Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY V PRAZE

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Rezidence Prokopský potok

Lokalita: Praha 5 - Stodůlky

Představujeme Vám komorní rezidenční projekt, vznikající na pomezí tradiční zástavby Starých Stodůlek a rozlehlého území plného zeleně – Centrálního parku, který se rozprostírá podél Prokopského potoka. Dva nízkopodlažní domy tvoří uzavřený areál a jsou charakterizovány velkorysým prosklením a rozlehlými balkony, terasami a předzahrádkami.

VÍCE INFORMACÍZelené kaskády

Lokalita: Praha 9 - Hostavice

Klidná vilová čtvrť a příroda obklopuje nový bytový projekt Zelené kaskády, který naleznete na Praze 9. Moderní budova nabídne celkem 70 bytů od 1+kk až po rodinné 4+kk s balkony nebo terasami. Přízemní byty zdobí útulné soukromé předzahrádky vybízející k příjemnému letnímu posezení.

VÍCE INFORMACÍKolbenova park

Lokalita: Praha 9 - Vysočany

Kolbenova park je nová rezidenční čtvrť s vlastním parkem přímo u metra Vysočanská. Jen 15 minut od centra města tu najdete moderní a klidný domov i plnou občanskou vybavenost v tradiční a zároveň dynamicky se rozvíjející pražské čtvrti. Díky promyšlenému uspořádání bytů, domů a veřejných prostor Kolbenova parku budete mít vždy dost vlastního soukromí i místa pro společenský a sousedský život.

VÍCE INFORMACÍDomy pod Lípou

Lokalita: Praha 9 - Újezd nad Lesy

DOMY POD LÍPOU jsou určeny pro všechny, kdo hledají komfortní bydlení v klidné lokalitě na okraji Prahy, v těsné blízkosti přírody, a přesto s výbornou občanskou vybaveností a snadnou dopravní dostupností do centra velkoměsta.

VÍCE INFORMACÍVila Park Klamovka

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Vilapark Klamovka je rozdělen na dvě různé části. Každá trochu jiná, obě však stejně atraktivní. Soubor dvou samostatných bytových domů s celkem 8 vchody těží to nejlepší ze své polohy i orientace a nabízí moderní bydlení pro páry nebo rodiny s dětmi. Ve městě, přesto blízko přírodě. V okolí nechybí veškerá občanská vybavenost a sportovní či kulturní vyžití.

VÍCE INFORMACÍOldřichova 53

Lokalita: Praha 2 - Nusle

Kompletně zrekonstruovaný a zmodernizovaný řadový bytový dům, kde si můžete pro své budoucí spokojené bydlení vybírat z osmi bytových jednotek (2kk, 3kk) nebo, preferujete-li větší otevřené prostory, v zadním objektu ve dvoře situovaného loftu.

VÍCE INFORMACÍRD Prokopská brána

Lokalita: Praha 5 - Jinonice

Projekt RD Prokopská brána nabízí sedm ojedinělých řadových rodinných domů v bezprostřední návaznosti na největší pražský přírodní park Prokopské a Dalejské údolí. Jedná se o poslední zastavitelné území na hranici přírodního parku. Pozemky rodinných domů jsou obklopeny zelení kolem probíhajícího biokoridoru.

VÍCE INFORMACÍVilla Vintage

Lokalita: Praha 3 - Žižkov

Vintage, slovo které evokuje kvalitu věcí minulých, něčeho, co bylo a už není a něčeho, co s časem získává na své hodnotě. Praha, jako moderní metropole se zahušťuje a roste do výšky, takže místa, kde žijete na dosah centra, přesto v sousedství malých rodinných vil, parků a zeleně, pomalu mizí. Villa Vintage splňuje všechny pozitivní významy svého jména, je exkluzivním komorním projektem, který nabízí nádech klidnějšího života v jinak pulzujícím hlavním městě.

VÍCE INFORMACÍVictoria Palace

Lokalita: Praha 6 - Dejvice

Nová úroveň luxusního bydlení přímo na Vítězném náměstí v centru Prahy 6.

VÍCE INFORMACÍProsecká Vyhlídka

Lokalita: Praha 9 - Prosek

Unikátní projekt Prosecká Vyhlídka se nachází na rohu ulic Prosecká a Na Rozhraní na Praze 9 na starém Proseku. Prosek je rezidenční čtvrtí, která v posledních letech prochází značnými změnami. K překvapení mnohých avšak zjistíme, že Prosek není jen sídliště, ale i vesnička s malebnou návsí a jedním z nejstarších kostelů v Praze. Příroda, skály, jeskyně, vyhlídky, vinice. Vypadá to, jako bychom se ocitli kdesi daleko za Prahou, ve skutečnosti stojíme jen pár kroků od zastávky metra na dohled proseckého sídliště.

VÍCE INFORMACÍ


PŘEDCHOZÍ STRANA  NÁSLEDUJÍCÍ STRANA