TOP REZIDENCE - překrásné výhledy

Ekorezidence Plzeňka Smíchov

Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení:


Ekorezidence Plzeňka je unikátní rezidenční projekt nabízející byty nejvyššího standardu v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v Praze – Smíchově. Dům je elegantně zasazen do svého okolí a plynule navazuje na původní smíchovskou zástavbu. Díky počtu pouhých 45 bytů je Ekorezidence Plzeňka charakteristická komorní atmosférou.

Zájemci mohou vybírat z bytů dispozic 1+kk až 4+kk od 34 po 114 metrů čtverečních. Nejatraktivnějšími jsou bezesporu střešní byty s velkou terasou a výhledem na Pražský hrad a Vyšehrad.

Smíchov zažívá v posledních letech obrovský boom a je jednou z nejatraktivnějších městských částí. V blízkosti Ekorezidence Plzeňka naleznete vše, co můžete ke spokojenému bydlení potřebovat. Samozřejmostí je snadná dostupnost veškeré občanské vybavenosti. Milovníci dobrého jídla uvítají velké množství oceňovaných restaurací v bezprostřední blízkosti bydlení. Sportovci pak ocení cyklostezku vedoucí podél Vltavy, golfové centrum a širokou paletu dalších sportovních možností. Dopravní obslužnost je doslova vynikající. Pět minut chůze od Ekorezidence Plzeňka se na jednom místě nachází stanice metra, tramvají, autobusů i vlakové nádraží. Kromě toho je v blízkosti bytového domu k dispozici také přívoz, který vás v krátkém čase převeze na druhou stranu řeky Vltavy. Pokud budete chtít vyrazit za hranice Prahy, díky pět minut vzdálené jižní spojce se dostanete ven z města takřka ihned. Naopak v samotném srdci Prahy se ocitnete tramvají či metrem během deseti minut. Bydlení v Ekorezidenci Plzeňka si jednoduše zamilujete.

URL: http://www.ekospol.cz/byty/prodej-bytu-praha/ekorezidence-plzenka-smichov/
Developer: EKOSPOL a.s.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: