Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY V PRAZE

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Chlumova 3

Lokalita: Praha 3 - Žižkov

Umístění v centru města je skutečným benefitem projektu Chlumova 3. Při kompletní rekonstrukci celého domu z poloviny 19.století věnujeme maximální pozornost především kvalitě použitých materiálů a praktickým dispozicím jednotek.

VÍCE INFORMACÍByty Nad Krocínkou

Lokalita: Praha 9 - Prosek

Zvenku působí nové byty Nad Krocínkou nenápadně, uvnitř však mají moderní dispozici a těží z nejnovějších stavebních postupů a technologií.

VÍCE INFORMACÍAstrid Garden

Lokalita: Praha 7-Holešovice

Pojďte v Astrid Garden objevit 1+svět, kde vás život bude bavit nebo 2+vášeň, v němž budete dva a zažijete v centru Prahy to, co někteří nestihnou za celý život. Potřebujete 3+rodina, protože již v Holešovicích bydlíte a hledáte něco nového, anebo hledáte 4+luxus?

VÍCE INFORMACÍRD Štěrboholy

Lokalita: Praha 10 - Štěrboholy

Druhá etapa developerského projektu RD Štěrboholy, která nabízí 25 řadových domů, se nachází v ulici Pod Areálem v lokalitě Praha 10 - Štěrboholy. Tato městská část patří k nejvyhledávanějším lokalitám nejen pro její dobré dopravní spojení s centrem města, ale zejména pro vynikající občanskou vybavenost a velké množství zelených ploch.

VÍCE INFORMACÍVysočanský mlýn

Lokalita: Praha 9 - Vysočany

Ve Vysočanech se kdysi pekl čerstvý chléb pro celé město. Zasloužila se o to hlavně rodina Odkolků, jejíž tradici známe dodnes. V areálu, který znal každý Pražan, pro vás nyní chystáme nadstandardní bydlení. K obrazu svému už ho můžete dotvořit sami. Tady můžete žít přesně tak, jak chcete vy. Ve špičkových prostorech si každý najde to své. Mladý pár ocení dobře dostupný menší byt, velká rodina tu najde bezpečný domov.

VÍCE INFORMACÍRezidence Černokostelecká 6

Lokalita: Praha 10 - Strašnice

Rezidence Černokostelecká 6 je součástí dokonalé symbiózy historických domů a moderní architektury, která vytváří výjimečnou atmosféru Strašnic. Díky náročné rekonstrukci a modernizaci vám nabízíme nevšední bydlení, které v developerských projektech dneška nenajdete.

VÍCE INFORMACÍRezidence Bella Vista

Lokalita: Praha 7 - Troja

Italský název Bella Vista, v překladu krásný výhled, dokonale vystihuje exkluzivní umístění projektu. Noví majitelé se každý den budou moci těšit nejen z jedinečných výhledů, ale otevřenými okny k nim dolehnou i zvuky pravé africké divočiny.

VÍCE INFORMACÍRezidence Komořanská 15

Lokalita: Praha 4 - Modřany

Rezidence Komořanská 15 doplňuje celkový koncept nového bytového komplexu, ve kterém se snoubí vysoké nároky na komfortní městské bydlení s moderní architekturou. Každý detail projektu se 16 bytovými jednotkami s dispozicí 1+kk a 2+kk je dokonale promyšlený, aby působil funkčně i esteticky.

VÍCE INFORMACÍLihovar Smíchov

Lokalita: Praha 5 - Smíchov

Neobyčejné a nezávislé bydlení, které je každodenním zážitkem. Život je fascinující. Stejně jako Lihovar. Náš nový projekt rezidenčního bydlení má mladou a nezávislou duši a s respektem k minulosti a odvahou k budoucnosti vdechne nový život nejcharismatičtější pražské čtvrti.

VÍCE INFORMACÍNa Neklance, Nad Koulkou

Lokalita: Praha 5

Rezidenci tvoří tři bytové domy s 22 bytovými jednotkami. Dispozice bytových jednotek je od 2+KK do 3+KK s balkony nebo terasami. K dispozici bude také komerční prostor.

VÍCE INFORMACÍ


PŘEDCHOZÍ STRANA  NÁSLEDUJÍCÍ STRANA