Byty U Obory

Lokalita: Praha 6 - Ruzyně
Předpokládaný termín dokončení: léto 2019


BYTY U OBORY nejsou jen skvělou volbou pro vlastní bydlení se vším potřebným k životu na dosah, ale také skvělou investiční příležitostí, která v čase nebude ztrácet na hodnotě a bude mít rostoucí potenciál. Tento projekt bude postaven v energetické třídě B a zahrnuje 12 bytů o dispozici 2+kk s terasou a předzahrádkou nebo balkonem a dva byty 1+kk. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 2.990.000 Kč do 6.369.000 Kč včetně DPH a sklepní kóje. Garážové nebo parkovací stání není zahrnuto v ceně.

Bytový dům je situován na strategickém místě 5 minut chůzí od obory Hvězda, 10 minut autem od letiště Václava Havla a na dosah centra města. Stanice MHD Drnovská je situována pár metrů od domu a za 9 minut Vás doveze na stanici metra linky A Petřiny a nedaleká zastávka vlaku Praha Ruzyně Vás za 5 minut pohodlně přiblíží na stanici metra linky A Veleslavín či za 20 minut na stanici Vltavská v Holešovicích. Obora Hvězda a okolní příroda
Okolní příroda s oborou Hvězda za rohem a přírodní rezervací Šárka co by kamenem dohodil přímo vybízí k vycházkám, výletům na kole či dalším aktivitám. Vezměte rodinu, přátele nebo partnera, piknikový koš plný dobrot a udělejte si krásný den pod širým nebem! Nebo si jen tak sedněte s knihou pod koruny stromů a vychutnávejte si chvíle klidu a odpočinku.

Pokud jste milovníky sportu, určitě oceníte blízkost obory Hvězda, kde můžete strávit každý den, ať už ranním během, odpolední jógou či podvečerní jízdou na kole, a to v jakémkoliv pořadí. V zimě pak za dobrých sněhových podmínek můžete naskočit do běžkařské stopy.

URL: http://www.byty-u-obory.cz
Developer / investor: NATUM Ruzyně, s.r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: