Rezidence Churchill

Bytový dům Suchdolské náměstí

Lokalita: Praha 6 - Suchdol
Předpokládaný termín dokončení:


Bytový dům Suchdolské náměstí I.vznikne v krásném prostředí Prahy Suchdola na Suchdolském náměstí. Jedná se o moderní budovu, kde je v 5 podlažích celkem 26 klimatizovaných bytových jednotek, nebytový prostor, 2 podzemní patra garáží a sklepů. Každý byt má balkon, terasu nebo předzahrádku.

Svým vybavením byty odpovídají současnému standardu moderního bydlení, včetně klimatizačních jednotek, regulovaného větrání vzduchu (rekuperace), oken se zvýšenou zvukovou neprůzvučností, optickým kabelem a nebo třeba samostatnými bytovými stanicemi s měřením spotřeby všech médií pro každý jednotlivý byt.

Bytový dům plynule navazuje a přirozeně ukončuje blok stávající kruhové zástavby náměstí, je citlivě přiřazen k sousednímu domu a tvoří vhodné doplnění prostoru. Okolní úprava a zeleň oživí a zpříjemní prostranství i bydlení. Dům koresponduje se stávajícím členěním a zároveň vnáší do místa nový vjem vkusné jednoduchosti v minimalistickém stylu, doplněn pouze o nenásilné prvky na fasádě tak, aby nenarušil celkový ráz původního náměstí. Kvalita materiálů, elegantní vzhled, technologie, dispoziční řešení, lokalita a dostupnost jsou spojením v bezkonkurenční bytový projekt.

URL: http://www.bytysuchdol.cz
Developer: SD Bohemia Group a.s.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: