Viladomy Poštovka

Lokalita: Praha 5 - Košíře
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Projekt Viladomy Poštovka je situován v širším centru Prahy, v lokalitě Praha 5 – Košíře na pozemcích bývalé usedlosti Poštovka. Pražská čtvrt Košíře spojuje bydlení nedaleko přírody s výbornou dostupností do centra.

Viladomy Poštovka jsou umístěny v těsném sousedství přírodního parku Košíře-Motol, jehož součástí je přírodní památka Vidoule či rozhledna Cibulka. Nedaleko se nachází park Ladronka a další přírodní památka Obora Hvězda. Domy budou vyvýšeny cca 3 m nad terénem a nabídnou tak majitelům jedinečné výhledy do zeleně na protější kopec Cibulka.

Katastrální území Košíře vyniká výbornou dostupností do centra města. Zastávka MHD je necelých 300 m od Poštovky a cesta tramvají na Anděl, nejbližší stanici metra B, a kulturně-obchodní centrum Smíchova, trvá přibližně 10 minut. Dostupnost Poštovky autem je rovněž bezproblémová.

Z Košíří se autem dostanete na pražský i městský okruh do 10 minut. Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností včetně Fakultní nemocnice v Motole, přičemž dvě základní školy i mateřská škola jsou vzdálenosti 1 km od Poštovky.

URL: https://vilypostovka.cz
Developer / investor:

Lokalita

Vizualizace / fotografie: