Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Prosecká Vyhlídka

Praha 9 - Prosek

Unikátní projekt Prosecká Vyhlídka se nachází na rohu ulic Prosecká a Na Rozhraní na Praze 9 na starém Proseku. Prosek je rezidenční čtvrtí, která v posledních letech prochází značnými změnami. K překvapení mnohých avšak zjistíme, že Prosek není jen sídliště, ale i vesnička s malebnou návsí a jedním z nejstarších kostelů v Praze. Příroda, skály, jeskyně, vyhlídky, vinice. Vypadá to, jako bychom se ocitli kdesi daleko za Prahou, ve skutečnosti stojíme jen pár kroků od zastávky metra na dohled proseckého sídliště.

Projekt rezidence Prosecké Vyhlídky je re-developmentem stávajícího třípodlažního objektu sloužícího původně jako hotel. Dům bude v rámci rekonstrukce plně uzpůsoben k dlouhodobému bydlení v jednotkách, které budou vzhledem k malé metráži zkolaudovány jako ubytovací jednotky. Vznikne jich celkem 46 s výměrami od 13 do 35 m2.

Malá metráž zajišťuje nízkou pořizovací cenu a tím i optimální diverzifikaci investice do nemovitosti. Velikost kompenzuje společné vybavení pro rezidenty domu – součástí bude prádelna a sušárna (na bezkontaktní platby), kolárna, k dispozici budou také sklepní kóje a komory přímo na patrech.

Jednotky jsou orientovány buď do ulice nebo do vnitrobloku, kde je možné také přikoupit parkovací místo.

Předpokládaný termín dokončení:

Adresa projektu:
https://proseckavyhlidka.cz

Developer / investor:
Nemovitostní a investiční fond VERTEX FUND
ZOBRAZIT DALŠÍ PROJEKTY