Jinonicky dvur

Rezidence ALBA

Lokalita: Praha 4
Předpokládaný termín dokončení: léto 2019


Toužíte po krásném bydlení v moderním domě, který nabídne komfortní pohodlí, ale zároveň občanskou vybavenost hlavního města? V tom případě poznejte projekt Rezidence ALBA, který vyroste v ulice Benkova nedaleko Chodovské tvrzi či OC Chodov. Praha 4, kde se projekt bude nacházet, je vhodnou lokalitou pro každého, koho láká spojení snadné dostupnosti do centra, ale zároveň prostředí svým klidem připomínající maloměsto.

Nároční klienti ocení vyšší standardy Rezidence ALBA, které zaručí, že se v novém domově budou cítít výjimečně.

Rezidence ALBA nabídne zájemcům 31 bytů v klidném prostředí nedaleko Chodovské tvrzi. S dobrou dostupností do centra a zároveň v klidné lokalitě nabídne krásné bydlení pro ty, kteří hledají komfort a pohodlí a při tom nechtějí žít v ruchu velkoměsta.

Rezidence ALBA v sobě totiž snoubí dostupnost všech výhod metropole a zároveň klid, který mnozí hledají v menších městech. Přímočaré architektonické řešení navíc zaručí, že objekt do dané oblasti příjemně zapadne, přesto ale bude znát, že se jedná o nové moderní bydlení.

Bytové jednotky jsou dostupné v dispozicích 2 + kk až 4 + kk. V ceně bytu je již parkovací místo v podzemním podlaží, nebo na přilehlém pozemku. Některé jednotky disponují balkónem, či lodžií, nebo terasou. Většina má také k dispozici sklep, nebo sklepní kóji.

První nadzemní podlaží nabízí také 6 komerčních prostor různých rozměrů.

URL: http://www.rezidencealba.cz
Developer: RS development s.r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: