Rezidence Gemma

Lokalita: Praha 4 - Chodov
Předpokládaný termín dokončení:


Komorní projekt Rezidence Gemma je novým přírůstkem v řadě místních bytových domů z naší dílny. Svým vzhledem i charakterem přirozeně zapadá do okolní zástavby a architektonicky navazuje na své „dvojče“ – sousední bytový dům Affinity. Nabídne celkem 51 nových domovů zejména pro rodiny s dětmi.

Rezidence Gemma vyroste v místě, které nabízí kompletní infrastrukturu – vše, co potřebujete k pohodlnému životu, je na dosah. Obchody, služby, školy, školky, stejně jako doprava do centra nebo k metru. Pokud často jezdíte autem, na dálnici D1 jste za 3 minuty jízdy. Lokalita nabízí nespočet možností pro kulturní a sportovní vyžití, ale také hřiště a zázemí pro děti nebo příjemná zakoutí pro procházky či jízdu na kole.

V pětipodlažním domě je celkem 51 bytových jednotek o velikosti 1+kk - 5+kk. První nadzemní podlaží poskytne prostor pro 8 samostatných komerčních jednotek, které budou sloužit obchodníkům nebo jako kanceláře. Pohodlné parkování pak obyvatelům zajistí dvě podzemní podlaží garážových stání. Navíc kolárna s kočárkárnou a místnost sloužící jako myčka kol, kočárků, ale i zablácených domácích mazlíčků komfort obyvatelům ještě zvyšuje.

URL: https://reality.skanska.cz/projekty-a-byty/rezidence-gemma
Developer / investor: Skanska Reality

Lokalita

Vizualizace / fotografie: