Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Rezidence Vokovice II

Praha 6 - Vokovice

Komfortní bydlení jen pár minut od centra Prahy a v blízkosti přírodní rezervace. Bydlení v přírodě a zároveň ve městě se stává skutečností. Troufalé sny nyní nabírají reálnou podobu. Projekt Rezidence Vokovice II je umístěný ve vyhledávané lokalitě Prahy 6 jen pár metrů od metra A, a přesto na dosah divoké přírody. Je tedy ideálním řešením pro ty, kteří chtějí žit v blízkosti zeleně, a zároveň si užívat komfort městského bydlení.

Bytový dům Rezidence Vokovice II bude mít dvě vzájemně propojené elegantní věže s výtahem a nabídne celkem 42 bytových jednotek. Vybírat bude možné z dispozic 1 + kk až 4 + kk ve velikostech od 35 m² do 103 m². Každý z bytů bude mít příjemnou terasu nebo balkon, samozřejmostí je pak parkovací místo a vlastní sklep.

Celý projekt vystihuje jednoduchá věta: Krok od přírody, skok do města. V těsné blízkosti jsou jak přírodní park Šárka, tak stanice metra Nádraží Veleslavín. Jde tedy o komfortní bydlení bez kompromisů. Vyrazit je možné za sportem, na piknik či poklidnou procházku, anebo naopak za ruchem nočního života do centra metropole.

Předpokládaný termín dokončení:

Adresa projektu:
https://rezidence-vokovice2.cz

Developer / investor:
DARAMIS
ZOBRAZIT DALŠÍ PROJEKTY