NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY V PRAZE

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Rezidence Amalie

Lokalita: Praha 2 - Vinohrady

Pražské Vinohrady patří mezi nejlepší adresy v České republice. Bydlet na Vinohradech znamená žít v srdci Prahy a mít styl. Představujeme vám jedinečný projekt Rezidence Amalie. Rezidence, která v sobě spojuje luxus, kvalitu a atmosféru místa, kterou nabízí jen Královské Vinohrady.

VÍCE INFORMACÍKarleen

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Venku secesní noblesa, uvnitř moderní bydlení podle posledních trendů světových metropolí. Projekt KARLEEN je ideální kombinace pro ty, kteří chtějí žít v tradičním pražském činžáku, ale zároveň velmi moderně.

VÍCE INFORMACÍRezidence u Berounky

Lokalita: Praha 5 - Radotín

Exklusivní bytový projekt Rezidence u Berounky, stavební společnosti Ideastav Stavební, je další z řady jedinečných staveb pro všechny, kteří upřednostňují pohodovou atmosféru, výhodnou polohu v okrajové části Prahy s blízkým dojezdem do přírody. Mimo ruch velkoměsta, přesto zůstáváte v metropoli s plnou občanskou vybaveností. Místo pro opravdový život, ať již s rodinou, či jako útočiště při zaměstnání.

VÍCE INFORMACÍVila dům Na Vinici

Lokalita: Praha 2 - Vinohrady

Půvab romantických vinic si lokalita pražských Vinohrad zachovává i jako prestižní čtvrť moderního velkoměsta. Vila dům Na Vinici, zasazený do úrodného svahu prosyceného zelení, skýtá příjemné bydlení se všemi vymoženostmi metropole.

VÍCE INFORMACÍMyMozart

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Nelamte si hlavu každodenními starostmi. Dům MyMozart se o Vás postará! Projekt představuje unikátní koncept chytrého městského bydlení, který Vám zajistí bezstarostné a komfortní žití.

VÍCE INFORMACÍVila dům Máj

Lokalita: Praha 5 - Stodůlky

Dvoupatrové byty 4+kk charakteru rodinného domu, s terasami, vlastními zahradami a přímými vstupy zvenku. Říkáme jim Domky Amélie, Beatrix, Célin a Desireé. Zasazené uprostřed zeleně, v klidné lokalitě rodinných domů a zároveň pouhé 3 min. pěšky na tramvaj do centra i na autobus ke stanici metra.

VÍCE INFORMACÍMalešický háj

Lokalita: Praha 10 - Malešice

Malešický háj je osobitý rezidenční projekt s pouhými 107 jednotkami v pěti bytových domech. Určen je především těm, kdo ocení soukromí s blízkostí přírody. Ostatně jí je také inspirován – navržen i realizován je tak, aby jí nepoškozenou zachoval pro své obyvatele.

VÍCE INFORMACÍByty Brejchovna

Lokalita: Praha 10 - Hostivař

Nový rezidenční projekt Byty Brejchovna se skládá z 8 bytových jednotek ve třech nadzemních podlažích. Většina bytů má lodžie, terasu nebo předzahrádku, vyjma dvou bytů 1kk. V prvním podzemním podlaží domu jsou umístěny sklepní koje, patřící ke každé jednotce a devět parkovacích stání.

VÍCE INFORMACÍViladomy Letňany

Lokalita: Praha 9 - Letňany

Komorní projekt Viladomy Letňany leží jen 5 minut od stanice metra C – Letňany a obchodně-zábavního centra Letňany. Ve třech moderních nízkopodlažních viladomech se zelenými střechami vznikne celkem 91 bytů s promyšlenými a efektivními dispozicemi 1+kk až 4+kk.

VÍCE INFORMACÍRezidence Kapitol

Lokalita: Praha 4 - Michle

Novostavba bytového domu, který v sobě snoubí moderní technologie a pohodlí domova, splní vaše očekávání i sny. Na nároží ulic Týmlova a Děkanská, v Praze 4, bude již brzy stát exkluzivní, energeticky pasivní bytový dům s 12ti bytovými jednotkami od velikosti 1+kk do 3+kk.

VÍCE INFORMACÍ


PŘEDCHOZÍ STRANA  NÁSLEDUJÍCÍ STRANA