Terasy Břevnov

Lokalita: Praha 6 - Břevnov
Předpokládaný termín dokončení:


V projektu Terasy Břevnov pro vás chystáme 42 moderních bytů v jedné z nejžádanějších pražských lokalit. Nechte se unést geniem loci starého Břevnova, který je krásnou ukázkou toho, jak původní a nová zástavba může existovat vedle sebe. Projekt Terasy Břevnov, jak již název napovídá, počítá s velkými terasami a jedinečným výhledem.

Terasy Břevnov vyrůstají v exkluzivní lokalitě vedle Břevnovského kláštera, vyznačující se klidným prostředím a zároveň blízkostí dopravní tepny vedoucí do centra města. Přilehlá ulice Patočkova vás rychle propojí s tunelem Blanka nebo Andělem a v opačném směru dovede až na letiště. Zastávka MHD leží pouze 350 m od objektu a cesta autem do centra Prahy trvá 15 minut.

Sedmipodlažní novostavba se vyznačuje čistou a elegantní architekturou. Symetrický hranol budovy ustupuje směrem do svahu terénu a je výrazně horizontálně členěn římsami a balkóny. V jižním směru se počítá se vznikem terasovitých předzahrádek, volně přecházejících v nově vytvořený městský park.

Developerem projektu je skupina Neocity Group, která za 13 let svojí existence již úspěšně realizovala rezidenční i veřejné projekty v několika evropských zemích, v Izraeli a Africe.

URL: http://www.terasybrevnov.cz
Developer / investor: Neocity Group

Lokalita

Vizualizace / fotografie: