NOVOSTAVBY V PRAZE

Developerské projekty v hlavním městě Praha

Byty Valentinka

Praha 5 - Smíchov

Rezidence Valentinka spojuje architekturu tradiční Smíchovské zástavby s moderním stylem, který dodává celému projektu velmi osobitý ráz. Stávající třípodlažní objekt bude zvýšen o další čtyři podlaží a vznikne tak dům s charakteristickým designem, který uspokojí každého, kdo touží po novém bydlení s nádechem původní renesančně – industriální čtvrti.

Díky poloze v jedné z nejatraktivnějších částí Prahy, která se stále rozvíjí, se byty v Rezidenci Valentinka stávají i skvělou investicí.

V Praze v současnosti patrně nenajdeme dynamičtější oblast, než je Smíchov. Tradiční rezidenční oblast s veškerou infrastrukturou včetně lékařských klinik, obřího nákupního centra, fitness či multikin zůstává také důležitým dopravním uzlem, kde se stýká metro, tramvajové tratě, autobusové i vlakové nádraží.

Zastávku tramvaje najdete hned za rohem, stanici metra Anděl jen o pár kroků dále. V těsné blízkosti najdete i levý břeh Vltavy s přívozem Vyšehrad, z kterého se dostanete na pravidelné farmářské trhy či známou Modřanskou cyklostezku.

V nejbližším okolí najdete širokou nabídku restaurací, která uspokojí každého milovníka špičkové světové i české kuchyně.

Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020

Adresa projektu:
https://www.bytyvalentinka.cz

Developer / investor:

HLAVNÍ STRANA