NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Villa Nuova

Praha 5 - Smíchov

Jeden z téměř zapomenutých domů z počátku minulého století v pražských Malvazinkách znovu ožívá. Kompletní přestavba secesní vily se čtyřmi luxusními byty byla zahájena. Spojení klasické architektury spolu s moderními postupy při renovaci, dechberoucí výhled, terasovitá zahrada, moderní a přepychově provedené interiéry - to vše a mnohé další učiní z bydlení na této adrese neopakovatelný a trvalý zážitek.

Vstupte s námi do místa, kde se snoubí historie spolu s modernou a kde vzniká nový příběh o vás a vašem domovu. Příběh Villa Nuova se tak stává i vaším příběhem, stačí vstoupit.

Unikátní nemovitost vyžaduje speciální přístup, a právě proto je každé maličkosti věnována jedinečná a nekompromisní pozornost a péče. Citlivé propojení historických prvků původní vily se současnými standardy a jedinečným architektonickým stylem renomovaných autorů.

Kvalita zpracování, promyšlené půdorysy prostorných bytů, velkoformátová okna a prosklené stěny, reprezentativní obývací prostory s neuvěřitelným výhledem na Prahu, společná, odborně navržená zahrada se zázemím pro setkávání či odpočinek – to vše je znakem vysoké úrovně bydlení ve Villa Nuova. Stejně vysoké jako jsou i Vaše vlastní nároky na nový byt.

Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2021

Adresa projektu:
https://www.villanuova.cz

Developer / investor:
Malvazinky 1420 a.s
ZOBRAZIT DALŠÍ PROJEKTY