Rezidence U Radnice

Lokalita: Praha 9 – Vysočany
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Luxusní bydlení jen 60 metrů od stanice metra B Vysočanská. To je Rezidence U Radnice přímo v srdci Prahy 9. Díky skvělé poloze je odtud spojení do centra naprosto bezproblémové a cesta nezabere ani deset minut. Pár kroků od domu je tenisový areál a podél říčky Rokytky je to jen kousek do velkého parku Podviní s lanovým centrem, spoustou dětských hřišť, cyklostezek nebo vinicí Máchalka s přilehlou bobovou dráhou.

Nerušenou relaxaci a klid zajistí majitelům bytů unikátní privátní park ve vnitrobloku rezidence. Nepřeberné nákupní možnosti nabízí sousední NC Fénix nebo blízká Galerie Harfa. V okolí je mnoho škol a školek a další potřebná občanská vybavenost včetně mnoha menších obchodů, restaurací, služeb či polikliniky.

Z pestré nabídky bytů si zde vybere opravdu každý. Luxusní provedení REZIDENCE nabízí v ceně dřevěná Eurookna, luxusní koupelny či dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním. Pro ty, kdo si chtějí užívat pohodlí i v parných dnech, jsou na výběr byty s klimatizací. Ti kdo preferují zdravé životní prostředí a energetickou úsporu mohou zvolit byty s rekuperací, tedy řízeným větráním s dochlazováním až o šest stupňů v letních měsících. Byty v patrech mají balkóny nebo velkorysé terasy, z těch nejvyšších je krásný výhled na celou Prahu. Byty v přízemí zase umožní majitelům odpočívat na soukromých předzahrádkách.

URL: https://www.central-group.cz/byty-praha-9-vysocany-projekt-rezidence-u-radnice
Developer / investor: CENTRAL GROUP a.s.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: