Střížkovské výhledy

Lokalita: Praha 9 - Střížkov
Předpokládaný termín dokončení:


Projekt Střížkovské výhledy zahrnuje celkem 16 reprezentativních bytů s balkony, terasami či předzahrádkami a poutavými výhledy na Prahu. Dvojice navazujících viladomů, architektonicky inspirovaných funkcionalismem, je situována v klidné atmosféře vilové čtvrti, v neprůjezdné, jen po jedné straně zastavěné ulici, blízko lesoparku s přírodní památkou Prosecké skály.

Bytové jednotky se vyznačují prostornou dispozicí, promyšlenou kombinací funkčních a reprezentativních prostor a vysokým standardem provedení i vybavení, včetně inteligentního systému ovládání domácnosti. Projekt nabízí stylové společné prostory, výtahy, parkování v podzemní garáži, plnou občanskou vybavenost v blízkém okolí a snadnou dostupnost centra Prahy MHD i autem.

Projekt Střížkovské výhledy je situován v poklidné, neprůjezdné ulici, na okraji vilové části Prahy 9, v těsné blízkosti Střížkova. Přes ulici se nachází zelená nezastavěná oblast, která přechází v chráněnou přírodní památku, skalní útvar Prosecké skály. Unikátní prostředí Proseckých skal patří mezi místa vyhledávaná za účelem aktivního odpočinku, a to nejen díky půvabným výhledům, ale i množství udržovaných stezek. Klidná lokalita s dobrým spojením na metro (v dosahu stanice Střížkov a Prosek, autobusová zastávka přímo ve vedlejší ulici) a snadnou dostupností centra Prahy nabízí plnou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Exkluzivní prodejce: SVOBODA & WILLIAMS

URL: http://strizkovskevyhledy.cz
Developer / investor:

Lokalita

Vizualizace / fotografie: