky vyvýšené pozici je navíc izolován od okolního ruchu a nabízí pouze krásné výhledy. Však už v 17. století si místo vybrala Dorota Skálová pro svou honosnou viniční usedlost.

VÍCE INFORMACÍRezidence Wiesenthalova

Lokalita: Praha 5 - Řeporyje

Rezidence Wiesenthalova je uzavřený bytový komplex, který se skládá ze dvou budov označených A a B spojených podzemním podlažím. Rezidence se nachází na rozhraní městské části Praha-Stodůlky a Praha-Řeporyje. Jde o moderně řešený čtyřpodlažní bytový dům „vilového“ typu s 10 byty s dispozicí 4+kk s nadstandardně velkými terasami a zahradami.

VÍCE INFORMACÍRD Boreckého

Lokalita: Praha 5 - Stodůlky

Získejte kvalitní rodinné bydlení v nové vilové části Prahy. Dvojdomy Boreckého se nacházejí v městské části Praha 5 – Stodůlky. Díky skvělé lokalitě budete bydlet v blízkosti přírody, a přitom budete mít centrum Prahy na dosah. Vytvořte si nový domov a dejte přednost zahradě s terasou, grilem a bazénem před rušnými bytovými projekty.

VÍCE INFORMACÍNová Waltrovka

Lokalita: Praha 5 - Jinonice

Nová Waltrovka má ambici navázat na úspěch již dokončené Waltrovky v místě bývalé továrny Walter a rozšířit tak novou městskou čtvrť, která v Jinonicích vznikla. Na půli cesty mezi stanicemi metra B Radlická a Jinonice, přímo pod svahem Malvazinek, postupně vznikne více než 500 prémiových bytů, dvě moderní kancelářské budovy, designový hotel, základní škola, nové centrální náměstí i velké sportovní nebo dětské hřiště.

VÍCE INFORMACÍVila Park Stodůlky

Lokalita: Praha 5 - Stodůlky

V roce 2022 bude zahájena výstavba nového projektu Vila Park Stodůlky, který bude čítat 55 rodinných domů, v kombinaci 23 solitérních domů, 31 dvojdomů a 1 řadového domu s užitnou plochou cca od 139 m2 do 200 m2. Projekt plynule naváže na stávající zástavbu našeho předchozího úspěšného díla Rodinné domy Stodůlky.

VÍCE INFORMACÍHomolka Hills

Lokalita: Praha 5 - na rozhraní Smíchova a Motola

Projekt bude tvořen rezidenčním domem s pěti nadzemními podlažími, privátními garážovými a venkovními stáními a zděnými sklepy. Dohromady zde bude pouze 19 bytů a 5 řadových rodinných domů.

VÍCE INFORMACÍNa Hvězdárně

Lokalita: Praha 5 - Velká Chuchle

Rezidenční projekt nacházející se v klidné a vyhledávané městské části Praha – Velká Chuchle nabízí exkluzivní bydlení na předměstí uprostřed zeleně na okraji Radotínsko-Chuchelského háje.

VÍCE INFORMACÍPrague City Golf Apartments

Lokalita: Praha 5

V pražských Lipencích vzniká 33 nových apartmánů o velikosti 1+kk až 4+kk, které potěší nejen vášnivé golfisty. Ze dveří apartmánu to máte jen několik kroků na hřiště Prague City Golf. Vašemu tréninku na PGA tour tak doslova nic nestojí v cestě!

VÍCE INFORMACÍKlamovka FIVE

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Klamovka FIVE vyroste na Praze 5 a nabídne možnost získat bydlení v blízkosti centra. Kromě vysokého standardu tak získáte jedinečnou šanci žít v lokalitě s bohatou občanskou vybaveností, výbornou dopravní dostupností a to vše současně nedaleko krásných parků vhodných k pasivnímu i aktivnímu odpočinku.

VÍCE INFORMACÍ


PŘEDCHOZÍ STRANA  NÁSLEDUJÍCÍ STRANA