NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Rezidence Michelský Park

Praha 4 - Michle

Základním motivem návrhu bylo zapojení bytové rezidence do dějinného jádra Michle, proto byl architektem zvolen cihelný obklad dodávající areálu velkorysost s navozením detailu tradiční městské zástavby. Rezidence Michelský Park bude tvořena pěti domy se 151 bytovými jednotkami. Většina bytů bude mít terasy nebo balkóny, přízemní byty zahrádky.

V navrhovaném sadu se uvažuje s plochou pro venčení psů, dětským hřištěm, zálivy s lavičkami tak, aby park fungoval jak pro odpočinek, tak pro setkávání a společenský kontakt obyvatel okolí.

Pro bytový areál byla vybrána atraktivní pražská část Michle, která je skvěle dostupná autem i hromadnou městskou dopravou, tím se stala velmi žádanou lokalitou pro bydlení, a to i rodinami s dětmi. V blízkém okolí je několik školských zařízení, autobusové a tramvajové zastávky, hypermarket Kaufland. Velkou výhodou umístění Rezidence Michelský Park je pestrá nabídka možností pro aktivní relaxaci. Za zmínku stojí především zalesněný vrch Bohdalec, Tyršův vrch a také oblíbený sportovní prostor u Hamerského rybníka.

Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2022

Adresa projektu:
https://rmp.edgroup.cz

Developer / investor:
ED Group a.s.
ZOBRAZIT DALŠÍ PROJEKTY