Park Rezidence Klamovka

Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Unikátní projekt Park Rezidence Klamovka je novostavba sedmipatrového domu v bezprostřední blízkosti klidného parku. Dům nabízí prostorné terasy, balkony, výtah a parkovací místa v podzemní garáži. Jednotlivé byty jsou dispozičně řešeny jako 1+kk, 2+kk a 3+kk.

V domě je celkem 32 jednotek, součástí téměř každého bytu je balkon nebo terasa, případně obojí. Ke každému bytu také náleží sklep. Byty budou postaveny ve vyšším standardu s veškerou přípravou pro instalaci kuchyňské linky.

Poloha je jedním z nejdůležitějších kritérií pro výběr nového bydlení, proto věříme, že právě Park Rezidence Klamovka Vás nadchne svou polohou. Nabízíme Vám komfortní bydlení poblíž centra Prahy u krásného parku Klamovka, do kterého budete mít přímý vstup z domu.

Bytový dům se nachází v lokalitě Prahy 5. Tato čtvrť je velmi oblíbená jak rodinami s dětmi, tak jednotlivci, kteří jsou rádi blízko centra a zároveň nedaleko přírody. Důvodem proč bydlet na Smíchově je také blízkost všech důležitých míst, která pro život potřebujete. Jednou z největších předností bydlení v této lokalitě je již zmíněný park Klamovka, který je oblíbeným místem nejen na procházky, ale také na sport. V blízké vzdálenosti od bytového projektu se také nachází obchodní centrum Nový Smíchov, které nabízí příjemné prostředí pro nákupy, zábavu a odpočinek. V okolí je kompletní občanská vybavenost a také velké množství kulturních památek.

Bytový dům je vzdálen pouhých několik minut od městské hromadné dopravy. Velmi rychle se dopravíte ke stanici metra Anděl. Celková dopravní dostupnost je výborná.

URL: http://www.parkrezidenceklamovka.cz
Developer / investor:

Lokalita

Vizualizace / fotografie: