NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Arcus City

Praha - na pomezí čtvrtí Stodůlky a Řeporyje

Developerský projekt rezidenčního bydlení Arcus City je umístěn v rychle se rozvíjející čtvrti Stodůlky v Praze 5. Dostupné a kvalitní bydlení s výhledem v sobě spojuje bezprostřední blízkost malebné přírody a skvělou dopravní dostupnost do centra Prahy. Pro spokojený a pohodlný život je důležitá i perfektní občanská vybavenost v pěší vzdálenosti, která zahrnuje školy, školky, zdravotnická zařízení, sportovní areály, obchodní domy, poštu, úřad městské části a další.

Projekt Arcus City představuje ideální nové místo pro život, jak pro rodiny, tak i jednotlivce, kteří myslí na budoucnost.

Projekt Arcus City se nachází na pomezí čtvrtí Stodůlky a Řeporyje v blízkosti nové městské části Západní Město. Tato poloha skýtá mnohé výhody, jako je blízkost Prokopského údolí i historických Řeporyjí, jejichž jméno pochází z dob, kdy zde jeptišky ve 12. století sklízely léčivé kořeny řepíku. Místní kostel z té doby patří k nejstarším v Čechách. Stodůlky, které patří mezi nejrychleji se rozvíjející části Prahy, nabízejí nejen bohatou občanskou vybavenost, ale i široké možnosti sportovního vyžití v přírodě.

Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2023

Adresa projektu:
https://arcus-city.cz

Developer / investor:

ZOBRAZIT DALŠÍ PROJEKTY