Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Loko Libeň

Praha 9 - Libeň

Multifunkční projekt Loko Libeň, který je součástí areálu Balabenka Point, nabídne svým rezidentům vše potřebné na jednom místě. Moderní byty, kanceláře, mateřskou školku, kulturně-kavárenský prostor, uměleckou galerii Beseder Gallery nebo minipivovar Kolčavka s dlouholetou historií.

V nabídce je 25 bytových jednotek. Vybírat je možné z dispozic 1 + kk až 3 + kk ve velikostech od 34 m² do 115 m². Většina bytů disponuje vlastním balkonem s možností si pronajmout či koupit vlastní sklep a dále možností si pronajmout parkovací stání.

Jedinečný genius loci ztělesňuje přechodová lávka ve tvaru lokomotivy od Davida Černého, která na úrovni čtvrtého patra propojí v budoucnu projekt s protilehlou budovu. Podoba lávky nenásilně odkazuje na okolní historii, která je spjatá s osobou Emila Kolbena, jenž vybudoval jeden z významných strojírenských československých podniků – ČKD.

Loko znamená místní, stejně jako zkratku pro lokomotivu. A Loko Libeň bude pro své rezidenty důvěryhodným místem, kde lze bydlet a pracovat na jednom místě, potom si zajít s přáteli na pivo, dát si sraz před koncertem nebo navštívit galerii. Zkrátka zůstat v centru dění a ničím zbytečným se přitom nezdržovat.

Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2023

Adresa projektu:
https://www.lokoliben.cz

Developer / investor:
SEN development
ZOBRAZIT DALŠÍ PROJEKTY