Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Rezidence U Sv. Štěpána

Praha 2

Nárožní soubor tří měšťanských domů navrhl stavitel Alexander Hellmich asi v polovině 19. století. Dal jim pozdně klasicistní charakter. Přestavba podle plánů Josefa Blechy z roku 1881 pak jeden z nich ozdobila novorenesanční fasádou. Aktuální rekonstrukce v podání PSN navrací domům jejich krásu i historické kouzlo, v mistrné kombinaci s moderními technologiemi a uživatelskými standardy 21. století.

Obyvatelé Rezidence U Sv. Štěpána se mohou těšit z dokonalého pohodlí a promyšlených detailů stejně tak, jako se kochat historizujícími prvky. Zpestřují exteriér i interiér, například v podobě kazetových vstupních dveří nebo dřevěných špaletových oken.

Několik bytů s výhledem do vnitrobloku doplní lodžie či balkony. Vybrané jednotky mají možnost rekuperace a chlazení, k dispozici jsou i sklepy. Dům se navíc rozroste o zakladač pro parkování 7 vozidel. Celkem 31 bytů a 11 ubytovacích jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk ve standardu FIT OUT nabízí útočiště pro všechny, kteří chtějí svůj život propojit s magií Prahy.

Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2023

Adresa projektu:
https://usvstepana.cz

Developer / investor:
PSN s.r.o.
ZOBRAZIT DALŠÍ PROJEKTY