SIGMA PLAZA

Lokalita: Praha 1
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Tento originální projekt je složen z dvou nepropojených budov A – vchod z Petrské ulice a B – vchod z Půtové ulice, které spolu tvoří samostatný, architektonicky hodnotný blok obklopen ze čtyř stran ulicemi Petrská, Stárkova, Půtova a Klimentská. Svými původními křivkami se hlásí do 2.poloviny 19.století.

Každá ze čtyř fasád nabízí atraktivní výhledy na jinou světovou stranu, z oken na Klimentské ulici je úžasný výhled na Pražský hrad, okna na Petrské ulici nabízí výhled na Žižkovskou věž.

Historii a architekturu s citem při rekonstrukci kombinujeme s nejmodernějšími technologiemi a materiály. Hlavní důraz klademe na kvalitu materiálů a prací spojenou se stylem a zachováním mocného kouzla, které na Vás dýchne z každé původní zdi. Při rekonstrukci objektu se vždy snažíme zachovat veškeré historické umělecké prvky. Pokud to vzhledem k jejich stavu již nelze, zaměňujeme je za nové identické repliky.

Projekt Sigma Plaza je situován v samotném centru města, v těžišti ruchu a všeho dění, v samém srdci našeho velkoměsta. Honosně se tyčí ve čtvrti Petrská, strategicky mezi Staroměstským náměstím a českou La Défense.

Nachází se ve skvěle dostupné lokalitě a nabízí maximální městský komfort pro život či podnikání. Sigma Plaza je v pěší vzdálenosti od mezinárodního autobusového nádraží Florenc a vlakového hlavního nádraží. Je tak ideálně situován pro všechny turisty, kteří do Prahy přijíždějí a chtějí být ve spojení s celou Evropou.

URL: http://www.sigmaplaza.cz
Developer / investor:

Lokalita

Vizualizace / fotografie: