Green Backyard

Lokalita: Praha 4 - Hodkovičky
Předpokládaný termín dokončení:


Tento developerský projekt určuje trend zdravého a moderního bydlení. Dispozice jsou navrženy s citem pro detail i s ohledem na praktickou stránku. Každý byt má k dispozici sklepní kóji a parkovací stání. Atraktivitu bytů zajišťuje výhled do zeleného dvora nebo vlastní terasy a předzahrádky.

Dřevěné podlahy od německé společnosti Meister, italské dlažby a obklady značky Marrazi a zařizovací předměty Laufen. Pokud vám náš výběr nevyhovuje, jednoduše vám otevřeme změnu projektu, za jednorázový paušální poplatek máte neomezené množství projektových klientských změn a k dispozici je vám architekt projektu. Zkrátka, nejednáme jako konkurence, neúčtujeme si každý přesun zásuvky. Jednorázový poplatek zahrnuje neomezené množství úprav i práci architekta.

K procházkám vybízí, za domem rozléhající se, lesopark Truhlářka – Bílá skála či nedaleké Prosecké skály. Bohaté sportovní vyžití nabízí vltavská cyklo a in-line dráha, povltavské tenisové kurty, vodácký kanál, sportovní areál v Tróji spolu s parkem Stromovka, koupaliště Stírka a aquapark Šutka či fitness centrum BBC s bazénem a saunou. Kulturní vyžití, nejen s dětmi, najdete v pražské zoo, botanické zahradě či Trojském zámečku. Gastronomické zážitky Vás čekají v mnoha nedalekých restauracích a veškerá občanská vybavenost je v místě.

URL: http://www.greenbackyard.cz
Developer / investor:

Lokalita

Vizualizace / fotografie: