NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY V PRAZE

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Albatros Kbely 2

Lokalita: Praha 9 - Kbely

Bydlení v domech Alfa a Bravo disponuje stejnou sadou benefitů, jako úspěšná první etapa čtvrti Albatros Kbely. Proto určitě osloví všechny, kteří hledají svůj vysněný domov s důrazem na udržitelnost a veřejný prostor, v dosahu centra města i přírody.

VÍCE INFORMACÍRezidence Bílá Skála

Lokalita: Praha 8 - Libeň

Rezidence Bílá Skála je jedna z nejstarších funkcionalistických vil v Praze postavena ve 20. letech 20. století. Název dostala podle nedaleké přírodní památky a dominanty dolního toku Vltavy - Bílé skály. Funkcionalismus se na vile propisuje zejména účelností, prostorností a bohatou záplavou denního světla v interiérech.

VÍCE INFORMACÍByty U Parku

Lokalita: Praha 4 - Cholupice

Rekonstrukcí bývalé stodoly a bývalé ubytovny vznikne 15 nových bytů o dispozici 1+kk až 3+kk a 1 nebytový prostor. Plocha bytů je od 26 do 64 m². Každý byt má jiný půdorys, každý byt v projektu je originální.

VÍCE INFORMACÍRezidence Parková čtvrť

Lokalita: Praha 3 - Žižkov

Unikátní přeměnou Nákladového nádraží Žižkov v Praze 3 vznikne nová rezidenční čtvrť s velkým veřejným parkem, pěší zónou se zelení a s vodními plochami. V přízemí bytových domů vznikne mnoho prostor pro služby, obchody, restaurace a kavárny. Na metro je možné dojít za pět minut pěšky a přímo středem lokality povede nová tramvajová trať, která ještě zlepší dopravní dostupnost.

VÍCE INFORMACÍNové byty Kavalírka

Lokalita: Praha 5 - Košíře

Byty jsou ve stavu po rekonstrukci (white walls), v jednotce si kupující dokončí podlahu, dveře a obklady koupelny. S dokončením nebudete mít žádné starosti, vše uděláme za Vás. Stačí, když si vyberete z připravených variant a my už vše zařídíme. Pokud budete chtít, pomůžeme Vám i byt kompletně vybavit.

VÍCE INFORMACÍRodinné domy Letňany

Lokalita: Praha 9 - Letňany

V rámci developerského projektu Rodinné domy Letňany vznikne 30 řadových rodinných domů provedených ve třech variantách s dispozicemi 4+kk až 5+kk, užitnou plochou až 138 m² a terasou. Pozemky s výměrou až 365 m² nabídnou dostatek prostoru pro celou rodinu

VÍCE INFORMACÍRezidence Farkašova

Lokalita: Praha 9 - Satalice

Představujeme vám novou bytovou rezidenci na ulici Farkašova, která leží v Praze 14, poblíž místní části Praha Satalice, na severovýchodním okraji našeho hlavního města. Rezidence obsahuje 3 nadzemní podlaží, ve kterých je umístěno celkem 6 prostorných bytů 2+kk o výměrách od 50m2 do 57m2, které jsou koncipovány a vybaveny podle nejmodernějších standardů současného bydlení a uspokojí tak i velmi náročné zájemce.

VÍCE INFORMACÍRezidence Geminos

Lokalita: Praha 5 - Hlubočepy

Zcela nový projekt Rezidence Geminos, který je menší rezidencí o počtu 16 bytových jednotek, se nachází v ulici Ke Smíchovu, Praha 5 ve staré zástavbě menších vil na Barandově. Na výběr připravujeme byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk s vysokým standardem.

VÍCE INFORMACÍRezidence Spojovací

Lokalita: Praha 9

Moderní, nadčasový design, který klade důraz na maximální praktičnost, vzdušnost a kvalitu provedení bytových jednotek? To je celkem 5 podlaží zbrusu nové rezidence Spojovací. Věřte, že ať už za účelem bydlení, nebo jako exkluzivní investiční příležitost (byty se pyšní, v kontextu Prahy, lákavě výhodnými cenovkami), je bytový komplex prostě skvělou volbou.

VÍCE INFORMACÍByty Limuzská

Lokalita: Praha 10 - Strašnice

Moderní bytový dům se nachází v městské části Strašnice, které jsou klidnou a elegantní čtvrtí nedaleko pražského centra přitom s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností. Okolní prvorepubliková vilová zástavba má svoji atmosféru.

VÍCE INFORMACÍ


PŘEDCHOZÍ STRANA  NÁSLEDUJÍCÍ STRANA