NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

NOVOSTAVBY V PRAZE

Novostavby v městských obvodech Prahy:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány


Na Pramenech

Lokalita: Praha 9 - Čakovice

Rezidenční projekt Na Pramenech, situovaný v severní části metropole, je tvořen jednotnou zástavbou 77 rodinných domů, jejichž čisté architektonické linie korespondují s urbanistickým řešením nové čtvrti. Cílem architektonického návrhu, který vznikl v ateliéru ADR, bylo propojení úměrnosti, estetiky a funkčnosti.

VÍCE INFORMACÍRezidence Italská 8

Lokalita: Praha 2 - Vinohrady

Rezidence Italská 8 se nachází v jedné z nejatraktivnějších čtvrtí Prahy, na Královských Vinohradech. Ve zcela zrekonstruovaném domě z počátku 20. století budou nabízeny bytové jednotky s moderními dispozicemi 2+kk a 3+kk, které lze ideálně využít pro vlastní bydlení i dlouhodobý investiční záměr.

VÍCE INFORMACÍChytré bydlení Brâník

Lokalita: Praha 4 - Braník

Chytré bydlení @Braník nebo také zkráceně Bydlení Brâník je nový rezidenční areál, který je citlivě zasazen do lokality pražského Braníka. Jednotlivé bytové domy areálu mají maximálně 5 nadzemních podlaží. Každý z bytů je vybavený balkonem nebo terasou. Ty doplňují rodinné domy, které jsou určeny té nejnáročnější klientele.

VÍCE INFORMACÍMaison 1832 Lofts

Lokalita: Praha 2 - Nové Město

O Praze se říká, že je to matka měst. Ale ještě lépe ji vystihuje: Praha stověžatá. Jen při pohledu z výšky však můžete tento přívlastek nejlépe ocenit. Představujeme vám proto jedinečný projekt Maison 1832 Lofts, který nabízí 12 luxusních jednotek v nejvyšších patrech secesní budovy na Praze 2.

VÍCE INFORMACÍByty Dělnická

Lokalita: Praha 7 - Holešovice

Developerský projekt Byty Dělnická nabízí nové bydlení v rezidenčním komplexu v pražských Holešovicích.

VÍCE INFORMACÍR2 Rokytka

Lokalita: Praha 3 - Vysočany

Dopřejte si bydlení, ve kterém budou dopravní dostupnost a občanská vybavenost vašimi nejmilejšími sousedy. Dvě novostavby v blízkosti O2 Areny v Praze 9 - Vysočanech nabízejí pohodlný život se všemi výhodami velkoměsta a příjemným prostředím okolí Rokytky.

VÍCE INFORMACÍViladomy Čimický háj

Lokalita: Praha 8 - Bohnice

Prémiové bydlení obklopené soukromou zelení s okny do přírody. Veškerou občanskou vybavenost zde budete mít doslova na dosah ruky. Díky své poloze se Praha 8 stala velice žádanou lokalitou, a to nejen pro svou výbornou dopravní dostupnost, bohatou občanskou vybavenost, ale hlavně blízkostí Čimického háje - oázy klidu uvnitř metropole.

VÍCE INFORMACÍViladům Vršní

Lokalita: Praha 8 - Kobylisy

Nově vznikající projekt vysoko nad centrem Prahy a údolím Vltavy, v místě bývalých vinic, které dnes připomínají zdejší usedlosti, například Hercovka nebo Vlachovka.

VÍCE INFORMACÍBraník Residences

Lokalita: Praha 4 - Braník

Unikátní bydlení na výjimečném místě – to jsou Branik residences. Spojte svoji budoucnost s místem, kde se potkává nejnovější architektura a design se skvělou občanskou vybaveností a v případě vybraných bytů i úchvatným výhledem na Pražský hrad a údolí řeky Vltavy. Přirozená krása okolí jde ruku v ruce s chytrými technologiemi domu.

VÍCE INFORMACÍPark Zahradní Město II.

Lokalita: Praha 10 - Zahradní Město

Oblast Záběhlic a Hostivaře patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším místům pro bydlení v Praze. Přímo vedle již dokončeného rezidenčního projektu zde vyroste nový energeticky úsporný bytový dům s 51 byty.

VÍCE INFORMACÍ


PŘEDCHOZÍ STRANA  NÁSLEDUJÍCÍ STRANA