Reklama na tomto webu

NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Rezidence Amalie

Praha 2 - Vinohrady

Pražské Vinohrady patří mezi nejlepší adresy v České republice. Bydlet na Vinohradech znamená žít v srdci Prahy a mít styl. Představujeme vám jedinečný projekt Rezidence Amalie. Rezidence, která v sobě spojuje luxus, kvalitu a atmosféru místa, kterou nabízí jen Královské Vinohrady.

Historický šestipodlažní dům se nachází v ulici Mánesova, na dohled atraktivního a pulsujícího Náměstí Jiřího z Poděbrad.Právě probíhající kompletní rekonstrukce činžovního domu bude trvat do jara příštího roku a následně nabídne jednotky o velikosti 2+kk, 2+1, 3+kk a 4+kk. Byty jsou rekonstruovány ve vysokém standardu. Dvoukřídlé dveře, dřevěné podlahy, dlažba v dekoru mramoru, luxusně vybavené koupelny. Velkorysé chodby s historizujícími prvky a štukami ve stylu Art Nouveau dávají jasně najevo ambiciózní vizi investora i architektů.

V rezidenční čtvrti Královské Vinohrady máte na dosah vyhlášené restaurace, divadla, galerie, parky s vlastní historií, tramvaj i metro. Váš život bude plynout elegantním velkoměstským tempem, které má neopakovatelné kouzlo.

Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2022

Adresa projektu:
https://www.rezidenceamalie.cz

Developer / investor:

ZOBRAZIT DALŠÍ PROJEKTY