Jinonicky dvur

Rezidence Hadovitá

Lokalita: Praha 4 - Michle
Předpokládaný termín dokončení:


Rezidence Hadovitá vám už brzy nabídne 76 nových bytů a ateliérů v městské části Praha 4 - Michle. Život s výhledem z Michelské stráně, kousek od centra a přesto dostatečně daleko od ruchu velkoměsta. Přesně takové bude bydlení v Rezidenci Hadovitá. Může to být i váš domov.

Novostavba Rezidence Hadovitá vyroste na Michelské stráni, svažitém terénu, který byl pro pražské architekty z Arx Studia skutečnou výzvou. S úkolem navrhnout moderní bydlení, které bude plné světla, komfortu a prostoru se vypořádali profesionálně. Výsledkem je jedinečný architektonický návrh budov, které přirozeně kopírují svažitý terén a díky své členitosti působí elegantním a nadčasovým dojmem.

Rezidence se jmenuje podle ulice Hadovitá, ze které budete do vašeho nového domova vcházet. Pěšky to máte kousek do obchodu, za kamarády do restaurace i na sport. Na autobus to stihnete za dvě minuty a na tramvaj za deset. Škola, lékárna či bankomat jsou také po ruce. Této lokalitě nechybí zkrátka nic. Hadovitá je totiž městským bydlením se všemi jeho benefity.

URL: https://www.rezidencehadovita.cz
Developer: Metrostav Development a.s.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: