Rezidence Churchill

Rezidence Žalanského

Lokalita: Praha 6 - Řepy
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2018


Bytový dům Rezidence Žalanského je citlivě zakomponován do okolní zástavby ve starých Řepích. Projekt splňuje požadavky na komfortní bydlení v dosahu centra města ve spojení s dostatkem zeleně a množstvím příležitostí pro trávení volného času. Rezidence nabízí celkem ve třech podlažích 10 individuálně řešených bytových jednotek a 1 kancelářský prostor (ateliér) o dispozici od 1+kk po mezonetové 3+kk v nejvyšším podlaží.

V přízemí se nachází 4 jednotky s atraktivní předzahrádkou a terasou, v 1.patře se nacházejí 4 byty 3+kk či 1+kk a v nejvyšším podlaží se nacházejí 3 mezonetové bytové jednotky. Ke každé bytové jednotce náleží navíc sklep a parkovací stání.

Celý projekt klade důraz na kvalitu navržených dispozic a materiálového provedení. Budou použity dřevěná okna, vnitřní dřevěné dubové dveře v nadstandardní výšce a dřevěné dubové podlahy. Koupelny a toalety budou řešené ve vysokém standardu včetně zařizovacích předmětů značky Duravit. Na terasách bude položen ThermoWood a zábradlí budou řešena z mléčného skla. Dům je projektován v energetické třídě B (velmi úsporný).

URL: http://www.rezidencezalanskeho.cz
Developer: Color Cube s.r.o

Lokalita

Vizualizace / fotografie: