Rezidence Churchill

top’rezidence POMEZÍ - BYDLENÍ V PARKU

Lokalita: Praha 5 - Košíře
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Projekt top’rezidence Pomezí se nachází ve známé pražské čtvrti Košíře, jejíž historie se začala psát již v 10. století. V současnosti je Praha 5 – Košíře oblíbenou rezidenční lokalitou, která kombinuje rychlou dostupnost do města s klidným bydlením v přírodě.

První etapa projektu top’rezidence Pomezí, realizovaná podle návrhu známého pražského architekta Petra Bouřila (ABM architekti), nabídne 81 prémiových bytů ve čtyřech čtyřpodlažních domech s nástavbami. Byty disponují předzahrádkami nebo velkými balkony a terasami. Vrcholem nabídky jsou dvojúrovňové penthousy s rozsáhlými střešními terasami.

Podzemní garážová stání mají přípravu pro dobíjení elektromobilů, v podzemní části se nacházejí rovněž sklepy pro každou bytovou jednotku a myčka kol.

1. etapa

Nabídne 81 nízkoenergetických bytů ve čtyřech čtyřpodlažních domech s nástavbami. Autorem architektonického návrhu je ABM architekti Petr Bouřil. Všechny byty jsou navrženy jako nízkoenergetické s decentrálním větráním s rekuperací tepla, ve vysokém kvalitativním standardu, jehož součástí jsou venkovní hliníkové žaluzie, elektroinstalace pro inteligentní ovládání a velkoformátová okna, díky kterým si užijete překrásné výhledy.

Výstavba byla zahájena v 1.Q 2018 a předpokládané dokončení je ve 4.Q 2019.

Ukázka typových bytů:

byt třídy top’classic s výhledem na Prahu
1 garážové stání, sklep

byt třídy top’garden se zvýšenou zahrádkou
1 garážové stání, sklep
byt třídy top’classic s výhledem na Prahu
2 garážová stání, sklep

byt třídy top’exclusive – dvojúrovňový penthouse s terasami
2 garážová stání, prostorný sklep

více informací na http://www.toprezidence.cz/pomezi

Aktuálně je v nabídce prvních bytů v domech N1 a N2.

První etapa je nedílnou součástí území o rozloze více než 35 000 m2, jehož urbanistické řešení je výsledkem mezinárodního architektonického workshopu, který v roce 2016 uspořádala společnost KKCG Real Estate.

2. etapa

viladomy, řadové domy a solitérní vily

Společnost KKCG Real Estate uspořádala v roce 2016 mezinárodní architektonický workshop. Vítězný koncept „Bydlení v parku“ vznikl kompilací práce ateliérů Bogle Architects (UK), sdružení Bauschlager Eberle (AT) / Hnilička architekti (CZ), majo architekti (CZ) a ABM architekti (CZ).

Po dokončení bude v top’rezidenci Pomezí 140 bytů, 38 řadových rodinných domů a 5 samostatných vil.

Díky terénu, který se svažuje směrem k centru města, budou mít severovýchodně orientované byty nerušené výhledy na Prahu, a to i po dokončení výstavby dalších etap projektu. Jihozápadně orientované byty nabídnou krásný výhled do lesa na přírodní památku Vidoule.

top’rezidence POMEZÍ je tak součástí přírody s dobrou dostupností do centra Prahy 5.

ZAJÍMAVOSTI & PŘEDNOSTI:
Vybírat z aktuální nabídky bytů z první etapy můžete na http://www.toprezidence.cz/pomezi

URL: http://www.toprezidence.cz/pomezi
Developer:

Lokalita

Vizualizace / fotografie: