View Spořilov

Lokalita: Praha 4 - Záběhlice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020


Nově vznikající projekt VIEW SPOŘILOV se nachází v perspektivní lokalitě Prahy 4 - Záběhlicích v blízkosti Hamerského rybníka a kaskádovitých přírodních jezírek na nároží ulic Choceradská a Senohrabská.

V projektu naleznete 68 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk a možnost parkování v garážích v 1PP a 2PP domu. Byty disponují nadstandardně velkými francouzskými okny a prosklenými zábradlími balkonů, které poskytují maximální množství světla a nerušený výhled do okolní zeleně, kam je většina bytů orientována. Každá bytová jednotka má balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku a je vybavena již v základu nadstandardním vnitřním vybavením značek Cerim, Riho, Hansgrohe, Laufen a dalšími. V balíčku PLUS lze pak standard ještě zvýšit např. elektricky poháněnými okenními žaluziemi, videotelefonem nebo přírodním povrchem dveří. K bytu je možné přikoupit parkovací nebo garážové stání v domě, stejně tak i sklep.

Důraz je kladen na maximální kvalitu provedení i soukromí obyvatel díky jasnému oddělení balkonů a maximálnímu odhlučnění jednotek. Dům je v kategorii energetické náročnosti B, tedy velmi úsporný dům, který šetří životní prostředí i peníze svých obyvatel. Střecha garážového domu bude zatravněna, což také přispívá k příjemnému prostředí, chlazení budovy a zabraňuje zbytečnému přehřívání vzduchu v okolí.

URL: http://www.viewsporilov.cz
Developer / investor: K&K Invest group s.r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: