Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Villa Vintage

Praha 3 - Žižkov

Vintage, slovo které evokuje kvalitu věcí minulých, něčeho, co bylo a už není a něčeho, co s časem získává na své hodnotě. Praha, jako moderní metropole se zahušťuje a roste do výšky, takže místa, kde žijete na dosah centra, přesto v sousedství malých rodinných vil, parků a zeleně, pomalu mizí. Villa Vintage splňuje všechny pozitivní významy svého jména, je exkluzivním komorním projektem, který nabízí nádech klidnějšího života v jinak pulzujícím hlavním městě.

Z vyšších pater můžete mít výhledy na střechy krásných vil a dům budete sdílet jen s pár rodinami, se kterými bude snadnější se poznat a navázat skutečná přátelství.

Pražský Žižkov, nároží ulic Strážní a V Domově je místem, které v sobě propojuje výhody života v širším centru Prahy s malebností klidné vilové čtvrti poblíž parku Pražačka, přesto na dosah všem výhodám velkoměsta. Díky tomu můžete žít v místě, které Vás nadchne svou občanskou vybaveností, snadnou dostupností a kvalitní dopravní obslužností, stejně jako duchem místa a klidem, který v metropoli nebývá zvykem.

Předpokládaný termín dokončení:

Adresa projektu:
https://www.villavintage.cz

Developer / investor:

ZOBRAZIT DALŠÍ PROJEKTY