Na Malé Růži

View Spořilov

Lokalita: Praha 4 - Záběhlice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020


V rámci tohoto projektu bude již letos na podzim zahájena výstavba bytového domu se 68 jednotkami ve vysokém standardu a s 137 parkovacími místy. Dům se bude nacházet v perspektivní lokalitě Praha 4 – Záběhlice, pouhých 6 minut od stanice metra Roztyly (trasa C).

Projekt View Spořilov nabízí nové byty o dispozici 1+kk. Nejčastější dispozicí bytů je 1+kk, tyto byty jsou vhodné jako investice na pronájem.

Byty v tomto projektu jsou velmi variabilní a je možné i jejich spojování. Všechny byty jsou díky orientaci domu nasměrovány do zeleně, klidové zóny a jsou maximálně odhlučněny. Byty mají nadstandardně velká okna, vpouštějící maximum denního světla; většina bytů disponuje balkonem nebo lodžií. K přízemním bytům náleží předzahrádky. Střecha garážového domu bude pokryta zelení a část této plochy bude sloužit jako zahrádky pro byty v druhém nadzemním podlaží. Je rovněž možné přikoupit k bytům parkovací stání a sklepní kóji.

Byty jsou strategicky umístěny poblíž stanice metra, což zajišťuje kompletní občanskou vybavenost v dosahu 5 – 10 minut. V blízkosti se nachází nákupní centrum Chodov a Thomayerova nemocnice. Mateřská i základní škola, gymnázium, bankomaty, restaurace a další služby jsou v docházkové vzdálenosti.

URL: http://www.byty-sporilov.cz
Developer:

Lokalita

Vizualizace / fotografie: