Javorová čtvrť II.

Lokalita: Praha 10 - Horní Měcholupy
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Oblíbená lokalita s moderním bydlením v zeleni, to je Javorová čtvrť II. v Praze 10 – Horních Měcholupech. V uplynulých letech se stala tato část Prahy jednou z nejvyhledávanějších a bydlení zde našlo mnoho spokojených domácností. Nově, přímo vedle již zabydlené lokality, vyrostou další tři bytové domy.

Vzhledem k tomu, že v minulosti se zde vždy nejrychleji vyprodaly menší byty 1+kk a 2+kk, nabídne projekt Javorová čtvrť II. dostatek právě těchto menších promyšlených dispozic. Vyberou si zde mladí lidé, kteří hledají své první bydlení a nabídka je zajímavá také pro investory, kteří chtějí uložit své peníze nebo byty dále pronajímat. Těšit se mohou ale i rodiny, pro které je lokalita Horních Měcholup blízko Hostivařské přehrady opravdu ideální.

Horní Měcholupy jsou vyhlášeny skvělou občanskou vybaveností. Je zde dostatečná kapacita ve všech školských zařízeních a také pestrá nabídka nákupních možností či oblíbených restaurací. Můžete sportovat a relaxovat v okolí Hostivařské přehrady či na kole nebo s kočárkem vyrazit do přírodního parku Botič-Milíčov. V blízkém okolí je řada sportovišť včetně rodinného golfového areálu.

URL: https://www.central-group.cz/byty-praha-10-horni-mecholupy-projekt-javorova-ctvrt-ii
Developer / investor: CENTRAL GROUP

Lokalita

Vizualizace / fotografie: