NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Rezidence Čámovka

Praha 8 - Čimice

V návaznosti na první úspěšnou etapu developerského projektu Rezidence Čámovka v Praze 8 Čimicích pokračuje developerská skupina Horizon Holding etapou druhou. 5 nových obytných domů nabídne komfortní byty, dětské hřiště, dostatek parkovacích míst a krásné prostředí parku mezi domy. Na idylce přidá bezprostřední sousedství projektu s klidným Čimickým údolím.

Do Rezidence Čámovka přibude 148 bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Nové byty disponují terasou nebo balkonem, velkými francouzskými okny a v přízemí i předzahrádkami. Uspořádání pokojů je citlivě navrženo tak, aby vyhovovalo nezávislým jednotlivcům i velkým rodinám. Dostatek úložného prostoru však ocení všichni – součástí projektu jsou sklepy umístěné v suterénu budov.

Lokalita Čámovky je vhodná pro všechny, kteří po práci rádi vyrazí do přírody a zároveň chtějí mít na dosah výhody centra Prahy. Rezidence Čámovka se mění v ucelenou zelenou čtvrť, ve které je dostatek prostoru pro příjemnou samotu i sousedské slavnosti. Přímo v areálu je už nyní k dostání oční lékař, mateřská škola a další. V blízkém okolí najdou obyvatelé veškerou vybavenost od základních škol přes poštu a supermarket až k vyhledávaným restauracím a oblíbeným sportovištím. Objevte Čimice a pohodlí rezidenčního bydlení. Objevte Čámovku.

Předpokládaný termín dokončení: Kolaudace je plánována na 10/2021

Adresa projektu:
https://www.camovka.cz

Developer / investor:
EXPO-HIGHTS, s.r.o. ze skupiny Horizon Holding
HLAVNÍ STRANA