Jinonicky dvur

Panorama Kyje VIII

Lokalita: Praha 9 - Kyje
Předpokládaný termín dokončení:


Prestižní lokalita v blízkosti přírody i metra. Výběr dispozic je široký od 1+kk po prostorné 5+kk s předzahrádkami, balkony nebo střešními terasami. V základní ceně jsme připravili vysoký standard vybavení s bohatým výběrem nadstandardů za zvýhodněné ceny

Poslední etapa jednoho z největších a nejúspěšnějších bytových projektů v ČR

Poslední etapa bytového areálu Panorama Kyje vyroste na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny. Bude tvořena dvěma čtyř až pětipodlažními bytovými domy. Tato etapa citlivě navazuje na původní vilovou zástavbu. Blízkost přírody umožní novým obyvatelům pocítit, jaké to je probouzet se za zpěvu ptáků v těsném kontaktu s přírodou, a přitom na dosah velkoměsta. Díky krásnému výhledu na panorama Prahy máte celé město neustále jako na dlani.

Díky ustupujícím horním patrům disponují byty v posledních podlažích atraktivními střešními terasami, byty v přízemí naopak nabízejí tolik žádané předzahrádky. Z široké nabídky optimalizovaných a prakticky řešených dispozic bytů od 1+kk až po 5+kk si vybere opravdu každý.

Kyje se zejména v posledních letech staly vyhledávaným a žádaným místem pro nadstandardní bydlení. Není divu – unikátní lokalita dokonale splňuje všechny požadavky kladené na zdravé, čisté a přitom praktické moderní bydlení.

URL: http://www.ekospol.cz/byty/prodej-bytu-praha/kyje-viii/
Developer: EKOSPOL a.s.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: