NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Rezidence Dr. Holého

Praha 8 - Libeň

Rezidence Dr. Holého nadchne každého, kdo si chce vytvořit svůj nový harmonický domov a zároveň využívat veškerou občanskou vybavenost Prahy. Jedná se o jedinečný projekt v těsné blízkosti Thomayerových sadů, Libeňského zámku, zahrady Kotlaska a metra Palmovka. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si harmonický domov s výhledem na park a říčku Rokytku nebo do zeleného vnitrobloku.

K dispozici jsou jednotky o velikosti 1+kk a 2+kk v sedmipatrovém funkcionalistickém domě na náměstí doktora Václava Holého.

Rezidence Dr. Holého se pyšní perfektní dopravní dostupností, nachází se jen 400 metrů od náměstí Bohumila Hrabala, odkud se ze stanice metra Palmovka dostanete rychle po celé Praze. Za 5 minut pohodlné chůze od domu dojdete také do obchodu, lékárny, fitness, restaurace, parku či k Vltavě. Kulturní vyžití je zde opravdu rozmanité od akcí Divadla pod Palmovkou, přes výstavy a koncerty například v Libeňském zámku, sportovní aktivity až po komunitní centrum se zahradou Kotlaska. V okolí je také několik office center, do práce to odtud tak můžete mít jen pár minut pěšky.

Předpokládaný termín dokončení:

Adresa projektu:
https://doktoraholeho.cz

Developer / investor:
PSN s.r.o.
ZOBRAZIT DALŠÍ PROJEKTY