NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Ekobyty U Obory

Praha 10 – Uhříněves

Ekobyty U Obory je moderní cenově dostupný rezidenční projekt ve vyhledávané lokalitě jen 19 minut od centra a přitom v zeleni. Samozřejmostí je výborná dopravní dostupnost a plná občanská vybavenost.

Čtyřpodlažní bytový dům nabízí celkem 69 bytů dispozic 1+kk až 4+kk s balkony, terasami, či předzahrádkami a možnost parkování přímo v domě či v krytých parkovacích stáních. Tento projekt je vhodný nejen pro aktivní jednotlivce či mladé rodiny, ale také jako investiční příležitost.

Ekobyty se nachází ve skvělé lokalitě v okrajové části města, přesto však s plnou občanskou vybaveností. Jen pár minut pěšky je vyhledávaná uhříněveská obora, která je jako stvořená ke klidným procházkám nebo aktivnímu sportování. Na jejím okraji je sportovní a tréninkové centrum a jezdecký klub.

Bytový dům vyroste hned vedle zeleně, v docházkové vzdálenosti je Říčanský potok a hned několik rybníků (Cukrovarský, Podleský). Příjemná může být například procházka stromořadím památných dvousetiletých dubů v lesním komplexu uhříněveské obory.

Předpokládaný termín dokončení:

Adresa projektu:
https://www.ekospol.cz/byty/prodej-bytu-praha/ekobyty-u-obory-uhrineves/

Developer / investor:
https://www.ekospol.cz
ZOBRAZIT DALŠÍ PROJEKTY