Vila Vojanka

Lokalita: Praha 5 - Košíře
Předpokládaný termín dokončení:


Bydlení v oáze klidu a zeleně jen 5 minut vzdálené na Anděl. Seznamte se s reprezentativně stojící vilou Vojanka, která je situovaná uprostřed prvorepublikové vilové čtvrti v klidné části Prahy 5 - Košířích. Ne nadarmo je tato část označována jako plíce Prahy, jejíž dominantou je čerstvý vzduch, klid i všudypřítomná zeleň, která vám poslouží k ničím nerušené relaxaci.

Nejedná se však jen o výjimečné prostředí, které z této lokality činí jednu z nejvyhledávanějších, ale také o veškerou občanskou vybavenost a skvělé dopravní spojení, zastávka MHD se nachází v těsné blízkosti budovy a tramvajová zastávka v pěší vzdálenosti. K nejbližším nákupům vybízejí obchodní cenra Galerie Nové Butovice a OC Nový Smíchov.

Projekt Vila Vojanka vznikl díky kompletní rekonstrukci historické vily, jež vás na první pohled zaujme svým vzhledem a atraktivními společnými prostory a vysokými standardy bytových jednotek. Součástí některých bytových jednotek je balkon, či terasa. Ke každému bytu zároveň náleží sklep a venkovní parkovací stání v areálu domu. Samozřejmostí jsou bezpečnostní vstupní dveře do bytových jednotek, kamerový systém, dřevěná špaletová okna, bezfalcové interiérové dveře, kvalitní dubové dřevěné podlahy, nebo designové italské obklady a dlažby. Posezení s přáteli nebo piknik na trávě si můžete užít díky pergole v privátní udržované zahradě.

URL: https://www.homeland.cz/cs/developerske-projekty/vila-vojanka/
Developer / investor: HOMELAND CZECH s.r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: