Bytový dům Řepy - Žalanského

Lokalita: Praha 6 - Řepy
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Komorní projekt „Bytový dům – Žalanského“ je zasazen do klidného místa s okolní výstavbou převážně rodinných domů, která budoucím majitelům zajistí naprosto klidné bydlení, jehož obrovskou výhodou bude bezproblémová dostupnost jak do centra města, tak bydlení na dosah přírodě. Koncepce celého projektu třípodlažní budovy se 17ti byty a dispozicemi od 1+kk až po 4+kk, poskytne budoucím majitelům dostatek soukromí a klidu k odpočinku od rušného běhu města, ale jak pevně věříme, i bezproblémovou skladbu obyvatel a správu objektu v letech budoucích.

Přízemní byty budou využívat komfortu vlastních zahrad s dostatkem soukromí a klidu od hlavní ulice, všechny byty v 1. patře mají vlastní lodžie, nebo balkon, a tři byty v posledním patře budou mít k dispozici prostorné terasy a svým charakterem budou cíleny na klientelu, jež před starostmi s péčí o rodinný dům dává přednost bydlení s možností využití dostatečného prostoru terasy k pobytu na čerstvém vzduchu. Ke každému bytu náleží sklep a garážové stání v 1PP, ze kterého vás pohodlně vyveze výtah do každého podlaží.

Bytový dům Žalanského se nachází na klidném místě městské části Řepy, jejíž historie se začíná psát od roku 993 (viz. zakládací listina Břevnovského kláštera). Postupem času byla vlivem rozvoje našeho hlavního města v roce 1968 připojena k Praze. Od této doby se datuje prudký rozmach této městské části. Jejím výsledkem je dnes perfektní občanská infrastruktura a dostupnost široké škály služeb. Přesto náš projekt svým umístěním stranou v zeleni, kterou každý potřebuje pro nabytí nových sil, splňuje veškeré požadavky a trendy směřující ke klidnému bydlení.

URL: http://www.zalanskeho.cz
Developer: QARA

Lokalita

Vizualizace / fotografie: